• Informacje na temat:

  show zmierzy

Artykuły na temat: show zmierzy
 • Rusza 4. edycja show "MasterChef Junior"

  ...się nie tylko na kuchni polskiej, lecz także na europejskiej. Kolejna dziesiątka dzieci zmierzy się z daniem wegetariańskim. Składniki do tej potrawy będzie można zdobyć na bogato wyposażonym targu(...) gotowania i dziecięca pasja okażą się kluczem do wygranej? Pierwszy odcinek nowej edycji show już w niedzielę, 3 marca, o godz. 20:00.

 • Rusza kulinarne reality show

  W niedzielę, 3 października, na antenie telewizji TVN rusza nowe reality show - "Ugotowani". Czwórka uczestników z jednego miasta zmierzy się w kulinarnym pojedynku. Na pierwszy ogień idzie Warszawa.

 • Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach: Kameralny show-biznes

  ..."W jakimś stopniu udaje nam się połączyć show-biznes z kameralnością" - tak o Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach mówi jego dyrektor artystyczny, Olaf Lubaszenko. 22. edycję festiwalu celebrować będzie niemal 100 gwiazd teatru, kina i muzyki.

 • Gdynia: "Show" na początek

  We wtorek, 16 września, rozpoczął się w Gdyni XXVIII Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Pierwszym filmem zaprezentowanym w konkursie był "Show" Macieja Ślesickiego . Równocześnie rozpoczął się Konkurs Kina Niezależnego. Pierwsze projekcje tego przeglądu zaprezentowano już rano. Wieczorem uroczyście otwarto tegoroczny festiwal.

 • Kierowca programu "Top Gear" zmierzy się z Therese Johaug

  Legendarny kierowca testowy brytyjskiego programu BBC "Top Gear" Stig zmierzy się z norweską sztafetą, w skład której wejdą: biegaczka narciarska Therese Johaug, skoczek Rune Velta, biathlonista Emil Hegle Svendsen i snowboardzista Terje Hakonsen.

 • "SuperSTARcie": Nowe muzyczne show TVP2!

  Jak zadrży scena, gdy śpiewak operowy zmierzy się z rockowym przebojem? Co się wydarzy, gdy wokalista jazzowy wcieli się w hip-hopowca? Już w październiku na antenie TVP2 startuje nowe muzyczne show. 10 muzycznych gwiazd, 10 tygodni, 10 odcinków na żywo i kilkanaście gatunków muzycznych! Kto wyjdzie zwycięsko z potyczki i zyska miano najbardziej wszechstronnego polskiego artysty? "SuperSTARcie...

 • Oglądalność show: równanie w dół

  Wyniki oglądalności muzycznych show pokazują, że Polacy gremialnie ruszyli wykorzystać uroki przedłużonego weekendu majowego.

 • Oglądalność show: równanie w dół

  Wyniki oglądalności muzycznych show pokazują, że Polacy gremialnie ruszyli wykorzystać uroki przedłużonego weekendu majowego.

 • Show "Star Voice. Gwiazdy mają głos" zawieszony. Michalina Sosna komentuje

  Telewizja Polska zdecydowała o zawieszeniu na dwa tygodnie emisji odcinków programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Sytuację skomentowała prowadząca show Michalina Sosna.

 • Pandemia koronawirusa wpłynie na fabułę drugiego sezonu „The Morning Show”

  ...„The Morning Show” to jedna z najciekawszych oryginalnych produkcji platformy streamingowej Apple TV+. Twórcy tego serialu, który opowiada o kulisach pracy dziennikarzy popularnego programu śniadaniowego, z powodu pandemii COVID-19 zostali zmuszeni do wprowadzenia stosownych zmian w scenariuszach drugiego sezonu.

Zdjęcia na temat: show zmierzy
Wideo na temat: show zmierzy
 • Anna Czartoryska improwizuje

  Zdaniem Anny Czartoryskiej improwizacja to jedna z najtrudniejszych technik aktorskich. Aktorka po raz pierwszy zmierzy się z tym gatunkiem w spektaklu "W-arte! Impro Show" przygotowanym przez artystów grupy Ab Ovo.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" [finał]

  Łukasz Zagrobelny, Ewelina Lisowska, Emilia Komarnicka-Klynstra i Adam Strycharczuk zmierzyli się w wielkim finale dwunastej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kto z nich okazał się najlepszy?

 • Karolina Pisarek: W "Ameryce Express 2" jako jedyna nie miałam biegunki

  Uczestnicy drugiej edycji programu "Ameryka Express" zgodnie przyznają, że warunki, z jakimi przyszło im się zmierzyć na planie show, były trudne. Wyścig po nieznanych terenach Gwatemali i Kolumbii utrudniały im bowiem problemy żołądkowe, które ze względu na zmianę flory bakteryjnej dotyczyły prawie wszystkich. Najgorzej czuł się Marcin Różalski, który nie mógł dojść do siebie jeszcze długo po