• Informacje na temat:

  sharon stone producentka

Artykuły na temat: sharon stone producentka
 • Sharon Stone: Czego sobie życzy?

  Mimo że Sharon Stone ma już 60 lat, wszyscy pamiętają, że jeszcze niedawno była ikoną seksu. W swoim najnowszym filmie "Czego życzy sobie kobieta" gwiazda kina wciela się w projektantkę mody, która nie może znaleźć właściwego partnera na resztę życia.

 • Sharon Stone w Polsce!

  Piękna hollywoodzka aktorka, Sharon Stone, jest gościem XIII Szczytu Laureatów Nagrody Nobla, który odbywa się właśnie w Warszawie.

 • Sharon Stone grożono śmiercią

  Amerykańska aktorka Sharon Stone od 1995 roku czynnie działa w fundacji walczącej z AIDS i jak się okazało, nie zawsze jest to dla niej łatwe. Bywało, że z tego powodu grożono jej śmiercią.

 • Sharon Stone odwiedziła Sejm

  Amerykańska aktorka Sharon Stone odwiedziła we wtorek Sejm. Spotkała się z marszałek Ewą Kopacz oraz złożyła kwiaty i pokłoniła się przed tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej oraz tablicą ku czci posłów II RP - ofiar wojny i okupacji niemieckiej.

 • Sharon Stone odebrała Nagrodę Pokoju

  Sharon Stone, amerykańska aktorka, producentka i działaczka dobroczynna odebrała w środę w Warszawie Nagrodę Pokoju, która została jej wręczona na zakończenie XIII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla.

 • Sharon Stone laureatką Nagrody Pokoju

  Sharon Stone, jedna z najpopularniejszych aktorek filmowych na świecie, producentka i działaczka dobroczynna, została laureatką Nagrody Pokoju (Peace Summit Award). Nagroda zostanie wręczona podczas XIII Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla w Warszawie.

 • Cannes 2002: Ogłoszono skład jury

  W środę, 17 kwietnia, organizatorzy 55. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, na oficjalnej stronie internetowej ogłosili pełny skład jury, które zadecyduje, komu w tym roku przyznać Złotą Palmę. Poza Davidem Lynchem ( "Mulholland Drive" ), który będzie przewodniczył obradom, wśród jurorów znaleźli się m.in. amerykańska aktorka Sharon Stone ( "Simpatico" ) i duński reżyser Bille August...

 • Perełki oscarowej mody

  Zanim poznamy tegorocznych laureatów Oscara, producentka show Laura Ziskin przypomni wszystkim, że gala Akademii to nie tylko nagrody, ale też pamiętne kreacje.

 • Leonard Cohen zapowiada nową płytę

  ..."Z Bożą pomocą album będzie gotowy na wiosnę" - zapowiedział 74-letni Lonard Cohen na łamach magazynu "Rolling Stone". Będzie to pierwsza od sześciu lat płyta legendarnego barda z Kanady.

 • Nagrody Hollywood Reporter rozdane

  .... aktorzy Tobey Maguire, Sharon Stone i Rob Schneider oraz reżyserzy McG i Kevin Smith, a także producentka Gale Anne Hurd. Gospodarzem uroczystości drugi raz z rzędu był Peter Adee, szef marketingu wytwórni...