• Informacje na temat:

  show poprowadzą

Artykuły na temat: show poprowadzą
 • Cezary Pazura i Andrzej Grabowski poprowadzą "Nową scenę śmiechu"

  Cezary Pazura i Andrzej Grabowski poprowadzą kolejną edycję popularnego programu rozrywkowego. Mowa o "Nowej scenie śmiechu".

 • Agnieszka Gozdyra poprowadzi talk-show "Skandaliści"

  W sobotę, 21 lutego, o godz. 20 w Polsat News zadebiutuje talk-show "Skandaliści".

 • "rodzinka.pl": Młode gwiazdy "rodzinki.pl" zatańczą w nowym show TVP

  Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, czyli Agata i Kuba z "rodzinki.pl", przygotowują się do udziału w nowym programie TVP zapowiadanym jako najnowocześniejsze na świecie show taneczne. W "Dance dance dance" młodzi aktorzy wystąpią jako para wykonująca układy znane z popularnych teledysków.

 • "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" w Dwójce

  "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" to nowy, cotygodniowy program rozrywkowo-kabaretowy, który poprowadzą Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Marcin Wójcik (Ani Mru Mru). Pierwszy odcinek widzowie obejrzą w piątek, 6 marca , w TVP2.

 • Będą razem pracować! Poprowadzą pokazy mody w Katowicach

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu ostatnich miesięcy. O ich rozstaniu i zakończonych sukcesem próbach ponownego ułożenia sobie życia we dwoje(...) weekend po raz pierwszy od bardzo dawna znów pokażą się oficjalnie jako para. Poprowadzą dwudniowe pokazy mody w Silesia City Center w Katowicach, podczas których pokazanych zostanie ponad 100 nowych...

 • "Taniec z Gwiazdami": Nowy zwiastun, wreszcie tańczą!

  Pojawił się nowy zwiastun 3. edycji programu "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". Wreszcie możemy zobaczyć, jak uczestnicy show prezentują się w tanecznym żywiole.

 • Udało się! Skrzynecka wystąpi w nowym show Polsatu!

  ...do nowego programu! Polsat w wiosennej ramówce pokaże znane na całym świecie show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W programie występują gwiazdy, które przebierają się za znanych na całym świecie artystów i śpiewają ich wielkie hity. Jedną z uczestniczek została właśnie Kasia. Konkurować będzie m.in. z Julią Pietruchą, Mariuszem Totoszko i Bilguunem Ariunbaatarem. Show poprowadzą Maciek Dowbor...

 • "Superstarcie" na start: Co zaśpiewają gwiazdy?

  W piątek (3 października) rusza nowe show TVP2 - "Superstarcie". Na czym polegać będzie ten muzyczny program z udziałem gwiazd?

 • Okupnik i Rubik poprowadzą program

  Już niebawem będziemy mogli zobaczyć na ekranach telewizorów zaskakujący tandem: Piotra Rubika i Tatianę Okupnik . Kompozytor i piosenkarka dostali pracę w nowym show TVP.

 • "TzG": Ewa Kasprzyk trenuje z Janem Klimentem

  Gwiazdy "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" rozpoczęły treningi. Zobaczcie, jak na ponad 2 tygodnie przed startem show prezentuje się aktorka Ewa Kasprzyk i jej taneczny partner Jan Kliment.

Zdjęcia na temat: show poprowadzą
Wideo na temat: show poprowadzą
 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Czerwony i niebieski

  Do szkoły średniej w Rzymie trafia na zastępstwo początkujący nauczyciel Giovanni Prezioso (Riccardo Scamarcio - pamiętany z głównej roli w komedii "Mine vaganti. O miłości i makaronach"). Pełen dobrych chęci i wiary w uczniów chciałby być dla swoich wychowanków niczym Robin Williams w "Stowarzyszeniu umarłych poetów". Jednak zamiast zarażać ich miłością do kultury i sztuki musi zmierzyć się z obojętnością klasy - konglomeratu imigrantów, dzieciaków z problemami i dorastających dziewcząt....

 • Reality

  Sympatyczny i naiwny Luciano (Aniello Arena) jest neapolitańskim sprzedawcą ryb, który swój skromny dochód powiększa przez dopuszczania się drobnych oszustw. Luciano nigdy nie odmawia pomocy swoim klientom lub krewnym. Pewnego dnia, namówiony przez najbliższych, decyduje się wziąć udział w telewizyjnym reality show.

Dyskusje na temat: show poprowadzą
 • Re: "Kryminalni" wracają do TVN?

  Nowy show poprowadzą Kinga Rusin i Maciej Stuhr. ta pierwsza mówi wspaniałe dowcipy o tragicznie zmarłym synku Filipa Chajzera, a ten drugi doskonale żartuje z ofiar katastrofy smoleńskiej.