• Informacje na temat:

  show zasłynęła

Artykuły na temat: show zasłynęła
 • Alisan Porter: Co słychać u "Niesfornej Zuzi"?

  Alisan Porter zasłynęła z głównej roli w filmie "Niesforna Zuzia" z 1991 roku. Już jako 35-latka wokalistka wygrała amerykańską edycję "The Voice" (2016 rok). Jak w kolejnych latach potoczyła się kariera zapomnianej gwiazdy?

 • Zooey Deschanel: Co z karierą?

  W piątek, 17 stycznia, 40 lat kończy gwiazda kina, telewizji i muzyki Zooey Deschanel. Artystka mogłaby bez problemu pozować do obrazów Margaret Keane - w 2014 roku Tim Burton nakręcił o niej film - która zasłynęła intrygującymi portretami kobiet o tajemniczych, wielkich i bardzo smutnych oczach.

 • Nastały dla niej gorsze czasy

  Zasłynęła rolą Kasi w "13 posterunku". Dziś Aleksandra Woźniak nie jest już tak popularna. Czy kiedyś przełamie złą passę?

 • Amy Diamond: Co dziś robi szwedzka wokalistka?

  Mając 13 lat, Amy Diamond zasłynęła przebojem "What's in It for Me", który cieszył się sporą popularnością w Europie (również w Polsce). Dziewczyna jednak nie wykorzystała potencjału i wkrótce słuch o niej zaginął. Co obecnie robi Szwedka, która 15 kwietnia kończy 25 lat?

 • Wraca na ekran po wielu latach!

  Zasłynęła rolą w "Mojej dziewczynie", a teraz ma szanse zrobić kolejny duży krok na ścieżce swej kariery. Po kilkunastu latach od rozstania ze światem show-biznesu - Anna Chlumsky w wielkim stylu wraca na ekrany. Oszołomiła Nowy Jork swoją urodą i tym, że... nie jest już dzieckiem.

 • Walczy o smukłą sylwetkę. Będzie nową Adele?

  Rebel Wilson postanowiła poddać się wizualnej metamorfozie. Gwiazda "Oszustek", której figura mocno odbiega od obowiązującego w show-biznesie kanonu piękna, podjęła walkę z nadwagą. A opiekujący się nią trener personalny wyjawił, jak wyglądają jej codzienne treningi.

 • Lindsay Lohan: Niegrzeczna dziewczyna

  .... W sobotę, 2 lipca, Lohan kończy 30 lat - z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć nie jej liczne towarzyskie wpadki, ale filmowe kreacje, dzięki którym zasłynęła.

 • Gąsowski i Dowbor: Wybuchowy duet

  Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor poprowadzą nowy show Polsatu pt. "Twoja twarz brzmi znajomo". Czeka nas spora dawka rozrywki.

 • Anna Świątczak twarzą kanału religijnego TBN Polska. Poprowadzi "Punkt zwrotny"

  Kanał TBN Polska wprowadza letnią ramówkę, w której jedną z nowości jest talk show "Punkt zwrotny", prowadzony przez Annę Świątczak. Wokalistka spotka się z ludźmi, których życie zmieniło się pod wpływem wiary w Boga.

 • Lohan oficjalnie jako Taylor!

  Lindsay Lohan wcieli się w postać legendarnej gwiazdy Hollywood - zmarłej w ubiegłym roku Elizabeth Taylor. Dla aktorki, która w ostatnich latach zmagała się z uzależnieniami i kilkakrotnie była sądzona, ta rola może okazać się wielkim powrotem do show-biznesu.

Zdjęcia na temat: show zasłynęła
Wideo na temat: show zasłynęła
 • "Demakijaż": Weronika Rosati

  Lee Strasberga. Na wielkim ekranie zasłynęła jako Dżemma, uwodząc podkomisarza Despero, głównego bohatera kultowego filmu „PitBull”. Za oceanem występowała u boku takich gwiazd jak Sylvester Stallone czy Nicolas Cage. Jej największym autorytetem jest Elizabeth Taylor, od której wiele się nauczyła. Według magazynu „Forbes” Weronika Rosati jest jedną z najcenniejszych gwiazd polskiego show biznesu

Dyskusje na temat: show zasłynęła
 • Re: Gwiazdy walczą z hejtem w sieci

  Pooglądaj sobie chociażby polskie filmy przedwojenne z Bodo, Żabczyńskim, Iną Benitą czy Ćwiklińską i wtedy zastanów się, kogo nazywasz gwiazdą. P.S. Celebrytą to jest Beyonce, która ma miliony na koncie, kilka wydanych płyt i singli, jest rozpoznawana na całym świecie a nie jedna czy druga uczestniczka kiepskiego telewizyjnego show, która zasłynęła tym, że pokazała kawałek cycka i jest znana bo