• Informacje na temat:

  shakin stevens

Artykuły na temat: shakin stevens
 • Shakin' Stevens zapowiada nowy album. Posłuchaj "I Need You Now"

  Z okazji 40-lecia kariery, Shakin' Stevens zapowiada kolejny, wyjątkowy album - "Fire In The Blood". Podstawowa wersja nowego longplaya będzie kolekcją legendarnych przebojów Stevensa.

 • Shakin' Stevens powraca do Polski na dwa koncerty

  Pamiętany z przeboju "Cry Just a Little Bit" walijski wokalista Shakin' Stevens powróci do Polski pod koniec lutego 2019 r. W ramach trasy "Greatest Hits - And More" zaśpiewa we Wrocławiu i Warszawie.

 • Shakin' Stevens: Pięć ciekawostek przed koncertami w Polsce

  ..."Cry Just a Little Bit", "You Drive Me Crazy", "Teardrops", "Oh Julie!" i świąteczna piosenka "Merry Christmas Everyone" to jedne z największych przebojów Shakin' Stevensa. Walijski wokalista powróci do Polski pod koniec lutego 2019 r. na dwa koncerty w ramach trasy "Greatest Hits - And More".

 • Shakin' Stevens przed koncertami w Polsce. "Merry Christmas Everyone" i skarpety pod choinkę

  ..."To taki typ piosenki, który może zdobyć listy przebojów" - mówi Shakin' Stevens o utworze "Merry Christmas Everyone", który do dziś znajduje się w czołówce najpopularniejszych świątecznych przebojów.

 • Shakin' Stevens przed koncertem w Polsce: Kariera od mleczarza do Księcia Walii

  Pamiętany z przeboju "Cry Just a Little Bit" walijski wokalista Shakin' Stevens powróci do Polski pod koniec lutego 2019 r. W ramach trasy "Greatest Hits - And More" zaśpiewa we Wrocławiu i Warszawie.

 • Shakin' Stevens: Koncert w Toruniu plus Festiwal Wspomnień z polskimi gwiazdami

  ...17 marca w Arenie Toruń wystąpi walijski wokalista Shakin' Stevens pamiętany z przeboju "Cry Just a Little Bit". A dzień wcześniej w CKK Jordanki w tym mieście odbędzie się Drugi Festiwal Wspomnień podczas którego pojawią się gwiazdy sprzed lat - m.in. Bohdan Łazuka, Romuald Lipko i Izabela Trojanowska.

 • Shakin' Stevens w Kongresowej

  W połowie maja na jedyny koncert do Polski przyjedzie walijski wokalista Shakin' Stevens, jedna z największych gwiazd lat 80.

 • Życzenia od Shakin' Stevensa!

  Na początku grudnia ukazał się w naszym kraju ostatni album Shakin' Stevensa zatytułowany "Now Listen". Artysta przekonuje, że to świetny prezent pod choinkę: - Na mojej nowej płycie "Now Listen(...) - dodał piosenkarz, nawiązując do anglosaskiej tradycji chowania prezentów świątecznych w skarpetach. A co Shakin' Stevens chciałby życzyć fanom i internautom na Nowy Rok? - Szczęścia i zdrowia. Myślę...

 • Boney M. za kulisami telewizyjnego show. O czym opowiedzieli w "Jaka to melodia?"

  Przez studio muzycznego show "Jaka to melodia?" przewija się plejada światowych gwiazd. W styczniu w programie gościła Samantha Fox i Shakin' Stevens, a pod koniec marca widzowie TVP1 mogli zobaczyć występ grupy Boney M. Przy okazji wizyty w Warszawie członkowie Boney M. udzielili też wywiadu.

 • Piosenkarz w szpitalu. Z powodu stresu?

  Walijski wokalista Shakin' Stevens trafił w poprzednim tygodniu do szpitala. Wycieńczony pracą nad nowym albumem, piosenkarz zemdlał w swoim domu.