• Informacje na temat:

  show wyglądały

Artykuły na temat: show wyglądały
 • Klauda El Dursi wyznała, że odrzuciła ofertę prowadzenia show "Hotel Paradise”

  Finalistka 8. edycji „Top Model” i prowadząca "Hotel Paradise" była gościem Michała Piróga w jego relacji na żywo, którą tancerz prowadził w poniedziałek na Instagramie. Modelka zdradziła kilka szczegółów dotyczących obu programów, a Piróg wyjawił, że niewiele brakowało, a Klaudia nie dotarłaby do finału show TVN.

 • Za kulisami tanecznego show

  Emocje związane z programami "Taniec z gwiazdami" i "You can dance" mamy chwilowo za sobą. Ostatnim tanecznym akcentem było połączenie obu show w program "Po prostu taniec". INTERIA.PL gościła na jego planie i przepytała uczestników, jak wyglądały przygotowania do występów.

 • Pezet i Małolat: Show-biznes to jakiś żart

  ...mnie, jak w tamtym czasie wyglądała wasza braterska relacja? I czy wyglądała inaczej niż zwykle? Pezet: - Myślę, że wszystkie relacje wyglądały przez ten czas inaczej i nie wszystkie przetrwały, ta(...) klip niż jakiś totalny badziew, bo mnie nie stać na to wideo. Poza tym to jest jakieś kuriozum w tym kraju, show-biznes to jakiś żart, wszyscy myślą, że ja mam miliony dolarów, bo wydaję płyty...

 • Doda o początkach kariery. "Były ze mną same problemy"

  Doda znana jest z kontrowersyjnego stylu bycia. Po latach opowiedziała, jak wyglądały początki jej kariery.

 • Piotr Głowacki: Najlepsze imprezy robią muzycy disco polo

  Popularny aktor był w środę, 20 maja, gościem Rafała Zawieruchy w jego instagramowym programie "Zawierucha filmowa". Opowiadał m.in. o tym, jak wyglądały jego przygotowania do roli "Rudego" w filmie Macieja Bochniaka "Disco polo". Chcąc lepiej wcielić się w tę postać, Głowacki chodził na koncerty gwiazd disco polo i na imprezy organizowane przez ludzi z tej branży. Do dziś dobrze je wspomina.

 • Tomasz Ossoliński: Kino jest moją inspiracją

  Z dokumentu "Tomasz Ossoliński. Before the show" dowiemy się, jak wyglądały kulisy przygotowań do jednego z pokazów mody utalentowanego projektanta. "Pracowałem tak szaleńczo, że w którymś momencie zapomniałem o tym, że jestem filmowany" - przyznaje Ossoliński.

 • "Kocham Cię, Polsko!": Showmani kontra radiowcy

  Po jednej stronie showmani, po drugiej dziennikarze radiowi - tak będą wyglądały składy drużyn w dziewiątym odcinku programu "Kocham Cię, Polsko!", który widzowie obejrzą w sobotę, 29 kwietnia, o godz. 20:05 w TVP2.

 • Zwycięzca "The Voice of Poland": Jak zaczynał Krzysztof Iwaneczko?

  Swoim pierwszym występem w "The Voice of Poland" doprowadził Edytę Górniak do łez. Zachwyty nad nim nie ustawały aż do końca edycji aż w końcu wygrał cały program. To bardzo krótkie podsumowanie losów Krzysztofa Iwaneczki w talent show. A jak wyglądały jego losy przed programem?

 • Marietta Witkowska i Chris Ducci: Wygraliśmy siebie

  Marietta Witkowska i Chris Ducci, zwycięzcy pierwszej polskiej edycji "Hotelu Paradise", opowiadają, jakie to uczucie wygrać randkowe reality-show, na co zamierzają przeznaczyć wygraną i co dalej z ich związkiem.

 • Barbara Pasek: "Nie byłam w stanie już normalnie chodzić"

  Barbara Pasek znana jest polskim widzom za sprawą programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN", w którym zdradza kulisy świata show-biznesu. Dziennikarka oprócz występów w telewizji prowadzi także bloga, na którym podzieliła się ostatnio drastycznym wyznaniem. Jak się okazuje, kobieta bliska była śmierci.

Wideo na temat: show wyglądały
Dyskusje na temat: show wyglądały