• Informacje na temat:

  show zobaczą

Artykuły na temat: show zobaczą
 • TVN zawiesza produkcję show Ewy Drzyzgi

  Jesienią TVN wyemituje ósmy i, jak się okazuje, ostatni sezon medycznego show Ewy Drzyzgi "36,6" - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

 • "250 m² Kuby Wojewódzkiego": Nowy talk-show w Playerze

  Już 3 kwietnia w Playerze zadebiutuje najnowszy talk-show Kuby Wojewódzkiego, "250 m² Kuby Wojewódzkiego"! W nowym autorskim projekcie gospodarz zaprasza do domowego zacisza, na prywatną kanapę. Jako pierwszy zasiądzie na niej kontrowersyjny raper Quebonafide.

 • "Hotel Paradise": Nowe reality show TVN na Bali. Klaudia El Dursi prowadzącą

  Jedenaścioro singli i niezwykłe zadanie – odnaleźć partnera. To główna zasada reality show "Hotel Paradise", amerykańskiego formatu, który wcześniej oglądali widzowie w 14 krajach świata. Teraz rusza polska edycja.

 • Klauda El Dursi wyznała, że odrzuciła ofertę prowadzenia show "Hotel Paradise”

  Finalistka 8. edycji „Top Model” i prowadząca "Hotel Paradise" była gościem Michała Piróga w jego relacji na żywo, którą tancerz prowadził w poniedziałek na Instagramie. Modelka zdradziła kilka szczegółów dotyczących obu programów, a Piróg wyjawił, że niewiele brakowało, a Klaudia nie dotarłaby do finału show TVN.

 • Borys Szyc na planie "Graham Norton Show" wśród hollywoodzkich gwiazd

  Will Smith, Octavia Spencer, Kevin Hart, a wśród nich... Borys Szyc. Aktor udaje się do Londynu, aby wziąć udział w nagraniach do odcinka popularnego programu "Graham Norton Show". Zakulisowych materiałów z tej wizyty można szukać już w czwartek, 9 maja, na profilu Instagramowym Borysa Szyca.

 • Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach: Kameralny show-biznes

  ..."W jakimś stopniu udaje nam się połączyć show-biznes z kameralnością" - tak o Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach mówi jego dyrektor artystyczny, Olaf Lubaszenko. 22. edycję festiwalu celebrować będzie niemal 100 gwiazd teatru, kina i muzyki.

 • Reality show z misją

  ...zobaczą, że ekolodzy wyolbrzymiają problemy, będą mogli o tym opowiedzieć przed kamerą. Uczestnicy jednak zgodnie twierdzą, że to co zobaczyli, przeszło ich najśmielsze oczekiwania, a skala problemów(...) zaskoczenie, jak to przedstawiono. Program jest formą reality show, więc to co widzowie widzą na ekranie, zdarzyło się naprawdę. Sama świadomość już wiele zmienia. Od pomysłu do realizacji jest długa...

 • Damian Michałowski poprowadzi "Wyspę przetrwania", nowe show Polsatu

  Dziennikarz Damian Michałowski poprowadzi nowy program telewizji Polsat "Wyspa przetrwania". Przygodowe reality show, które widzowie zobaczą na antenie jesienią, stacja zrealizuje na jednej z wysp archipelagu Fidżi.

 • Opuścił reality show po jednym dniu

  Brytyjski aktor Rupert Everett ( "Sen nocy letniej" ) zrezygnował z udziału w przygotowanej dla gwiazd wersji reality show "The Apprentice" zaledwie po jednym dniu, ponieważ miał dosyć bycia traktowanym jak uczestnik zwykłego Big Brothera.

 • Doda i Hakiel w jednym show?

  Już niedługo czeka nas kolejny zalew taneczno-śpiewających show. Oprócz nowych edycji "jak Oni śpiewają" czy "Tańca z gwiazdami", szykuje się powrót programów "Mam talent!", "Fabryka gwiazd", a nawet "Gwiazdy tańczą na lodzie".

Zdjęcia na temat: show zobaczą
Wideo na temat: show zobaczą
 • "Druga szansa": Kulisy show biznesu

  Małgorzata Kożuchowska zdradza szczegóły 2. sezonu "Drugiej szansy". W najnowszych odcinkach widzowie zobaczą więcej sytuacji inspirowanych światem show biznesu. Jedne będą zabawne, inne - okropne.

 • W specjalnym odcinku show Polsatu widzowie zobaczą artystów, którzy przeobrazili się w gwiazdy, królujące na dyskotekach.

 • Agnieszka Kaczorowska wraca do "Tańca z Gwiazdami"

  Agnieszka Kaczorowska była gwiazdą "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" przez 4 edycje programu. Po wiosennej odsłonie show zrezygnowała z programu, by skupić się na występach turniejowych. W piątek, 21 października, widzowie ponownie zobaczą ją na parkiecie.

Dyskusje na temat: show zobaczą
 • Re: "Zniewolona": Polacy jako pierwsi na świecie zobaczą 2. sezon!

  Mietek im nas wiecej tym ciekawiej, Tobie tez kupie lancuchy, akurat promocja jest na dwa zestawy dobra, przy okazji Grażynka prosi abys zabrał swojego partnera Roberta, z ktorym ostatnio daliscie podobno przecudowne show i pokaz prawdziwej meskiej miłosci i bylo w porzo