• Informacje na temat:

  show zagrały

Artykuły na temat: show zagrały
 • Talk show z Różczką

  Już w Walentynki odbędzie się premiera najnowszej polskiej komedii romantycznej pt. "Rozmowy nocą" w reżyserii Macieja Żaka. Zanim jednak pójdziemy do kina, będziemy mieli okazję zobaczyć talk show pod tym samym tytułem prowadzony przez Macieja Rocka.

 • Meghan Markle wraca do show-biznesu

  Ostatni raz Meghan Markle można było zobaczyć na małym ekranie w 2018 roku. Zagrała wtedy w odcinku serialu "W garniturach" zatytułowanym "Good-Bye". Karierę aktorską Meghan przerwał ślub z księciem Harrym. Teraz będzie można oglądać film, w którym usłyszymy jej głos - jest bowiem jego narratorką. To jej pierwszy kontakt z show-biznesem od momentu, gdy została księżną Sussex. "Elephant", którego...

 • "The Morning Show": Kogo zabraknie w drugim sezonie?

  Choć rola Mitcha Kesslera przyniosła mu nominację do nagrody Amerykańskiej Gildii Aktorów (SAG), to nadal nie jest pewne, czy Steve Carell wcieli się w tę postać także w drugim sezonie "The Morning Show".

 • Julia Wróblewska: W show-biznesie trudno o przyjaźń

  ...i nikt nie zwracał na to szczególnej uwagi. ***Zobacz także*** Wejście do show-biznesu otworzyło ci drzwi na nowe przyjaźni? - Znajomości, koleżeństwo, tak bym to nazwała. Kiedy byłam mała...

 • The Australian Pink Floyd Show w Krakowie: Szczegółowa rozpiska koncertu

  We wtorek (25 lutego) w Tauron Arenie Kraków zagra The Australian Pink Floyd Show, najbardziej znany tribute band wykonujący muzykę Pink Floyd.

 • Johnny Depp zagra Alice'a Coopera?

  ...imitować" - powiedział Cooper w wywiadzie dla serwisu "Yahoo!". Alice Cooper to jeden z czołowych przedstawicieli amerykańskiego show-rocka i horror rocka. Wykonawca takich hitów jak "School’s Out" czy...

 • Adam Lambert zagra w remake’u "Rocky Horror Picture Show"

  Adam Lambert znalazł się w obsadzie nowej telewizyjnej wersji filmu "Rocky Horror Picture Show".

 • Zagra w serialu i poprowadzi dwa nowe show

  Prowadzenie popularnych show to Huberta Urbańskiego za mało. Teraz stawia na aktorstwo.

 • Rihanna show

  Serial "Rihanna show" z Rihanną w roli głównej nadaje nieprzerwanie od ponad trzech lat. Widzów jest 56 milionów. Jeszcze im się nie znudziło. Oto mistrzyni w podtrzymywaniu zainteresowania wokół samej siebie.

 • Reese Witherspoon zagra w dwóch komediach romantycznych

  Reese Witherspoon, zdobywczyni Oscara za rolę w filmie "Spacer po linie", kontynuuje swoją "podróż" po serwisach streamingowych. Po nakręconych dla Apple TV+ i Hulu serialach "The Morning Show" i "Little Fires Everywhere" oraz występie w "Wielkich kłamstewkach" HBO, tym razem Reese Witherspoon zobaczymy w dwóch komediach romantycznych nakręconych dla Netfliksa.

Zdjęcia na temat: show zagrały
Wideo na temat: show zagrały
 • Karolina Gilon: Może zagram w filmie i poprowadzę festiwal muzyczny

  Karolina Gilon nie kryje satysfakcji z tego, że jej kariera w Polsacie nabrała szybkiego tempa. W przyszłości chciałaby jeszcze sprawdzić się w roli gospodyni dużego festiwalu muzycznego i jurorki w talent show. Karolina Gilon ma w zanadrzu jeszcze wiele umiejętności, niewykluczone więc, że kiedyś zaprezentuje się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" bądź w innym popularnym programie.

 • Renata Gabryjelska miała wszystko! Dlaczego uciekła z show-biznesu?

  Swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła od modelingu, a sukcesy w konkursach piękności szybko zaczęły iść w parze z propozycjami filmowymi. Zagrała między innymi w "Girl Guide" oraz w serialach "Złotopolscy" czy "Tygrysy Europy". Gościła na okładkach wszystkich pism kobiecych, gdy postanowiła wycofać się z życia publicznego. Po latach wraca, ale już w innej roli - tym razem jako dyplomowany

 • Dorota Naruszewicz czeka na propozycje!

  W ciągu ośmiu lat po rozstaniu z "Klanem" zupełnie zniknęła z mediów. Zagrała zaledwie parę niewielkich rólek w kilku serialach. Gdzie była, co robiła i dlaczego wraca do show-biznesu?

Dyskusje na temat: show zagrały