• Informacje na temat:

  show przyniosła

Artykuły na temat: show przyniosła
 • "The Morning Show": Kogo zabraknie w drugim sezonie?

  Choć rola Mitcha Kesslera przyniosła mu nominację do nagrody Amerykańskiej Gildii Aktorów (SAG), to nadal nie jest pewne, czy Steve Carell wcieli się w tę postać także w drugim sezonie "The Morning Show".

 • Varius Manx i reality show

  Współpraca Varius Manx z amerykańskim producentem Jay'em Baumgardnerem przyniosła kolejne efekty w Stanach Zjednoczonych. Grupę zaproszono do udziału w amerykańskim reality music show, nad którym rozpoczęto już prace. Szczegóły na razie owiane są tajemnicą.

 • Katarzyna Kwiatkowska gospodynią nowego show

  ..."Baw mnie. Kasia Kwiatkowska Show" jest wzorowany na słynnym amerykańskim show Ellen DeGeneres, nadawanym od blisko 14 lat. W każdym odcinku pojawi się gwiazda, która będzie musiała wykonać określone, zabawne zadanie. Kibicować i pomagać jej w tym będzie zgromadzona w studiu publiczność.

 • Jay Leno odchodzi z "Tonight Show"?

  Trudno sobie wyobrazić wieczory w telewizji NBC bez znanego z ciętego humoru i języka Jaya Leno. Prowadzący jeden z flagowych programów stacji "Tonight Show" ma odejść w lecie 2014 roku. Na jego zastępcę szykowany jest Jimmy Fallon, obecnie gospodarz "Late Show".

 • Katarzyna Smutniak: Czeka, co przyniesie los

  W tym roku Katarzyna Smutniak skończy 40 lat. Ma świat u stóp, jej kariera się rozwija, walczy o prawa kobiet w show-biznesie, pomaga dzieciom w Nepalu i wiedzie szczęśliwe życie rodzinne.

 • Niespodziewany zwrot akcji w reality show "Tylko Jeden"

  ...sportu! - powiedział przed walką. Przywrócony do show zawodnik również był mocno zmotywowany i nie zamierzał drugi raz odpaść. - Teraz czuję mniej emocji, więc jestem spokojniejszy - wytłumaczył...

 • Jay Leno wraca do "The Tonight Show" jako gość

  Jay Leno powraca do programu "The Tonight Show"? Tak, ale tym razem w roli gościa.

 • Telewizyjni idole w sidłach show-biznesu

  Kiedy utalentowany wokalista wygrywa muzyczny show, wydaje się, że drzwi kariery otworzyły się przed nim na oścież. Tymczasem to początek poważnych kłopotów, czego przykładem kariery Alicji Janosz, Krzysztofa Zalewskiego i Macieja Silskiego (z polskiego "Idola"), a także Adama Lamberta (amerykański "Idol") czy Joe McElderry'ego (brytyjski "X Factor").

 • Doda przyniesie chwałę?

  ...została Katy Perry, a na żywo wystąpią Beyonce, Tokio Hotel, Green Day, Leona Lewis, Shakira, Foo Fighters, Jay-Z i U2. W przerwach nadawać będzie Pete Wentz, który zabierze widzów za kulisy show. Tam...

 • Władysław Kozakiewicz: Kontuzja w show Polsatu

  Nie zamartwiam się, nie patrzę do tyłu - mówi mistrz olimpijski Władysław Kozakiewicz. Po latach kariery sportowej pozostała mu wola walki oraz mądrość życiowa niepozwalające mu na przejmowanie się rzeczami, na które nie ma wpływu. Lekkoatleta nie załamuje się więc spadającą formą fizyczną czy kontuzją kolana, której doznał podczas kręcenia nowego reality show stacji Polsat "Lepiej późno niż...

Zdjęcia na temat: show przyniosła
Wideo na temat: show przyniosła
 • Kolejne rozstanie w polskim show-biznesie!

  Ten tydzień obfitował w niespodzianki wśród celebrytów! Dla jednych przyniósł dobre, a dla innych wręcz druzgocące wieści. Zobacz, co wydarzyło się w ubiegłym tygodniu w polskim show-biznesie!

 • Andrzej Grabowski wraca na plan serialu „Blondynka”

  . Popularność przyniosła mu rola Ferdynanda Kiepskiego w serialu "Świat według Kiepskich". Ostatnio można było go oglądać w jury show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars" w stacji Polsat.