• Informacje na temat:

  shirley maclaine aktorka

Artykuły na temat: shirley maclaine aktorka
 • Shirley MacLaine: Co kilka dni spotyka kosmitów

  Trudno powiedzieć, czy Shirley MacLaine większą sławę przyniosły filmy, w których grała, opowieści o odwiedzinach przybyszów z innych planet, czy rozliczne romanse.

 • Uhonorują Shirley MacLaine

  Shirley MacLaine, zostanie uhonorowana nagrodą Amerykańskiego Instytutu Filmowego (AFI), za całokształt swoich dokonań. Aktorka odbierze wyróżnienie w czerwcu 2012 roku.

 • Shirley Maclaine, amerykańska aktorka pamiętana z nagrodzonej Oscarem roli Aurory w "Czułych słówkach", starsza siostra Warrena Beatty, znalazła się w poważnych tarapatach finansowych. Bank, od którego pożyczyła pieniądze, pozwał ją do sądu. 66-letnia Maclaine wzięła 400 tysięcy dolarów kredytu w 1997 roku, aby nakręcić film "Bruno".

 • Shirley MacLaine babką Cameron Diaz

  Shirley MacLaine ( "Wystarczy być" , "Czułe słówka" , "Pocztówki znad krawędzi" ) dołączyła do obsady komedii "In Her Shoes". Zagra w niej babkę dwóch głównych bohaterek opowieści, granych przez Cameron Diaz ( "Ostrożnie z dziewczynami" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) i Toni Collette ( "Szósty zmysł" , "Był sobie chłopiec" ). Zdjęcia do filmu rozpoczną się już 9 lutego w Los...

 • MacLaine i Scorsese kręcą razem

  Znana aktorka Shirley MacLaine napisała scenariusz filmu biograficznego o sławnej tancerce, Louise Brooks i chciałaby zagrać jej postać. Reżyserią filmu zainteresowany jest sam Martin Scorsese.

 • MacLaine i Caine rodzicami

  Shirley MacLaine ( "Czułe słówka" , "Pocztówki znad krawędzi" ) i Michael Caine ( "Wbrew regułom" , "Spokojny Amerykanin" ) zagrają w filmie "Bewitched", który powstaje dla wytwórni Columbia Pictures. Aktorzy prowadzą końcowe negocjacje w sprawie dołączenia do obsady filmowej adaptacji popularnego w latach 60. serial u.

 • Bening i Moore do Oscara!

  ..."), Shirley Maclaine i Debra Winger ("Czułe słówka"), Anne Bancroft i Shirley Maclaine ("Punkt zwrotny"), Katharine Hepburn i Elizabeth Taylor ("Nagle, zeszłego lata") oraz Anne Baxter i Bette Davis ("Wszystko o Ewie"). W wymienionych aktorek tylko Shirley Maclaine sięgnęła po Oscara. Wśród aktorek, które obok Bening i Moore mają najwięcej szans na przyszłoroczną nominację do nagrody Akademii...

 • Amanda Seyfried: Zabójcze ciało

  Na ekranach polskich kin grany jest obecnie komediodramat "Sztuka ścigania się w deszczu" z Amandą Seyfried w jednej z głównych ról. Ta utalentowana aktorka regularnie pojawia się na szczycie kolejnych list najpiękniejszych gwiazd Hollywood. Obdarzona charakterystyczną urodą, nie boi się sięgać po skrajnie różne kreacje - od głupiutkich cheerleaderek, nieśmiałych kujonek czy dziewczyn bez skazy...

 • Julia Roberts została żołnierzem

  Amerykańska aktorka Julia Roberts wcieliła się w kolejnym filmie w rolę żołnierki, powracającej z Iraku. Na planie spotka się ze swoim dobrym znajomym - reżyserem filmu "Pretty Woman".

 • Cameron Diaz u boku Firtha

  Cameron Diaz ("The Box. Pułapka") została zaangażowana do roli w kolejnym remake'u, który przygotowują bracia Coen. Aktorka zagra u boku Colina Firtha ("Samotny mężczyzna") w filmie "Gambit".