• Informacje na temat:

  show noah

Artykuły na temat: show noah
 • Noah Cyrus zadebiutowała w programie Jimmy'ego Fallona

  Debiutująca Noah Cyrus i Labrinth wystąpili razem w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon", gdzie po raz pierwszy na żywo wykonali swój utwór "Make Me (Cry)".

 • "The Daily Show" po raz ostatni na antenie z Jonem Stewartem

  W czwartek, 6 sierpnia, nadany został ostatni odcinek popularnego satyrycznego programu telewizyjnego "The Daily Show" z Jonem Stewartem w roli gospodarza. Od 16 lat miliony Amerykanów śmiały się wraz ze Stewartem z amerykańskiej polityki.

 • Jimmy Fallon wrócił do studia telewizyjnego

  Jimmy Fallon jest pierwszym gospodarzem dużego amerykańskiego talk-show, który z realizacją swojego programu wrócił do studia. Jego pierwszym gośćmi w starej-nowej odsłonie „The Tonight Show” byli aktorka Charlize Theron i gubernator stanu Nowy Jork, Andrew Cuomo.

 • Duma Nortona, chwała Farrella

  Edward Norton ( "Królestwo niebieskie" , "Frida" ), Colin Farrell ( "Aleksander" , "Rekrut" ) i Noah Emmerich ( "Truman Show" , "Komórka" ) rozpoczęli rozmowy na temat udziału w filmie "Pride and Glory" dla wytwórni New Line Cinema. Film ma być dramatem opowiadającym o rodzinie policjantów, skłóconej w wyniku korupcyjnego skandalu.

 • Dorastali na naszych oczach. Jak się zmieniały dziecięce gwiazdy?

  Dla wielu z nich występ w filmie lub serialu miał być jednorazową przygodą. Dziś z rozczuleniem mogą popatrzeć na swoje archiwalne zdjęcia i z dumą stwierdzić, że mają naprawdę imponujący staż pracy. Jak udaje im się przetrwać w show-biznesie i pozostać sobą? Czy przytłacza ich popularność? Sprawdźcie!

 • Oprah Winfrey odmawia testu DNA

  Amerykańska królowa talk-show - Oprah Winfrey - odmawia poddania się testowi DNA, który mógłby rozwiać wątpliwości na temat tożsamości jej ojca. W ostatnim czasie ujawniło się kilku mężczyzn podających się za tatę gwiazdy.

 • Paramount Channel: "Oscarowy wieczór"

  W ofercie telewizyjnego kanału Paramount Channel nie brakuje kinowych przebojów. Hitem nadchodzącego tygodnia jest "Oscarowy wieczór". Widzowie będą mogli obejrzeć filmy, które w ostatnich latach nominowane były do Oscara: "Hugo", „Quiz Show” oraz "American Beauty". Jakie inne produkcje znajdziemy w najbliższej ramówce stacji?

 • Val Kilmer w filmie "Killer Instinct"

  ..." , "Cela" , "Ryzyko" ) oraz aktor Noah Emmerich ( "Częstotliwość" , "Truman Show" , "Bohater ostatniej akcji") . Producenci nie podali jeszcze oficjalnej daty rozpoczęcia zdjęć. Obecnie trwają...

 • Wielki powrót Jonas Brothers (teledysk "Sucker"). Co bracia robili ostatnio?

  ...i modelką Gigi Hadid. Odpowiedzialny głównie za gitary (śpiewa też w chórkach) 32-letni Kevin Jonas ostatnie 10 lat poświęcił swojej żonie Danielle Jonas (razem występowali w reality show(...) the Cliff By the Sea" w duecie z Noah Cyrus , młodszą siostrą Miley, nagraną na potrzeby filmu "Ponyo" . Teledyskiem "Sucker" zachwyceni byli rodzice braci. Filmik, na którym tata wokalistów - Paul...

 • Telewizyjne bajki na dużym ekranie

  ...3D, a historia dostosowana będzie do współczesnych realiów. Mianowicie, pochodzący z małego miasteczka Pat zapragnie wziąć udział w telewizyjnym show "Mam talent!". Dzielny bohater wyruszy w niebezpieczną podróż do wielkiego miasta, gdzie zetknie się z szalonym światem show-biznesu. Na szczęście w całym tym zamieszaniu pomogą mu niezastąpieni przyjaciele oraz jego wierny kot Jess. Pat przekona się...