• Informacje na temat:

  shakira w polsce gdansk

Artykuły na temat: shakira w polsce gdansk
 • Shakira będzie świętować czy pocieszać?

  Kolumbijska gwiazda Shakira zobaczy dziś w Doniecku półfinał Euro 2012, w którym Hiszpania zmierzy się z Portugalią. Przypomnijmy, że w drużynie hiszpańskiej występuje ukochany wokalistki - obrońca Gerard Pique, który tym razem będzie musiał powstrzymywać samego Cristiano Ronaldo.

 • Shakira i poszukiwacze złota (nowa płyta "El Dorado")

  ...- Milana (4 l.) i Sashy (2 l.). Shakira pokazała okładkę najnowszej płyty i zaprosiła fanów do zabawy. W różnych miejscach na świecie (w Polsce są to Warszawa, Kraków, Gdańsk, Poznań i Wrocław(...)Ostatnim albumem Kolumbijki jest płyta zatytułowana "Shakira" (2014). Później współpracowała z grupą Mana ("Mi Verdad"), Carlosem Vivesem ("La Bicicleta"), Malumą ("Chataje") i Prince'em...

 • Co Shakira porabiała w Gdańsku? "Obiecaliśmy dyskrecję"

  Shakira nagrywała w ostatnich dniach utwory do swojej najnowszej płyty w Radiu Gdańsk. Światowa gwiazda muzyki pop, prywatnie narzeczona hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique, przyjechała do Polski kibicować mu podczas Euro 2012. Płyta ma się ukazać w tym roku.

 • Maluma: Pierwszy koncert w Polsce

  Znany z wielkiego przeboju "Chantaje" z Shakirą (ponad 2,3 miliarda wyświetleń) kolumbijski wokalista Maluma 27 czerwca zaśpiewa w Ergo Arenie (Gdańsk/Sopot). Będzie to pierwszy koncert gwiazdora w Polsce.

 • Muzyczne prezenty na Mikołajki

  ...- czytaj tekst! Shakira - "Sale El Sol" Macie już dość zacinającego w twarz śniegu i przekopywania się przez zaspy? Mróz daje się Wam we znaki? "Sale El Sol" to kolumbijskie słońce upakowane na(...) królować na parkietach także podczas karnawału. Shakira i "Loca" - zobacz gorący klip: Więcej: recenzja , kokaina, kawa, Shakira - tekst o muzycznej dumie Kolumbii Brodka - "Granda...