• Informacje na temat:

  shirley manson piosenkarka

Artykuły na temat: shirley manson piosenkarka
 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Dziwny sen Shirley Manson

  Shirley Manson, wokalistka szkocko-amerykańskiej grupy Garbage, przyznaje, że od dłuższego czasu prześladuje ją dość dziwny sen. Wydaje jej się bowiem, że jest żoną Johna Lennona, zamordowanego członka The Beatles.

 • Piosenkarka opłakuje matkę

  Znana z grupy Garbage wokalistka Shirley Manson poinformowała o śmierci matki.

 • Piosenkarka w obronie gejów

  Znana z zespołu Garbage Shirley Manson zaatakowała przeciwników małżeństw homoseksualnych.

 • Wygląda na to, że szykuje nam się kolejna muzyczna wojna na słowa, a może i na pięści. Tym razem to Shirley Manson, szkocka wokalistka grupy Garbage, ma ochotę zmierzyć się z Jennifer Lopez.

 • Wokalistka Garbage ostro o niemieckich fanach

  Shirley Manson publicznie wyraziła rozczarowanie koncertem w niemieckiej Kolonii. A następnie kazała fanom "sp...ć".

 • Garbage: Szczerość wokalistki

  Shirley Manson, pochodząca ze Szkocji wokalistka grupy Garbage, skrytykowała dziennikarzy za dokładne opisywanie jej wyskoków i kontrowersyjnych wypowiedzi. W jej opinii, muzyczne magazyny w ten sposób starają się nakręcić sprzedaż.

 • Mimi zakończyła masakrę

  Mariah Carey może odetchnąć z ulgą. Po kilku chudych latach, piosenkarka wreszcie powróciła na szczyt notowania "Billboardu". Jej nowy album "The Emancipation Of Mimi" zadebiutował na pierwszym miejscu zestawienia, bijąc między innymi niezwyciężonego od sześciu tygodni 50 Centa z "The Massacre".

 • Garbage: Wokalistka solo

  Shirley Manson, wokalistka zespołu Garbage, rozpoczęła pracę nad debiutanckim solowym albumem. W nagraniu płyty piosenkarce pomaga brytyjski kompozytor filmowy David Arnold.

 • J. L. Hewitt: Niebezpieczna diwa?

  Reżyser Robert McGinley od dawna zastanawia się, która z hollywoodzkich aktorek powinna zagrać w jego najnowszej komedii "Danger Diva". Niedawno za odpowiednią kandydatkę do tytułowej roli uznał Jennifer Love Hewitt ( "Garfield" , "Smoking" , "Wielki podryw" ).

Wideo na temat: shirley manson piosenkarka
 • Sekretne życie Waltera Mitty

  Ben Stiller wyreżyserował współczesną ekranizację jednego z najciekawszych opowiadań fantastycznych - "Sekretnego życia Waltera Mitty" Jamesa Thurbera. Artysta zamienił liczący dwie i pół strony tekst z 1939 roku w komiksowy, spektakularny film, opowiadający o mężczyźnie, który przeżywa przygody, będące do tej pory tylko jego marzeniami. Walter Mitty (Stiller) to fantasta, pracujący jako fotoedytor. Większość czasu poświęca na wyobrażanie sobie, że jest herosem, doświadczającym mnóstwa...

 • Bejbis

  17-letnia Shirley marzy o studiach, w tym celu dorabia jako opiekunka do dziecka. Zauroczona ojcem jej podopiecznego ulega mu, nawiązują romans. Shirley nie umie zareagować na jego propozycję zatrudniania jej jako opiekunki regularnie - i regularnego wynagradzania jej za świadczone "usługi". Z czasem romans zaczyna więc przynosić wymierne korzyści, co spotyka się z dużym zainteresowaniem jej przyjaciółek, twierdzących, że na studia trzeba przecież jakoś zarobić. Shirley zakłada firmę,...

 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...