• Informacje na temat:

  shakira początek

Artykuły na temat: shakira początek
 • Shakira przed Super Bowl 2020: Posłuchaj piosenki "Me Gusta"

  Kolumbijska wokalistka Shakira wypuściła nowy singel "Me Gusta", w którym połączyła siły z portorykańskim raperem i wokalistą Anuelem AA.

 • Shakira ostro trenuje przed Super Bowl 2020. Kto jej pomaga?

  Na Instagramie kolumbijska wokalistka Shakira prezentuje swoje przygotowania przed występem podczas finału Super Bowl, który odbędzie się 2 lutego.

 • Shakira: Koncertowy film "Shakira in Concert: El Dorado World Tour".

  Do sieci trafił zwiastun filmu "Shakira in Concert: El Dorado World Tour". To dokument nie tylko o trasie koncertowej Shakiry, ale także o tym jak gwiazda przezwyciężyła ciężką chorobę strun głosowych.

 • Shakira zaskoczyła w nowej fryzurze. Spektakularna przemiana kolumbijskiej gwiazdy

  Kolumbijska wokalistka Shakira znana jest nie tylko ze swoich przebojów, ale też charakterystycznych loków. Tym większym zaskoczeniem dla fanów było najnowsze zdjęcia na Instagramie.

 • Jennifer Lopez i Shakira gwiazdami Super Bowl 2020

  To już oficjalne: gwiazdy pop Jennifer Lopez i Shakira wystąpią w przerwie Super Bowl 2020. Finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi NFL zostanie rozegrany 2 lutego.

 • Fan wtargnął na scenę. Shakira zgodziła się na selfie

  W czerwcu rozpoczęła się światowa trasa promująca wydany w maju 2017 r. hiszpańskojęzyczny album "El Dorado". Początek tournee został przesunięty w związku ze zdrowotnymi problemami Shakiry(...) Shakira na swojej stronie, dodając, że z lekarzami robi wszystko, by wrócić do pełni formy. 11 października w Meksyku rozpoczął się kolejny etap "El Dorado World Tour" po Ameryce Łacińskiej...

 • Shakira chodzi po wodzie. Zobacz teledysk "Nada"

  W czerwcu rozpoczęła się światowa trasa promująca wydany w maju 2017 r. hiszpańskojęzyczny album "El Dorado". Początek tournee został przesunięty w związku ze zdrowotnymi problemami Shakiry(...) Shakira na swojej stronie, dodając, że z lekarzami robi wszystko, by wrócić do pełni formy. 3 listopada w Bogocie (Kolumbia) odbył się ostatni koncert "El Dorado World Tour". Tego samego dnia...

 • Planet Us: Początek nagrań za kilka dni

  Supergrupa Planet Us, w skład której wchodzą Neal Schon (Journey), Sammy Hagar (eks-Van Halen), Michael Anthony (Van Halen) i Deen Castronovo (m.in. Journey, Bad English, Marty Friedman), za kilka dni rozpocznie nagrywanie debiutanckiej płyty. Sesja będzie odbywać się w studiu w San Francisco. Premiera albumu - pod koniec bieżącego roku.

 • 10 najbardziej oczekiwanych płyt na świecie

  Połowa marca to w muzycznym kalendarzu początek intensywnej kampanii wydawniczej dużych i małych wytwórni płytowych. Nowe albumy szykują w tym roku takie gwiazdy, jak Adele, Coldplay, Lana del Rey, Mariah Carey czy Shakira.

 • Wybierz swoją ulubioną wokalistkę pierwszej dekady XXI wieku!

  Proponujemy wam małą podróż w czasie. Pamiętacie początek XXI wieku? Wybierzcie z nami swoją ulubioną wokalistkę pierwszej dekady lat dwutysięcznych!