• Informacje na temat:

  show poprowadzi

Artykuły na temat: show poprowadzi
 • "Dance, Dance, Dance": Kto poprowadzi z Tomaszem Kammelem show TVP?

  Już pod koniec lutego startuje druga edycja tanecznego show TVP2 "Dance, Dance, Dance". Od dawna wiadomo, że programu nie poprowadzi już gospodyni pierwszej edycji, Barbara Kurdej-Szatan. Kto zatem pojawi się u boku Tomasza Kammela? Kto zastąpi popularną aktorkę? Okazuje się, że nową prowadzącą będzie Tamara Gonzalez Perea.

 • Fergie poprowadzi nowy talent show

  Fergie zostanie prowadzącą nowego amerykańskiego talent show "The Four: Battle for Stardom".

 • Głogowska poprowadzi show

  Widzowie pokochali ją od pierwszego wejrzenia. Zawsze uśmiechnięta, filigranowa blondynka, tancerka najwyższej klasy, teraz sprawdzi się w nowej roli. Poprowadzi "Tylko taniec. Got to Dance".

 • "Dance, dance, dance": Show TVP poprowadzi Barbara Kurdej-Szatan

  Wiemy, kto poprowadzi i wystąpi w show "Dance, dance, dance". Szykuje się jeden z najdroższych programów w historii telewizji.

 • Jaworowicz poprowadzi show?

  Czas mija, ale nie dla Elżbiety Jaworowicz, która trafiła do telewizji jeszcze jako studentka Uniwersytetu Warszawskiego. Czy od jesieni poprowadzi nowy program, tym razem rozrywkowy?

 • Rafał Rutkowski zdradza kulisy "Joke Show"

  W sobotę 21 marca Polsat wyemituje pierwszy odcinek programu „Joke Show”. Poprowadzi go popularny stand-uper i aktor Rafał Rutkowski. Zasada jest prosta - goście, którzy zasiądą przy wspólnym stole, mają opowiadać dowcipy i anegdoty na zadany przez gospodarza temat.

 • "Big Music Quiz": Sławomir poprowadzi nowy show TVP2?

  W niedzielę 4 marca na antenie TVP2 pojawi się nowy muzyczny show "Big Music Quiz". Gospodarzem prawdopodobnie będzie Sławomir Zapała, który ostatnio robi furorę za sprawą przeboju "Miłość w Zakopanem".

 • Prokop poprowadzi show

  Już 10 marca w każdą sobotę o godz. 21.00 w TVP2 będziemy mogli oglądać nowy telewizyjny show "Przebojowe Polki". Gospodarzem programu będzie Marcin Prokop.

 • Cichopek poprowadzi wielkie show

  Ale Katarzynie Cichopek zasiłek nie grozi. Poprowadzi nowe, wielkie muzyczne show Polsatu. Program o roboczej nazwie "Tylko my dwoje" ruszy na wiosnę - pisze "Fakt". Według bulwarówki, decyzja o produkcji nowego programu w Polsacie zapadła kilka dni temu. Losy nowego show ważyły się od dłuższego czasu. Pewne było tylko jedno: prowadzącą ma być Kasia Cichopek. Program powstanie dzięki licencji...

 • Majdan poprowadzi show!

  Sportowiec, znany szerszej publiczności raczej jako były mąż Dody, już jesienią poprowadzi nowy program o roboczej nazwie: "O czym myślą kobiety". Show będzie emitowane na jednym z kanałów Telewizji Polskiej. Majdan potwierdza, że jest w trakcie rozmów z TVP. Zdradza także, że jesienna nowość ma być programem, który będzie pokazywał, jak panowie interpretują to, co mówią i myślą kobiety...

Zdjęcia na temat: show poprowadzi
Wideo na temat: show poprowadzi
 • Natalia Nykiel jurorką show "The Four. Bitwa o sławę"

  W marcu na antenie Polsatu wystartuje nowe muzyczne talent show „The Four. Bitwa o sławę”. Program poprowadzi wokalistka Natalia Szroeder. W roli jurorów będzie można zobaczyć znaną z hitu "Bądź duży" Natalię Nykiel, Igora Herbuta i Jakuba Badacha. Trenerzy przyznają, że zadanie, które mają przed sobą, nie należy do najprostszych. Zależy im, aby rady i wskazówki udzielane uczestnikom były szczere

 • Justyna Żyła: Dlatego zgodziłam się poprowadzić program w telewizji

  Była żona jednego z najlepszych polskich skoczków narciarskich rozpoczęła karierę w show-biznesie. Już niebawem premiera jej pierwszego programu telewizyjnego, w którym będzie pomagać bohaterom rozwiązywać konflikty z najbliższymi. Justyna Żyła twierdzi, że bodźcem do przyjęcia propozycji były liczne prośby o rady i wsparcie, jakie od czasu rozwodu otrzymywała za pośrednictwem mediów

 • Karolina Gilon: Może zagram w filmie i poprowadzę festiwal muzyczny

  Karolina Gilon nie kryje satysfakcji z tego, że jej kariera w Polsacie nabrała szybkiego tempa. W przyszłości chciałaby jeszcze sprawdzić się w roli gospodyni dużego festiwalu muzycznego i jurorki w talent show. Karolina Gilon ma w zanadrzu jeszcze wiele umiejętności, niewykluczone więc, że kiedyś zaprezentuje się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" bądź w innym popularnym programie.

Dyskusje na temat: show poprowadzi