• Informacje na temat:

  show tancerka

Artykuły na temat: show tancerka
 • "Taniec z Gwiazdami": Tancerka z nogą w gipsie

  Sylwia Madeńska dała się poznać najpierw jako uczestniczka show "Love Island. Wyspa miłości", a potem jako tancerka w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami". Na swoim InstaStory podzieliła się z internautami informacją o wypadku, w wyniku którego ma nogę w gipsie.

 • "Tancerka" : Wizjonerka

  ..."Tancerka" w reżyserii debiutantki Stephanie Di Gusto to filmowa biografia - hołd złożony jednej z ikon tańca współczesnego, Loie Fuller. Niestety niewiele osób pamięta nazwisko tej(...), dziewczyna próbuje sprzedać swoje pomysły na show w jednym z teatrów rozrywkowych. Dostaje czas w przerwie pomiędzy innymi "przedstawieniami". Prawie nikt nie zwraca uwagi na jej spektakl. Dopiero we...

 • Tancerka jurorką! Która?

  Gdy tylko Polsat ogłosił, że szykuje wielki nowy muzyczny show, zatarły ręce. Edyta Herbuś i Izabela Janachowska postanowiły powalczyć o fotel jurora w programie "Tylko taniec".

 • "Taniec z Gwiazdami": Rozstali się tuż przed startem show?

  Nie dość, że przed nimi pierwszy występ na najsłynniejszym parkiecie w Polsce i codzienne, intensywne próby taneczne, to jeszcze pojawiły się plotki, wedle których Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak ze sobą zerwali! Czyżby napięcie i sprzeczki, które pojawiały się na sali treningowej zniszczyły uczucie zwycięzców show "Love Island. Wyspa miłości"?

 • "Dance, Dance, Dance": Kto poprowadzi z Tomaszem Kammelem show TVP?

  Już pod koniec lutego startuje druga edycja tanecznego show TVP2 "Dance, Dance, Dance". Od dawna wiadomo, że programu nie poprowadzi już gospodyni pierwszej edycji, Barbara Kurdej-Szatan. Kto zatem pojawi się u boku Tomasza Kammela? Kto zastąpi popularną aktorkę? Okazuje się, że nową prowadzącą będzie Tamara Gonzalez Perea.

 • Edyta Herbuś: Aktorka czy tancerka?

  ...'Wolf Messing' Władimira Krasnopolskiego". Dodajmy, że w tym powstającym dla kanału pierwszego rosyjskiej telewizji filmie, którego akcja dzieje się w dwudziestoleciu międzywojennym, tancerka wciela się(...). I dodaje "może dzisiejszy rynek, wzorując się na rynkach zachodnich, jest już gotowy na migracje różnych grup zawodowych w ramach tzw. show-biznesu." Przyznaje też, że nie ma już tremy i potrafi...

 • Głogowska poprowadzi show

  Widzowie pokochali ją od pierwszego wejrzenia. Zawsze uśmiechnięta, filigranowa blondynka, tancerka najwyższej klasy, teraz sprawdzi się w nowej roli. Poprowadzi "Tylko taniec. Got to Dance".

 • "Dance Dance Dance": Poznaj uczestników show TVP2

  W nowym programie TVP2 "Dance Dance Dance" sześć par będzie rywalizowało tańcząc choreografie z najbardziej znanych teledysków, filmów tanecznych i musicali. Show poprowadzi Tomasz Kammel.

 • Kolejne taneczne show

  Już od piątku, 9 lipca, miłośnicy programów tanecznych będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek show "Got to dance: Wytańczyć marzenia".

 • Przybylska tancerką erotyczną

  ...często można spotkać w naszym show-biznesie - dodaje aktor. "Bilet na Księżyc" to pełna ciepła i humoru opowieść o młodości, przyjaźni i miłości w czasach, gdy człowiek stawiał pierwsze kroki na...

Zdjęcia na temat: show tancerka
Wideo na temat: show tancerka
 • "Taniec z Gwiazdami": Gimper i Natalia o ocenach jurorów

  Czy oceny jurorów były sprawiedliwe? Co o tym myśli para? "Jeśli chodzi o paso doble to trochę się nie zgadzam, bo Tomek pokazał charakter i o to w tym chodzi. Pokazaliśmy też dobre show - i chyba też o to w tym chodzi" - stwierdziła tancerka.

 • Monika Miller o "Tańcu z Gwiazdami": Boję się masakry

  zaprezentowania się na parkiecie. Stres jest tym większy, że wnuczka Leszka Millera po raz pierwszy wystąpi w telewizyjnym show, które jest emitowane na żywo i z udziałem publiczności. Obecność kamer nieco ją deprymuje, tym bardziej że jako tancerka czuje się jeszcze mało pewnie.

 • Herbuś wspomina swoje początki w "Tańcu z gwiazdami"!

  Tancerka na początku swojej medialnej kariery była trenerką w popularnym show „Taniec z gwiazdami”. Tłumaczy, że udział w tym programie telewizyjnym wiele ją nauczył i pozwolił jej rozwinąć skrzydła. Edyta Herbuś po zakończeniu kariery tanecznej skupiła się na grze w serialach telewizyjnych, a także prowadzeniu imprez i gal. Przyznaje, że jest wdzięczna losowi za szansę, jaką otrzymała. Stara się

Dyskusje na temat: show tancerka
 • Re: "Klan": Dorota Naruszewicz z przytupem wraca do show-biznesu

  Masz racje, a ta druga blondi to tancerka na rurze w porno klubach Monachijskich..Jenny

 • Re: Katarzyna Cichopek nie dostała się do 2. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo"!

  ONA JEST ZA SŁABA ZEBY W CZYM KOLWIEK GRAC!!! CHOC TO KOBIETA O WIELU TALENTACH PISARKA, TANCERKA, AKTORKA WZOROWA MATKA POUCZAJACA INNE MATKI, ONA NIE ZGINIE!

 • Re:

  To że Julia Kamińska jest złe ubierana przez stylistów tvn jest faktem.nie przeszkadza to w odbiorze jej osoby.Jest spontaniczna ,autentyczna,widać,że kocha widzów i to co robi.Ona nie stroi min,nie pozuje,zachowuje się .nie jak wyuczona tancerka,bo taką nie jest .Cięzko pracowała i to widać w każdym tańcu.Kontuzja ją zmobilizowała i zahartował.To Julia CAŁA JEST TAŃCEM.Za show .który stworzyła

 • Re:

  To że Julia Kamińska jest złe ubierana przez stylistów tvn jest faktem.nie przeszkadza to w odbiorze jej osoby.Jest spontaniczna ,autentyczna,widać,że kocha widzów i to co robi.Ona nie stroi min,nie pozuje,zachowuje się .nie jak wyuczona tancerka,bo taką nie jest .Cięzko pracowała i to widać w każdym tańcu.Kontuzja ją zmobilizowała i zahartował.To Julia CAŁA JEST TAŃCEM.Za show .który stworzyła