• Informacje na temat:

  show zatytułowany

Artykuły na temat: show zatytułowany
 • Z powodu rasizmu z Netfliksa usunięto odcinek znanego show

  Kolejną produkcją, która w ostatnich dniach zniknęła z repertuaru jednej z platform streamingowych, jest odcinek komediowego programu „With Bob & David”. Powodem takiej decyzji była charakteryzacja na czarnoskórą osobę jednego z bohaterów tego show. Decyzja Netfliksa nie podoba się twórcom programu, Davidowi Crossowi i Bobowi Odenkirkowi.

 • Wiśniewski show

  Potwierdzają się wiadomości dotyczące reality-show, którego bohaterami będzie Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, oraz jego rodzina. Jak już informowaliśmy, program pojawi się na antenie telewizji TVN. Pierwszy, wprowadzający, odcinek show, pokazany zostanie 22 lutego.

 • Show Teda Nugenta

  W niedzielę, 5 października, stacja muzyczna VH-1 wyemituje dwugodzinny program typu reality-show, zatytułowany "Surviving Nugent", którego bohaterem będzie Ted Nugent, słynny amerykański gitarzysta, wokalista i bojownik na rzecz swobodnego dostępu obywateli do broni.

 • Meghan Markle wraca do show-biznesu

  Ostatni raz Meghan Markle można było zobaczyć na małym ekranie w 2018 roku. Zagrała wtedy w odcinku serialu "W garniturach" zatytułowanym "Good-Bye". Karierę aktorską Meghan przerwał ślub z księciem Harrym. Teraz będzie można oglądać film, w którym usłyszymy jej głos - jest bowiem jego narratorką. To jej pierwszy kontakt z show-biznesem od momentu, gdy została księżną Sussex. "Elephant", którego...

 • Wypluci przez show-biznes

  ...wydawał swój trzeci album zatytułowany "Pełnia", okazało się, że jego piosenki już prawie nikogo nie interesują. Jeden z plotka rskich portali przyłapał niedawno Gabriela z gitarą na ulicy w Kołobrzegu(...) popularni, że wrota sławy uchyliły się przed nimi, by po kilku miesiącach czy latach zatrzasnąć się z hukiem. Show-biznes ich przeżuł i wypluł. Na powyższych przykładach widać m.in., że popularność...

 • Britney Spears zaśpiewa tylko dla ciebie (nowy utwór "Private Show")

  Britney Spears za pośrednictwem profilu na Instagramie zapowiada swój nowy utwór zatytułowany "Private Show".

 • Guns N' Reality Show?

  Długo oczekiwany album Guns N' Roses zatytułowany "Chinese Democracy", będzie miał swoją premierę w telewizyjnym reality show?

 • W poniedziałek, 24 marca, ukazał się najnowszy album Celine Dion, zatytułowany "One Heart". Dzień później w Caesar's Palace w Las Vegas odbyła się premiera wielkiego show "A New Day...", z kanadyjską piosenkarką w roli głównej.

 • W stacji telewizyjnej MTV pojawił się nowy show. Program, zatytułowany "Pimp My Ride", jest wyprodukowany i prowadzony przez Xzbita. Podczas programu ekipa specjalistów przerabia samochody widzów w prawdziwe dzieła sztuki.

 • Piękna Alexandra podbija show-biznes

  ...7 lutego ukazał się debiutancki album Alexandry, zatytułowany tak jak jej pierwszy przebój - "Popłyniemy daleko". Piosenka skomponowana przez Adama Konkola zrobiła w sieci prawdziwą furorę.

Zdjęcia na temat: show zatytułowany
Wideo na temat: show zatytułowany
 • "Castle": Ryan, Esposito i "Get Lucky"

  Pamiętacie odcinek serialu "Castle" zatytułowany "Habeus Corpse"? Wtedy jeden z najsympatyczniejszych policyjnych duetów, czyli Kevin Ryan (Seamus Dever) i Javier Esposito (Jon Huertas) wzięli udział w fikcyjnym talent show? Rob Hanning, producent serialu i scenarzysta tego odcinka, zamieścił w serwisie YouTube nagranie z próby. Jedno jest pewnie - Ryan i Esposito wymiatają na scenie! Na filmiku

 • "Wyspa przetrwania": Kłótnie uczestników

  W piątek, 8 września, będzie można zobaczyć nowe przygodowe reality-show zatytułowane "Wyspa przetrwania". Już w premierowym odcinku, przy budowie szałasu, dojdzie między uczestnikami do pierwszego spięcia.