• Informacje na temat:

  she wolf teledysk

Artykuły na temat: she wolf teledysk
 • Kto z kim sypiał w teledyskach?

  Nic tak nie podgrzewa atmosfery wokół promocji nowego utworu jak kontrowersja. A jeśli kontrowersja to najlepiej sceny seksu. Muzycy często decydowali się na "łóżkową" tematykę w swoich teledyskach.

 • Shakira po czterech latach

  W poniedziałek, 12 października, ukazał się nowy album Shakiry zatytułowany "She Wolf".

 • Shakira przeprosi żonę aktora?

  Shakira jest tak zafascynowana Mattem Damonem, że napisała o nim jedną z piosenek na nowym albumie "She Wolf". Teraz kolumbijska wokalistka żartuje, że będzie musiała przeprosić żonę aktora.

 • Shakira przeprosi żonę aktora?

  Shakira jest tak zafascynowana Mattem Damonem, że napisała o nim jedną z piosenek na nowym albumie "She Wolf". Teraz kolumbijska wokalistka żartuje, że będzie musiała przeprosić żonę aktora.

 • Shakira w nowej odsłonie

  Kolumbijska wokalistka Shakira powraca. Jej najnowszy singel "She-Wolf" usłyszeć będzie można już w najbliższy poniedziałek (13 lipca) w RMF FM w programie "Poplista" (od godz. 18.00)

 • Shakira i jej słynny taniec brzucha - zobacz klip!

  Po krótkim romansie z muzyką klubową, bardziej elektroniczną Shakira wraca do latynoskich rytmów. Kolumbijska wokalistka opublikowała właśnie teledysk do swojego najnowszego singla "Loca".

 • Shakira: Zaiskrzyło na planie?

  Kolumbijska wokalistka Shakira po spotkaniu z amerykańskim prezydentem Barrackiem Obamą, postanowiła wziąć się do pracy nad teledyskiem promującym jej kolejny singel "Gypsy". Szybko pojawiły się plotki o romansie z tenisistą Rafaelem Nadalem, którego zaprosiła na plan.

 • Powrotny album Exhorder gotowy

  ...początek thrash metalowi zorientowanemu na groove, który na całym świecie spopularyzowali ich ziomkowie z Pantery. Powrotny materiał Exhorder promuje singel "My Time". Nakręcony do niego teledysk możecie zobaczyć poniżej: Oto program albumu “Mourn The Southern Skies": 1. "My Time" 2. "Asunder" 3. "Hallowed Sounds" 4. "Beware The Wolf" 5. "Yesterday's Bones" 6. "All She Wrote...

 • Crest Of Darkness w obliczu śmierci

  ...wesprze teledysk "Demon Child". Płyta trafi pod sklepowe strzechy 25 lutego nakładem włoskiej My Kingdom Music. Oto lista utworów albumu "In The Presence Of Death": 1. "Intro" 2. "In The Presence Of Death" 3. "Demon Child" 4. "Redemption" 5. "The Priest From Hell" 6. "Welcome To My Funeral" 7. "Womb Of The Wolf" 8. "Vampire Dreams" 9. "From The Dead" 10. "The Day Before She Died". Zobacz...

 • Shakira zaśpiewa Metallikę!

  Shakiry, bo z jesieni 2010 roku. To wariacja na temat utworu "Loca Con Su Tiguere" El Caty. Piosenka znacznie lepiej radziła sobie na listach przebojów w Europie niż w USA. "She Wolf" Na tle wszystkich przebojów Shakiry "She Wolf" wyróżnia się brakiem latynoskich odniesień w warstwie muzycznych. To bardzo taneczny, bardzo klubowy singel z płyty "She Wolf", która stanowiła pewną odskocznię...