• Informacje na temat:

  show budzi

Artykuły na temat: show budzi
Zdjęcia na temat: show budzi
Wideo na temat: show budzi
 • Oni wzbudzali najwięcej kontrowersji w 2015! Działo się w show-biznesie!

  2015 rok obfitował w liczne skandale i sporne sytuacje. Wielu ich bohaterów już na zawsze straciło sympatię opinii publicznej. Bulwersowali, krytykowali i budzili negatywne emocje. Z tego powodu znaleźli się w zestawieniu najbardziej kontrowersyjnych gwiazd i celebrytów! Słusznie?

 • Magda Gessler: Jestem bardzo autentyczna. Nie ma we mnie fałszu

  sukces programu polega na tym, że nic nie jest w nim z góry zaplanowane i wyreżyserowane. Wszystko dzieje się spontanicznie. Przez to program budzi skrajne emocje, a co za tym idzie, ciekawość tych, którzy zasiadają przed telewizorami. – Widz czuje fałsz, grę, pozę. We mnie tego nie było i nie ma. To nie jest dla mnie show. Jestem bardzo autentyczna, w ogóle nie myślę o tym, że jest kamera

Dyskusje na temat: show budzi
 • Re: Nietypowe pary w świecie show-biznesu

  Dużo więcej emocji budzi we mnie para Antoni Maciarka i jego Miś

 • Re: "Świat według Kiepskich": Pomóżmy Panu Bohdanowi!

  I temu człowiekowi warto pomóc. Nie będę wymieniać nazwisk ostatnich kilku znanych postaci, które również wyciągają ręce po finanse, z taką różnicą, że p. Bogdan Smoleń występował lata temu i fortuny nie zgromadził. Nie zarabia tysięcy w show biznesie jak to się dzieje obecnie, więc różnica jest kosmiczna. Jedno budzi współczucie, drugie wstyd i żenadę.