• Informacje na temat:

  sezon jesień

Artykuły na temat: sezon jesień
 • Jesień w telewizji Polsat

  Tej jesieni, wzorem ubiegłego sezonu na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa talent show - druga edycja "Tylko taniec. Got to Dance" oraz czwarta edycja "Tylko muzyka. Must be the music". Ale to nie jedyne propozycje - widzowie obejrzą na przykład nowy serial "Przyjaciółki".

 • Paranienormalna jesień w Dwójce

  Komicy Igor Kwiatkowski i Robert Motyka wypełnią swoim humorem czwartkowe wieczory w TVP2. Od września oglądać będziemy drugi sezon ich autorskiego programu "Paranienormalni Tonight".

 • Rozrywkowa ramówka Polsatu na jesień 2016

  Pazura, Mateusz Banasiuk, Michał Rudaś i Kamil Bijoś. Program ponownie poprowadzą: Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor, a występujących oceniać będą, podobnie jak w poprzednim sezonie: Małgorzata Walewska(...) odcinek 6 września. Tej jesieni nie zabraknie na antenie także programu "Nasz nowy dom", Polsat pokaże już siódmy jego sezon. Program poprowadzi ponownie Katarzyna Dowbor, a pokazanych zostanie...

 • Serialowa jesień. Wraca "BrzydUla"

  ...także w premierowe sezony dobrze znanych już widzom seriali. Stacja wyemituje m.in. premierowe odcinki "Teorii wielkiego podrywu", czyli serialu o tym, jak piękna kobieta wywróciła do góry nogami świat dwóch zakochanych w fizyce mężczyzn. Premiera trzeciej serii została zaplanowana na 13 września. Wśród jesiennych premier widzowie TVN 7 będą mogli zobaczyć również emisję siódmego sezonu "Dwóch...

 • Nowe obrazy jesieni w Telewizji Polskiej

  Podczas uroczystej gali "Obrazy jesieni", która odbyła się w czwartek, 20 sierpnia, Telewizja Polska zaprezentowała jesienne nowości swojej oferty programowej. W TVP1 i TVP2 będzie ich kilkanaście. Widzowie zobaczą też nowe programy w kanałach tematycznych oraz nowe sezony, nowe odsłony i premiery hitowych produkcji telewizji publicznej. Galę z udziałem ponad trzystu gości uświetniły swoją...

 • TVN Style: Jesień z nowościami

  W nachodzącym sezonie jesiennym kobieca telewizja TVN Style zaproponuje swoim widzom nowe programy polskie i zagraniczne. W ramówce na zabraknie również seriali oraz premierowych odcinków popularnych programów, np. "66 niezapomnianych programów TV".

 • Będzie kolejny sezon "Przyjaciółek"

  Dobre wiadomości dla fanów "Przyjaciółek". Polsat potwierdza, że jesienią zostanie wyemitowany szesnasty sezon tego serialu.

 • Jesień w TVN? Także w internecie

  Za oknem wciąż lato, a TVN ogłosił już, co widzowie będą mogli zobaczyć jesienią. W tym sezonie sprawdzone propozycje przeplatają się z całkiem nowymi i starymi, ale po liftingu. Wszystko zacznie się w niedzielny poranek 4 września.

 • Nie tylko Cichopek, czyli jesień w Polsat Cafe

  Na tegoroczną jesień Polsat Café przygotował cztery polskie nowości: "Miłość jak z powieści", "Gotowe na zmiany", "Eliksir młodości" i "Ciekawe świata". Wśród prowadzących same gwiazdy, m.in. Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Cichopek, Elżbieta Zającówna, Ewa Wachowska, Grażyna Wolszczak.

 • "Pakt": Jest teaser drugiego sezonu

  HBO zaprezentowało pierwszą zapowiedź drugiego sezonu serialu kryminalnego "Pakt".

Zdjęcia na temat: sezon jesień
Wideo na temat: sezon jesień
 • "Wataha", sezon 3 - teaser serialu

  Premiera trzeciego sezonu polskiego serialu HBO Europe "Wataha" została zaplanowana na jesień tego roku. Serial reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. W rolach głównych występują Leszek Lichota i Aleksandra Popławska.

 • "M jak miłość": Gorąca jesień w Grabinie - zwiastun 15. sezonu

  „M jak miłość” w zakończonym sezonie oglądało średnio 6,73 mln widzów! 14. sezon serialu okazał się hitem wiosny, a TVP2 w czasie jego emisji była niekwestionowanym liderem pasma! Zapraszamy na filmową zapowiedź wydarzeń, które zobaczymy tuż po wakacjach - w kolejnych, premierowych odcinkach serialu! Chwile radości mieszają się ze strachem, Magda powraca, a do akcji wkracza dwoje nowych bohaterów

Dyskusje na temat: sezon jesień