• Informacje na temat:

  show uchodził

Artykuły na temat: show uchodził
 • Stacja TTV postanowiła przenieść na polski rynek show, które cieszy się na Ukrainie ogromną popularnością! U nas też odniesie taki sukces?

 • Alicja Resich-Modlińska: Prowadziła pierwszy polski talk-show

  Dziennikarka niedługo kończy 60 lat. A wciąż imponuje energią i młodzieńczym wdziękiem.

 • Joanna Liszowska ma spory problem! Mąż zabronił jej udziału w show Polsatu!

  ...ponoć od razu bardzo się napaliła, ale jej entuzjazmu nie podziela jej bogaty mąż! "Ola boi się, że udział w show Polsatu za bardzo zaangażowałby Joannę na czym ucierpiałaby cała rodzina. Co innego...

 • Dorota Wellman: Wesoła kulka z pazurem

  Dorota Wellman ma cięty język i w swoich wypowiedziach nie oszczędza nikogo. Czy przyjdzie jej zapłacić za tę szczerość?

 • Kolejny rozwód w show-biznesie

  Fala rozstań nie oszczędza nikogo! Jak właśnie podały tabloidy, jeszcze w maju na rozprawie rozwodowej spotkają się Robert Gonera (43 l.) i jego żona Karolina (35 l.).

 • - Modą należy się bawić, nawet jeśli czasami skutek tej zabawy nie będzie najlepszy - twierdzi Ada Fijał. Jej zdaniem moda w Polsce traktowana jest zbyt poważnie, co przejawia się m.in. w bezlitosnej krytyce stylizacyjnych wpadek gwiazd.

 • "Love Island. Wyspa miłości" będzie hitem Polsatu? "Czegoś takiego wcześniej nie było"

  ..."Love Island" to niekwestionowany hit wśród programów randkowych typu reality show na świecie. W Wielkiej Brytanii w tym roku emitowana jest już siódma edycja programu, która bije rekordy popularności. Polską odsłonę poprowadzi Karolina Gilon, która jeszcze do niedawna uchodziła za gwiazdę stacji TVN...

 • Harry Styles u progu solowej kariery

  W zaciszu gabinetów skrupulatnie przygotowywana jest solowa kariera Harry'ego Stylesa z One Direction. Skąd ta pewność? To proste - na młodym gwiazdorze można zarobić miliony dolarów. Ale przesłanek jest znacznie więcej.

 • "Zraniona miłość": Walka o dzieci

  ...​Onur Saylak i Tuba Büyüküstün uchodzili za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w tureckim show-biznesie. Do czasu, aż piękna Tuba zostawiła męża dla... kryminalisty!

 • Daniel Olbrychski w reality show

  Jak informuje portal "Wirtualne Media", Daniel Olbrychski poprowadzi rosyjski reality show. Wystąpi w nim między innymi Władimir Żyrinowski. Rosyjscy uczestnicy programu, który będzie kręcony na średniowiecznym zamku w Grodźcu (Dolnośląskie), przyjechali w poniedziałek rano (8 sierpnia) do tej miejscowości.

Zdjęcia na temat: show uchodził
Wideo na temat: show uchodził
 • Orlando Bloom pierwszy raz o rozstaniu!

  Informacja o rozstaniu Orlando Blooma i Mirandy Kerr była ogromnym zaskoczeniem. Modelka i aktor uchodzili w show-biznesie za parę niemal idealną. Nikt nie podejrzewał, że między nimi nie układa się już od pewnego czasu. Trzeba jednak przyznać, że małżeństwo rozstaje się z prawdziwą klasą, co w świecie celebrytów jest rzadkością. Orlando udzielił pierwszego wywiadu, w którym szczerze opowiedział