• Informacje na temat:

  show marki

Artykuły na temat: show marki
 • Norbi: Hipis show-biznesu

  ...roku już tam mieszkamy. A żeby było ciekawiej: moja żona projektuje ciuchy, ma dwie marki, "Chełmińska" i "Sens". Otworzyła więc za rogiem atelier, teraz mamy dwa w jednym. Bardzo nam się to(...) pomyślałem sobie: "Ale dlaczego?". Zarobek mam ciągły, bo gram mnóstwo koncertów, popularność mam gdzieś. Jestem takim hipisem show-biznesu, nie mam parcia na szkło ani nic. - I poszedłem, a po...

 • "Kanapowcy": Nowy reality-show od 7 marca w TTV

  ...7 marca na antenie TTV zadebiutuje nowy reality-show "Kanapowcy". Bohaterami programu będzie pięciu młodych mężczyzn z nadwagą, którzy walczyć będą o powrót do formy.

 • Rafał Rutkowski zdradza kulisy "Joke Show"

  W sobotę 21 marca Polsat wyemituje pierwszy odcinek programu „Joke Show”. Poprowadzi go popularny stand-uper i aktor Rafał Rutkowski. Zasada jest prosta - goście, którzy zasiądą przy wspólnym stole, mają opowiadać dowcipy i anegdoty na zadany przez gospodarza temat.

 • Boskie ciała show-biznesu

  Na ich sylwetki z podziwem patrzą mężczyźni, z zazdrością spoglądają również kobiety. Która ze znanych kobiet jest posiadaczką najpiękniejszego ciała show-biznesu?

 • Naomi Campbell ma swój talk-show

  ..."No filter with Naomi", czyli w wolnym tłumaczeniu "Bez retuszu z Naomi" – to tytuł programu w konwencji talk-show, w którym na YouTubie zadebiutowała supermodelka Naomi Campbell. Czarnoskóra piękność do pierwszego odcinka zaprosiła inną gwiazdę wybiegów – Cindy Crawford.

 • Show business to też biznes

  Rewolucja odbywała się stopniowo: artyści przebyli długą drogę, środkiem marketingowej machiny czyniąc swoje życie osobiste. Dziś nawet udział w reality show blado wypada, takie zabiegi są jednak(...).  Transakcja wiązana Marki i przykłady strategii marketingowych wymieniać można bez końca. Zdarza się, że artyści przygotowują coś ekstra specjalnie dla użytkowników konkretnych urządzeń. Powstaje pytanie...

 • Meghan Markle wraca do show-biznesu

  Harrym. Teraz będzie można oglądać film, w którym usłyszymy jej głos - jest bowiem jego narratorką. To jej pierwszy kontakt z show-biznesem od momentu, gdy została księżną Sussex. "Elephant", którego(...) trwającej osiem miesięcy wędrówki słonie pokonają półtora tysiąca kilometrów, chodząc od jednej wpół wyschniętej oazy do następnej. Ekipa filmowa z reżyserem Markiem Linfieldem otrzymała pozwolenie...

 • Koronawirus w Polsce: "Joke Show" zamiast "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa telewizja Polsat zawiesiła produkcję programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Od najbliższej soboty, 21 marca, widzowie będą mogli oglądać nowy program rozrywkowy "Joke Show".

 • "You Can Dance": Weź udział w show na żywo! Konkurs!

  Lubisz oglądać program "You Can Dance - Po prostu tańcz"? Fascynuje Cię taniec? Chcesz osobiście poznać uczestników show i jurorów? W takim razie nasz konkurs jest właśnie dla Ciebie!

 • Show "Star Voice. Gwiazdy mają głos" zawieszony. Michalina Sosna komentuje

  Telewizja Polska zdecydowała o zawieszeniu na dwa tygodnie emisji odcinków programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Sytuację skomentowała prowadząca show Michalina Sosna.

Zdjęcia na temat: show marki
Wideo na temat: show marki
 • Natalia Nykiel jurorką show "The Four. Bitwa o sławę"

  W marcu na antenie Polsatu wystartuje nowe muzyczne talent show „The Four. Bitwa o sławę”. Program poprowadzi wokalistka Natalia Szroeder. W roli jurorów będzie można zobaczyć znaną z hitu "Bądź duży" Natalię Nykiel, Igora Herbuta i Jakuba Badacha. Trenerzy przyznają, że zadanie, które mają przed sobą, nie należy do najprostszych. Zależy im, aby rady i wskazówki udzielane uczestnikom były szczere

 • "Taniec z Gwiazdami": Jagodzińska i Jeziorowski o swym odejściu z show

  Przygodę z programem zakończyła Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski. To spore zaskoczenie, ponieważ jurorzy przyznali im wysokie noty. Para odpadła w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami", który widzowie Polsatu obejrzeli 8 marca. Co na to topmodelka i jej taneczny partner? "To przez głosy widzów, bo od jury dostaliśmy noty bardzo wysokie, byliśmy na trzecim miejscu" - powiedział tancerz.

 • Natalia Siwiec zarabia na lakierach do poznokci

  Natalia Siwiec marzy o stworzeniu własnej marki kosmetycznej. Twierdzi, że są to na razie odległe plany, wkrótce jednak zrealizuje inne marzenie niezwiązane z show-biznesem. O co chodzi?

Dyskusje na temat: show marki
 • Re: Niewygodne słowo: product placement

  oczywiście że jest - zaklejają marki aut których producenci nie zapłacili za reklamę - kapiszci? co ty myslisz że to za darmo jest? a reszta jest taką samą reklamą jak u nas - i o tym też był film Truman Show. dziecko wróc do podstawówki

 • Re: Niewygodne słowo: product placement

  oczywiście że jest - zaklejają marki aut których producenci nie zapłacili za reklamę - kapiszci? co ty myslisz że to za darmo jest? a reszta jest taką samą reklamą jak u nas - i o tym też był film Truman Show. dziecko wróc do podstawówki dziecko to Ty w lustrze dziennie widzisz, tyle do Ciebie.