• Informacje na temat:

  shiloh jolie-pitt

Artykuły na temat: shiloh jolie-pitt
 • Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się

  Angelina Jolie i Brad Pitt oficjalnie nie są już małżeństwem. Sąd w Los Angeles orzekł, że od tej chwili, w świetle prawa ich związek jest nieważny...

 • Angelina Jolie i Brad Pitt uzgodnili warunki rozwodu

  Angelina Jolie i Brad Pitt będą mogli wkrótce sfinalizować rozwód. Udało im się dogadać i ustalić wszystkie szczegóły.

 • Jolie i Pitt: Miliony dla zwierząt

  Angelina Jolie i Brad Pitt podarowali 2 mln dolarów rezerwatowi w Namibii. Aktorzy wraz z dziećmi spędzili w nim święta Bożego Narodzenia.

 • Pitt i Jolie planują ślub

  Po sześciu latach razem i szóstce dzieci, Angelina Jolie i Brad Pitt, najwyraźniej postanowili sformalizować swój związek. Jak donoszą liczne źródła, jedna z najsłynniejszych par show-biznesu planuje ceremonię ślubną, która ma się odbyć jeszcze w tym roku.

 • Świąteczny prezent od Pitta i Jolie

  Gwiazdorska para, Angelina Jolie i Brad Pitt, zamiast wydawać setki tysięcy dolarów na świąteczne prezenty dla swojej szóstki dzieci, wolą dać im pod choinkę bożonarodzeniową podróż. Dlatego, co roku spędzają ten czas w innym zakątku świata.

 • Brad Pitt przerwał milczenie na temat rozstania z Angeliną Jolie

  ..."Jestem bardzo zasmucony, ale teraz najbardziej liczy się dobro naszych dzieci" - podkreślił Brad Pitt w krótkim oświadczeniu, przesłanym redakcji magazynu "People". Zwrócił się w nim do mediów z prośbą o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się!

  Angelina Jolie złożyła w poniedziałek, 19 września, w sądzie papiery rozwodowe. Aktorka chce rozstać się z Bradem Pittem - w dokumentach powołała się na "różnice nie do pogodzenia".

 • Jolie i Pitt wzięli ślub!

  Angelina Jolie i Brad Pit są już małżeństwem! Najsłynniejsza para Hollywood złożyła małżeńska przysięgę w sobotę, 23 sierpnia, we Francji - poinformowała agencja The Associated Press. Rzecznik Bragneliny potwierdził te rewelacje.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Będą sceny erotyczne

  Angelina Jolie i Brad Pitt są właśnie w trakcie produkcji filmu "By the Sea", którego Angelina jest reżyserką. W filmie nie zabraknie scen erotycznych aktorskiej pary.

 • Brad Pitt pracuje z byłym mężem Jolie

  Brad Pitt ( "Pan i Pani Smith" , "Troja" ) rozpoczyna z wielkim rozmachem swoją karierę producenta. W najnowszej produkcji jego wytwórni Plan B "Peace Like The River", w głównej roli wystąpi Billy Bob Thornton ( "Zły Mikołaj" , "Człowiek, którego nie było" ). Obydwu panów łączy bliska znajomość z Angeliną Jolie; Thornton był bowiem kiedyś mężem obecnej partnerki Pitta.

Zdjęcia na temat: shiloh jolie-pitt
Wideo na temat: shiloh jolie-pitt
 • Córka Jolie i Pitta przygotowuje się do zmiany płci?

  9-letnia Shiloh, córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, coraz bardziej upodabnia się do chłopca. Niedawno dziewczynka poprosiła rodziców, by zwracali się do niej „John”. Teraz zrobiła kolejny krok, aby wyglądać bardziej "męsko". Postanowiła obciąć włosy na krótko, by zerwać z damskim wizerunkiem. W nowej fryzurze biologiczna córka aktorskiej pary do złudzenia przypomina Brada Pitta w młodości