• Informacje na temat:

  sharon tate aktorka

Artykuły na temat: sharon tate aktorka
 • Sharon Tate: To już 50 lat

  Amerykańska aktorka i modelka Sharon Tate, żona Romana Polańskiego, została zamordowana 50 lat temu, 9 sierpnia 1969 roku. Sprawa elektryzowała Hollywood, a sprawcą zbrodni okazał się Charles Manson i jego wyznawcy. Zbrodnia ta nadal kryje wiele tajemnic...

 • Widzowie zniesmaczeni filmem o zabójstwie Sharon Tate

  ..."Pewnego razu w... Hollywood" Quentina Tarantino nie jest jedynym tegorocznym filmem traktującym o zabójstwie Sharon Tate. W piątek 5 kwietnia amerykańscy widzowie będą mogli zobaczyć inny obraz poświęcony tej tragedii. Jego recenzje są jednak skrajnie negatywne, a zastosowane przez jego twórców rozwiązania fabularne budzą niesmak.

 • Siostra Sharon Tate: Będę cierpieć przez lata

  Debra Tate wyznała, że nigdy nie dojdzie do siebie po utracie swojej siostry Sharon. Minęło właśnie 45 lat od morderstwa byłej żony Romana Polańskiego.

 • Margot Robbie jako Sharon Tate

  Margot Robbie podzieliła się z fanami zdjęciem z planu nowego filmu Quantina Tarantino. W "Once Upon A Time In Hollywood" aktorkę zobaczymy w roli Sharon Tate.

 • Margot Robbie najbardziej zapracowaną aktorką w Hollywood

  ...razu... w Hollywood" Quentina Tarantino, w którym wcieliła się w postać żony Romana Polańskiego Sharon Tate. Aktorka była również gwiazdą "Legionu samobójców", "Ptaków nocy" i przygodowego filmu(...) ogrom pracy - aktorka znalazła się w czołówce gwiazd, które w ciągu minionych pięciu lat zaangażowały się w największą ilość filmowych projektów. 29-letnia Australijka wystąpiła w 15 pełnometrażowych...

 • Hilary Duff wcieli się w rolę Sharon Tate

  Hilary Duff potwierdziła, że zagra główną rolę w filmie "The Haunting of Sharon Tate" i wcieli się w nim w rolę zamordowanej żony Romana Polańskiego.

 • Siostra Tate o procesie Polańskiego

  Debra Tate, siostra drugiej żony Romana Polańskiego, aktorki Sharon Tate, zamordowanej przez bandę Mansona, powiedziała, że jest on "dobrym facetem", ale jej zdaniem jego proces w Stanach Zjednoczonych nie będzie uczciwy.

 • Margot Robbie była ostrzegana przed Quentinem Tarantino

  Margot Robbie, która wcieliła się w Sharon Tate w "Pewnego razu... w Hollywood" Quentina Tarantino, wyznała, że wiele osób ostrzegało ją przed współpracą z uznanym reżyserem. Wynikało to z obrazu kobiet w jego filmach oraz wypadku z udziałem Umy Thurman podczas zdjęć do "Kill Bill", który aktorka niemal przepłaciła życiem.

 • Margot Robbie: Piękność z Australii

  ...z najpopularniejszych gwiazd w Hollywood. W kolejnych latach aktorka wcieliła się m.in. w psychopatkę z komiksu, niesławną łyżwiarkę i żądną władzy królową. Popularną aktorkę można obecnie oglądać na ekranach polskich kin w roli Sharon Tate - brutalnie zamordowanej żony Romana Polańskiego.

 • Brad Pitt z DiCaprio u Tarantino

  Brad Pitt, który pracował już z Quentinem Tarantino przy okazji "Bękartów wojny", zasilił obsadę najnowszego filmu reżysera opowiadającego o morderstwie Sharon Tate przez bandę Mansona. Tytuł produkcji będzie brzmiał "Once Upon A Time In Hollywood".