• Informacje na temat:

  sezon zapowiada

Artykuły na temat: sezon zapowiada
 • Netflix: Borys Szyc zapowiada drugi sezon serialu "Kierunek: Noc"

  Netflix potwierdził to, czego wszyscy się spodziewali. Zakończenie pierwszego sezonu belgijskiego serialu "Kierunek: Noc" dawało widzom nadzieję, że ciąg dalszy nastąpi. I tak w rzeczywistości będzie. Drugi sezon serialu zainspirowanego książką "Starość Aksolotla" Jacka Dukaja powstanie.

 • Co zobaczymy w czwartym sezonie "Fargo"?

  Pierwsze dwa odcinki nowej serii "Fargo" będzie można obejrzeć 19 kwietnia. Jednak już teraz udostępniono zwiastun, który zapowiada to, co wydarzy się w czwartym sezonie produkcji. W roli głównej zobaczymy Chrisa Rocka.

 • Kiedy czwarty sezon "Stranger Things "?

  Jeden z ulubionych serialowych bohaterów, grany przez Davida Harboura Hooper z serialu "Stranger Things", żyje i ma się tak sobie. To dobra wiadomość dla fanów sympatycznego szeryfa, który wydawało się, że zginął w trzecim sezonie serialu. Ale to nie koniec niespodzianek...

 • "Stranger Things": Finałowy zwiastun trzeciego sezonu!

  Dzieciaki z Hawkins wracają! Jakie przygody ich czekają tym razem? Zobaczcie finałowy zwiastun trzeciego sezonu serialu "Stranger Things"!

 • Serial "The Crown" dłuższy niż zapowiadano

  Peter Morgan, twórca jednego z najpopularniejszych seriali Netfliksa - "The Crown", zmienił zdanie w kwestii długości trwania tej produkcji. Od jakiegoś czasu zapowiadano, że zakończy się ona na piątym sezonie. Informacje te są już jednak nieaktualne. Morgan poinformował, że widzowie będą mogli liczyć na sezon numer sześć!

 • "Rolnik szuka żony": Piąty sezon bez kobiety

  ..."Nie uświadamiam sobie tego, że to już piąty sezon. Nie wiem kiedy tan czas minął. Ten program zawsze jest inny. Nowi bohaterowie, nowe historie, wątki, emocje... Cieszy mnie, że rolnicy stawiają na uczciwość i są zdecydowani" - tak nowy sezon programu "Rolnik szuka żony" zapowiada Marta Manowska.

 • "Blondynka": Ślub w finale 5. sezonu

  ...- Kochamy się, ale nie wyrażamy tego zbyt spektakularnie – mówi o swoim serialowym małżeństwie Izabela Dąbrowska. – Ja to zmienię! – zapowiada aktorka "Blondynki, której ostatni odcinek 5. sezonu wyemitowany zostanie w niedzielę, 26 lutego.

 • Nowy sezon "Kuchennych rewolucji"

  Już od czwartku, 28 lutego, nowy sezon "Kuchennych rewolucji", w którym Magda Gessler będzie miała pełne ręce roboty! Nowe restauracje, nowi właściciele i nowe wyzwania.

 • Julia Kamińska o nowym sezonie "Singielki"

  ...1 września na antenę TVN wraca "Singielka". Julia Kamińska twierdzi, że w nowym sezonie widzów czeka wiele wzruszeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Grana przez nią Natalia przeżywać będzie silne emocje w związku ze zbliżającym się ślubem. Po zakończeniu zdjęć do serialu Julia Kamińska planuje wakacje i powrót na deski Teatru Komedia.

 • Szokujący sezon "Dextera"

  ...nominacji do nagrody Emmy, w tym za najlepszy serial i dla najlepszego aktora dramatycznego. W czwartym sezonie [amerykańska stacja pokazała już trzy odcinki - red.] tytułowy bohater i jego żona (Julie Benz) zostaną szczęśliwymi rodzicami. Nie oznacza to jednak, że "mroczny pasażer" naszego ulubionego seryjnego mordercy ma sobie poszukać nowego domu... Na początku nowego sezonu...

Zdjęcia na temat: sezon zapowiada
Wideo na temat: sezon zapowiada
 • "Korona królów": Zwiastun 2. sezonu

  Drugi sezon „Korony królów” zapowiada się bardzo ciekawie. Historia króla Kazimierza Wielkiego, w którego postać wcieli się, w związku z przeskokiem czasowym pomiędzy sezonami, nowy odtwórca Andrzej Hausner, zostaje rozszerzona o opowieść o losach drugiego niezwykłego Piasta – Bolka II Małego.

 • "Wikingowie": Zwiastun 4. sezonu

  Kanał History udostępnił pierwszy, długi i emocjonujący zwiastun najnowszej serii "Wikingów". Czwarty sezon serialu zadebiutuje na ekranach już 19 lutego 2016 (dzień po amerykańskiej premierze) i będzie liczył 20. odcinków, czyli o cztery więcej niż wcześniej zapowiadano. Najnowsza seria zostanie podzielona na dwie części - w pierwszej połowie roku History wyemituje 10. odcinków (bez żadnych

 • Anna Oberc o nowych odcinkach "Singielki"

  Anna Oberc zapowiada, że kolejny sezon serialu "Singielka" przyniesie widzom jeszcze więcej śmiechu, zaskoczeń i wzruszeń.

Dyskusje na temat: sezon zapowiada