• Informacje na temat:

  shrek 2

Artykuły na temat: shrek 2
 • Nie żyje reżyser "Shreka 2" Kelly Asbury

  W wieku 60 lat zmarł Kelly Asbury, reżyser animowanych filmów: "Shrek 2", "Gnomeo i Julia" oraz "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski" - poinformował serwis "Variety". Artysta przegrał walkę z rakiem żołądka.

 • "Shrek" pokonał... "Shreka"

  ..."Shrek Trzeci" potrzebował zaledwie 12 dni, aby przekroczyć granicę 2 milionowej widowni i do wczoraj w polskich kinach obejrzało go już 2,042,356 widzów.

 • Trójwymiarowy Shrek!

  Wytwórnia Universal przygotowała dla fanów "Shreka" nie lada atrakcję. Studio, które jest właścicielem sieci parków rozrywki, niebawem zaprezentuje widzom trójwymiarowe przygody zielonego ogra.

 • Rekord "Shreka"

  Film "Shrek" od dnia premiery zarobił w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie już ponad 200 milionów dolarów! Tym samym uplasował się na czwartym miejscu wśród filmów animowanych, mających największe dochody w historii amerykańskiego box office'u.

 • "Shrek" atakuje!

  W piątek, 2 lipca, na ekranach polskich kin debiutuje "Shrek 2" . Wcześniej przebojowa animacja prezentowana była jedynie na kilku pokazach przedpremierowych, zbierając w większości entuzjastyczne recenzje widzów. Szczególnie chwalona była wersja z polskim dubbingiem. O tym, czy rzeczywiście jest ona lepsza od wersji amerykańskiej, będzie się można przekonać na "regularnych" pokazach już od...

 • Pojutrze Shreka

  Animowany "Shrek 2" poradził sobie ze zlodowaceniem i po pierwszych trzech dniach przedłużonego weekendu w USA (Dzień Pamięci, 31 maja) zajmuje pierwszą pozycję w zestawieniu najpopularniejszych filmów Ameryki. Od piątku, 28 maja, do niedzieli, 30 maja, zielony ogr zebrał na koncie 73,1 miliona dolarów. Miejsce drugie przypadło nowości - katastroficznemu obrazowi "Pojutrze" , który z trzech...

 • Rekord Shreka

  Po świetnym przyjęciu filmu "Shrek 2" na festiwalu w Cannes, także amerykańska publiczność wspaniale powitała drugą opowieść o przygodach zielonego ogra i jego przyjaciół. Animacja, która zadebiutowała na ekranach kin w Stanach Zjednoczonych w środę, 19 maja, zaledwie z jednego dnia rozpowszechniania przyniosła wpływy w wysokości 11,8 miliona dolarów.

 • Sequel "Shreka"

  Już kilkakrotnie informowaliśmy, że trwają prace na kontynuacją przebojowego filmu animowanego "Shrek" . Film odniósł oszałamiający sukces na całym świecie i teraz autorzy scenariusza zastanawiają się co zrobić, żeby nowa historia znowu zainteresowała widzów. Okazuje się, że twórcy żałują, iż w finale pierwowzoru Shek ożenił się z Fioną, bo byłby to znakomity początek sequela.

 • "Shrek 2" podbija Polskę

  Około 411 tysięcy widzów obejrzało w Polsce w piątek i sobotę (2-3 lipca) drugą część "Shreka" . "Shrek 2" ma szansę pobić rekordowe jak dotychczas "otwarcie" przeboju "Powrót Króla" , który w pierwszy weekend obejrzało w Polsce 592 tysięcy osób. Wątpliwości rozstrzygną wyniki sprzedaży biletów na "Shreka 2" z niedzieli (4 lipca), które obecnie zbiera dystrybutor filmu.

 • "Shrek 2" atakuje!

  W środę, 10 listopada, na video i DVD (do wypożyczenia i sprzedaży) debiutuje na polskim rynku przebój "Shrek 2" . Płyty z przebojową opowieścią dostępne będą w wersjach jedno- i dwupłytowej oraz w specjalnym zestawie z filmem "Shrek 3D" .

Dyskusje na temat: shrek 2
 • Re: Odszedł 2 lata temu...

  Świetny aktor każda jego rola w filmie była znacząca.Psy ,Kroll,Miasto Prywatne To ja zlodziej i wiele innych.Pamiętam jak raz w wywiadzie mówił że chciałby aby nad jego mogiłą każdy powiedział ,,TO był spoko gość".