• Informacje na temat:

  sieć hilton

Artykuły na temat: sieć hilton
 • Film dokumentalny o Paris Hilton

  Dziedziczka gigantycznej fortuny i lubująca się niegdyś w skandalach celebrytka zaanonsowała, że już wkrótce, bo we wrześniu, światło dzienne ujrzy film dokumentalny z nią w roli głównej. A w nim znajdą się nieznane fakty z dzieciństwa Paris Hilton. Wydarzenia, o których nie mówiła wcześniej, a które do dziś wywołują u niej koszmary.

 • Paris Hilton szykuje drugi album

  Po ponad 10 latach od wydania płyty "Paris", amerykańska celebrytka i milionerka, Paris Hilton, zapowiedziała drugi album.

 • Przeciwko Paris Hilton

  Wyrok skazujący Paris Hilton na odsiadkę 45 dni w zakładzie karnym będzie uczczony przez prawicowe ugrupowanie chrześcijańskie The Resistance. Powodem jest zniesmaczenie posiadaniem przez Hilton statusu modelu do naśladowania.

 • Perez Hilton przeprasza Jennifer Lawrence

  Hollywoodzki bloger Perez Hilton przeprosił Jennifer Lawrence za umieszczenie na swojej stronie nagich zdjęć aktorki.

 • Paris Hilton z nowym utworem. Zobacz klip "I Need You"

  ...12 lat temu mogliśmy ostatni raz usłyszeć śpiewającą Paris Hilton. Od tamtej pory fani wyczekują nowości od dziedziczki fortuny, jednak ta do tej pory zajmowała się jedynie byciem DJ-em. W końcu Paris zdecydowała się nagrać nowy kawałek i zaprezentowała go w walentynki.

 • "Czworokąt" z Paris Hilton. Posłuchaj!

  Celebrytka Paris Hilton po raz kolejny próbuje podbić listy przebojów. W singlu "Last Night (I Wanna Bang You)" telewizyjną gwiazdę wspomaga raper Lil Wayne.

 • Po prostu Paris Hilton

  Jeszcze niedawno o Paris Hilton mówiono, że to osoba "znana z tego, że jest znana". Teraz dziedziczka słynnego hotelarskiego rodu po doświadczeniach w branży telewizyjnej i filmowej oraz jako modelka, robi karierę w muzyce. W poniedziałek, 21 sierpnia, do sklepów trafił jej debiutancki album zatytułowany po prostu "Paris".

 • Paris Hilton na US Festival? Fani protestują

  Po petycji dotyczącej Kanyego Westa, w sieci pojawił się apel o odwołanie występu Paris Hilton na US Festival.

 • 50 Cent z Paris Hilton!

  ...50 Cent i Paris Hilton wezmą udział w niezwykłym przedsięwzięciu które odbędzie się podczas Sundance Film Festival w Utah. Gwiazda hip hopu będzie miał za zadania przeprowadzić wywiad z gwiazda(...) i reżyser Wes Anderson. Zobacz teledyski 50 Centa i Paris Hilton na stronach INTERIA.PL!

 • Paris Hilton w gorącym teledysku ("High Off My Love")

  Nowy klip celebrytki Paris Hilton wywołał sporo emocji. Głównie tych negatywnych.

Zdjęcia na temat: sieć hilton
Dyskusje na temat: sieć hilton
 • Re: Fani "Klanu" chcą sami decydować, co dalej z bohaterami serialu!

  Polski swoim TIRem. Po powrocie zajmuje sie pracą nad swoją pączkarnią . Dzięki wiedzy biznesowej zdobytej na Harvardzie rozwija tą swoją pączkarnię i po roku ma całą sieć 200 pączkarni w całym kraju. Sieć Dunkin Donuts jego głowny konkurent postanawia kupić jego firmę i kupuje ją za miliard dolarów. Dzięki czemu Maciek staje się milarderem, nie musi juz więcej pracować i reszte zycia spędza na zyciu