• Informacje na temat:

  sharon stone na oscarach

Artykuły na temat: sharon stone na oscarach
 • Sharon Stone w bikini. Doskonała sylwetka 62-latki

  Sharon Stone na Instagramie zamieściła kilka kadrów z zabawy przy basenie. Zdjęcia w bikini zachwyciły fanów 62-letniej aktorki, która może pochwalić się doskonałą sylwetką!

 • Dlaczego Sharon Stone na oscarową galę założyła T-shirt?

  W 1996 r. na oscarowej gali Sharon Stone zaprezentowała się w stylizacji, której częścią był grafitowy T-shirt z sieciówki. W wywiadzie, jakiego aktorka udzieliła Naomi Campbell, zdradziła, że planowała założyć coś bardziej klasycznego, ale przed ceremonią prześladował ją straszny pech.

 • Sharon Stone w "Nowym papieżu"

  Gwiazdy kina i estrady - Sharon Stone i Marilyn Manson, dołączyli do obsady serialu "Nowy papież" Paolo Sorrentino. Jest to kontynuacja cieszącego się dużą popularnością "Młodego papieża".

 • O czym marzy Sharon Stone?

  Komedia "Czego życzy sobie kobieta" z główną rolą Sharon Stone trafi na ekrany polskich kinach 13 lipca.

 • Sharon Stone: Czego sobie życzy?

  Mimo że Sharon Stone ma już 60 lat, wszyscy pamiętają, że jeszcze niedawno była ikoną seksu. W swoim najnowszym filmie "Czego życzy sobie kobieta" gwiazda kina wciela się w projektantkę mody, która nie może znaleźć właściwego partnera na resztę życia.

 • Sharon Stone w nowej odsłonie

  Dla Sharon Stone, gwiazdy "Nagiego instynktu" i "Kasyna" - wbrew temu co sugerują tytuły jej poprzednich filmów – nie liczą się już ani seks, ani pieniądze, tylko… miłość. Ta jedyna i prawdziwa. O tym właśnie jest komedia "Czego życzy sobie kobieta". Właśnie pojawił się oficjalny polski plakat filmu, w którym aktorka prezentuje się w zupełnie nowej odsłonie! Czy jej bohaterce Sennie uda się...

 • "Mozaika": Co się stało z Sharon Stone?

  Sześcioczęściowy thriller HBO w reżyserii Stevena Soderbergha "Mozaika" przedstawia opowieść o odnoszącej sukcesy pisarce, której idealizm tonie w lawinie oszustw, kłamstw i zbrodni. W roli głównej występuje Sharon Stone. Serial jest emitowany codziennie od wtorku, 23 stycznia w HBO3 i dostępny dzień po dniu w serwisie HBO GO.

 • Sharon Stone w Warszawie

  Znana amerykańska aktorka Sharon Stone przyleciała w czwartek, 15 maja, do Warszawy. Wizyta gwiazdy związana jest z prezentacją nowego samochodu marki Lexus.

 • Co zlicytuje Sharon Stone?

  ...dziesięciu osób kosztuje 120 tysięcy euro. Licytację poprowadzi hollywoodzka gwiazda Sharon Stone. Pomagać jej będą m.in. Janet Jackson, Milla Javovich i Naomi Campbell. Dekorację zaprojektował przyjaciel Stone - znany włoski projektant mody Roberto Cavalli. Przed bankietem aktorka wypoczywała na jego prywatnym jachcie w Cannes. Pod młotek pójdą też m.in. zaproszenia dla VIP-ów na przyszłoroczną...

 • Sharon Stone odebrała Nagrodę Pokoju

  Sharon Stone, amerykańska aktorka, producentka i działaczka dobroczynna odebrała w środę w Warszawie Nagrodę Pokoju, która została jej wręczona na zakończenie XIII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla.