• Informacje na temat:

  show opuścił

Artykuły na temat: show opuścił
 • Tragedia w dworku Karoliny Wajdy zatrzęsła polskim show-biznesem!

  Nie jest gwiazdą, lecz prywatne życie Karoliny Wajdy (51 l.) zawsze budziło zainteresowanie mediów. W końcu to córka słynnego reżysera i wspaniałej aktorki. I chociaż ona sama stroniła od błysku fleszy, stała się bohaterką jednego z najbardziej mrocznych skandali w polskim show-biznesie...

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

 • Korolyov opuścił Polskę na dobre?

  ...przeprowadzce do Polski zdobył tytuł młodzieżowego Mistrza Polski i zajął czwarte miejsce na Mistrzostwach Polski Amatorów w stylu latynoamerykańskim. W show-biznesie zaistniał dzięki programowi...

 • Joe Franklin, pionier talk-show, nie żyje

  Zmarł słynny amerykański radiowiec i pionier w prowadzeniu programów talk-show. Joe Franklin przez ponad 3 dekady robił wywiady z największymi sławami. Na koncie ma rozmowy m.in. z Charlie Chaplinem, Salvadorem Dali, Marilyn Monroe, Lizą Minnelli, Andym Warholem czy Madonną.

 • "Love Island. Wyspa Miłości": Bartek broni Moniki. Przy okazji komentuje nowy związek Sylwii

  Monika, jedna z uczestniczek "Love Island. Wyspa Miłości" przeżywa prawdziwy dramat. Zauroczyła się we Franku, lecz on nie odwzajemnia jej uczuć. Jak sam przyznał, bliżej mu do Marietty. Monia nie może się z tym pogodzić, a jej postawa wywołuje kontrowersje. Głos w tej sprawie zabrał Bartek, uczestnik show, którego nie ma już w programie.

 • Bill Murray żegna Davida Lettermana

  Bill Murray w swoim stylu pożegnał gwiazdę amerykańskiej telewizji - Davida Lettermana. Aktor pojawił się w programie "Late Show", wyskakując z tortu.

 • Piotr Lato wstrząśnięty śmiercią Janusza Dzięcioła! Wzruszające słowa!

  Janusz Dzięcioł (†65 l.), był pierwszym zwycięzcą polskiej edycji programu "Big Brother". W piątek, 6 grudnia 2019 roku, media obiegła informacja, że były strażnik miejski i poseł zginął na przejeździe kolejowym niedaleko swojego domu. Ta informacja wstrząsnęła koleżankami i kolegami Janusza. Tragiczną sytuację skomentował Piotr Lato, były uczestnik reality-show.

 • Paweł Pawlikowski o Złotych Globach: Strasznie długie i nudne

  - To było strasznie długie i nudne. Wszyscy płakali na zawołanie, totalny show-biznes. Amerykańska uroczystość to dla mnie inny świat. Europejskie nagrody są o wiele bardziej sympatyczne - wyznał Paweł Pawlikowski po ceremonii wręczenia Złotych Globów. - Wciąż mamy szansę na Oscara - dodali producenci "Idy".

 • Doda rozpacza przez paparazzich! Popsuli jej wyjazd!

  Doda (34 l.) nauczona wieloletnim doświadczeniem funkcjonowania w show-biznesie, wie, że nie wszystko jest na sprzedaż. Swój związek z Emilem stara się chronić przed mediami, ale i to nie wystarcza. Ostatnio paparazzi popsuli jej słodkie chwile z mężem, a wszystkiemu winny był hotel!

 • Michael J.Fox: Nie poddał się

  Był gwiazdą lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Jedną z jego kreacji była rola w kultowym "Powrocie do przyszłości". Karierę przerwała mu choroba, ale nie załamał się i walczy.

Zdjęcia na temat: show opuścił