• Informacje na temat:

  show wiedzą

Artykuły na temat: show wiedzą
 • TVN zawiesza produkcję show Ewy Drzyzgi

  Jesienią TVN wyemituje ósmy i, jak się okazuje, ostatni sezon medycznego show Ewy Drzyzgi "36,6" - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

 • Niemiecki "Big Brother": Uczestnicy nie wiedzą o koronawirusie

  Uczestnicy niemieckiej edycji "Big Brothera", którzy przebywają w odciętym od informacji ze świata domu w Kolonii, nie wiedzą o pandemii koronawirusa. Zmieni się to dopiero we wtorek 17 marca.

 • Wiedzą kto wygra "Taniec..."?

  Tomasz Kammel, Justyna Steczkowska i Daria Widawska - to faworyci najnowszego programu "Taniec z gwiazdami". Co prawda show jeszcze nie wystartował, ale znawcy tematu już po cichu mówią o tym, kto ma szansę na wygraną. "Fakt" dotarł do takiego nieoficjalnego rankingu programu.

 • Popek trafił do szpitala. "Lekarze nie wiedzą, co jest grane"

  Fatalne wiadomości dla fanów Popka. Raper po jednym z tanecznych treningów trafił do szpitala. "Lekarze nie wiedzą, co jest grane" – stwierdził w nagraniu opublikowanym na Instagramie.

 • "Mów mi Mistrzu": Nowy show TVP2

  Nie wiesz, kim jesteś? Nic nie widzisz i nie masz pojęcia, co się wydarzy za chwilę? Dokładnie z taką sytuacją zmierzą się osoby znane z pierwszych stron gazet. Jak z niej wybrną? Jak się zachowają? Widzowie TVP2 dowiedzą się tego, oglądając nowy rozrywkowy show TVP2 "Mów mi Mistrzu". Premiera już w piątek, 2 grudnia, o godz. 22.15.

 • Show musi trwać

  ...odejść z zespołu. "Dobrze wiedzą, że co je czeka - nie ma mowy o jakiś napadach szału. Nie mogą zachorować, żaden kryzys w ich życiu osobistym nie ma prawa zostać ujawniony publicznie" - przestrzega(...) związku, to i tak show musi trwać" - dodaje. Dodajmy, że czwórka z piątki wokalistek Spice Girls ma małe dzieci. Światowa trasa zespołu rozpocznie się 2 grudnia w kanadyjskim Vancouver. Zobacz teledyski...

 • Juror show inspiracją aktorki

  ...z nas chciałby czuć się na tyle bezkarny, by móc pozwolić sobie na złośliwości w pracy czy szkole. Wszyscy jednak wiedzą, że to nie byłoby społecznie akceptowane, więc trzymają język za zębami. Sue...

 • Gwiazdy promują Polskę. Wiedzą o tym?

  To nie pierwsza wpadka związana z tym filmem. Przypomnijmy, że Ministerstwo Spraw Zagranicznych miało w środę, 14 września, zmienić film promujący Polskę, o czym dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. W materiale, który pojawił się w sieci, o naszym kraju opowiadają gwiazdy show-biznesu. Okazało się, że wśród nich jest... nieżyjący od zeszłego roku aktor Leslie Nielsen. W momencie, gdy...

 • Krzysztof Ibisz w reality show!

  Już w czerwcu telewizja Polsat zaprezentuje nam zupełnie nowy reality show. Co ciekawe jego scenariusz nie będzie opierał się na zagranicznej licencji. W zupełnie polskim pomyśle na show jako prezentera zobaczymy Krzysztofa Ibisza.

 • Talk-show "36,6°C" Ewy Drzyzgi w TVN

  ..."36,6 st. C" to nowy program Ewy Drzyzgi. Premiera medycznego talk-show, który poprowadzi znana widzom z "Rozmów w toku" dziennikarka, zaplanowano na 18 marca.

Zdjęcia na temat: show wiedzą
Wideo na temat: show wiedzą
 • Marietta i Franek wiedzą, dlaczego nie wygrali "Love Island. Wyspa Miłości"

  Pierwszą edycję programu "Love Island. Wyspa miłości" wygrali Sylwia Madeńska (27 l) i Mikołaj Jędruszczak (26 l.). Para zdobyła 100 tys. złotych do podziału. Pojawiły się jednak głosy, że zwycięstwo należało się Marietcie i Frankowi. Postanowiliśmy zapytać ich, co o tym sądzą i dlaczego to nie oni wrócili jako laureaci show.

 • "Joke Show": Karol Strasburger rozgryza "suchara"

  Krótki, zwięzły i nie wiadomo, o co chodzi? „Suchar” ma się rozumieć! W 4. odcinku „Joke Show" królować będą najlepsze kawałki z tego gatunku. A jeśli o „sucharach” mowa… Wśród gości nie mogło zabraknąć mistrza w tej dziedzinie – Karola Strasburgera. Czy pozostali goście Rafała Rutkowskiego: Robert Janowski, Michał Kempa i Paulina Mikuła dotrzymają tempa, przekonamy się już w najbliższą sobotę

 • "Zoom na miasto" - odcinek 273

  Zobacz najnowszy odcinek programu o show-biznesie "Zoom na miasto". Paulina Drażba pokazała polskim arystokratom zdjęcia celebrytów i zapytała ich, czy wiedzą, kto na nich jest. Takiej odpowiedzi się nie spodziewała...

Dyskusje na temat: show wiedzą