• Informacje na temat:

  sieć internet

Artykuły na temat: sieć internet
 • Co robią Włosi podczas kwarantanny? Nagrania z balkonów podbijają sieć

  .... Akcja rozszerza się na kolejne miasta, a nagrania podbijają internet. "Otworzymy okna, wyjdziemy na balkony i zagramy razem, choć jesteśmy daleko" - pisali organizatorzy wydarzenia na Facebooku. "Nie ma...

 • "Pazdan Boy" podbija sieć

  ..."Bum tarara Euro nadal trwa" - tak za "Nieznanym Kibicem" śpiewają miliony Polaków. "Pazdan Boy", przeróbka discopolowego przeboju, podbija internet.

 • Katarzyna Zielińska: Kupuję jedynie w sieci

  Katarzyna Zielińska podkreśla, że zakupy online bardzo ułatwiają jej życie i pozwalają zaoszczędzić sporo energii. Z powodu licznych obowiązków zawodowych oraz opieki nad dziećmi nie zawsze ma bowiem czas na wielogodzinne buszowanie po sklepach, natomiast oferta sklepów internetowych jest dostępna 24 godziny na dobę, co umożliwia zakupy o każdej porze.

 • Poppy: Dziewczyna z internetu

  ..."Welcome to the new world, I'm your internet girl" - śpiewa Poppy w pierwszym utworze swojego debiutanckiego albumu "Poppy. Computer" i właściwie chyba nikt lepiej nie byłby w stanie opisać tego(...). W specjalnym oświadczeniu gwiazdka oskarżyła kreatora swojego wizerunku o liczne manipulacje, gloryfikacje samobójstw oraz kłamstwa. Co więc czeka "bohaterkę z internetu" w momencie, gdy nie będzie przy niej...

 • "Internet to nonsens"

  Amerykański muzyk Jack White marzy o świecie bez internetu. Jego zdaniem sieć to "nonsens", który trywializuje muzykę.

 • Prince wrogiem internetu

  Amerykański artysta Prince nie tylko nie może przekonać się do internetu, ale uważa, że wkrótce globalna sieć wyjdzie z mody.

 • Internet odsłania życie gwiazd

  Hollywoodzkie gwiazdy - Robin Williams, Leonardo DiCaprio i James Belushi chcą, aby niektóre momenty z ich prywatnego życia były emitowane przez sieć komputerową. Coraz więcej sław dostrzega w Internecie nie tylko zagrożenie dla swej prywatności, ale i możliwość autoreklamy.

 • Internet niszczy muzykę?

  Amerykański artysta John Mellencamp oświadczył, że internet to "najbardziej niebezpieczny wynalazek, od kiedy wymyślono bombę atomową".

 • Anna Maria Sieklucka: Internet nie zapomina

  Jak wiadomo, internet nigdy nie zapomina... W sieci krąży sporo nieznanych dotąd filmików gwiazd z czasów, gdy nie były jeszcze rozpoznawalne. W serwisie YouTube można obejrzeć między innymi dwa filmy, na których Anna Maria Sieklucka daje popis swoim umiejętnościom wokalnym. Wybrała piosenkę Kayah i Bregovicia "Nie ma, nie ma ciebie", a przed występem odpowiedziała na kilka pytań dziennikarza...

 • Ślubne nagranie Krzysztofa Ibisza hitem internetu

  Krzysztof Ibisz jest obecny w rodzimym show-biznesie od wielu lat. Doskonale wie, jak działają media i jak podsycić zainteresowanie fanów. Ostatnio w jego instagramowej galerii pojawił się krótki filmik z panną młodą, w którym mówił o trzecim ślubie, miłości i pochwalił się obrączką na palcu. Nic dziwnego, że publikacja wywołała niemałe zamieszanie w sieci. Internauci zaczęli nawet gratulować nowożeńcom! W komentarzach znajdziemy też kilka zdań od byłej żony prezentera.

Zdjęcia na temat: sieć internet
Wideo na temat: sieć internet
 • Joanna Brodzik: Internet może być zagrożeniem

  Internet może być zarówno szansą, jak i zagrożeniem - uważa Joanna Brodzik. Aktorka twierdzi, że Polacy powinni się nauczyć funkcjonowania w sieci i bronić swojego prawa do prywatności. Tylko drogą edukacji można zrozumieć możliwości, jakie daje wirtualny świat, i dostrzegać zagrożenia.

 • Co twoje dziecko najczęściej robi w internecie?

  Internet kusi najmłodszych dostępem do nieograniczonej ilości filmów, gier i innych form spędzania wolnego czasu. Czy jednak rodzice wiedzą, co ich dzieci robią w sieci i na jakie strony wchodzą? Postanowiliśmy to sprawdzić w naszej sondzie ulicznej.

 • Hit Internetu: "Pytanie na śniadanie" uczy, jak zrobić sylwestrowy makijaż

  W programie TVP "Pytanie na śniadanie" "ekspertka" uczyła Polki, jak zrobić sobie sylwestrowy makijaż. Filmik stał się już hitem sieci, a "smokey eye" jednej z modelek przestrogą, jak nie malować się w sylwestra!

Dyskusje na temat: sieć internet
 • Re: Najgłupsze wypowiedzi gwiazd

  Masz zdolność przewidywania płci i wartości intelektu, poprzez światową sieć Internet? No to gratulacje :-))) Tylko obyś się kiedyś nie pomylił, bo możesz mieć na zawsze poszerzony zwieracz :-)))

 • Re: Katarzyna Zielińska wraca do TVP!

  Np. Polszmata dlaczego jeszcze istnieje? Na pewno nie z dennej telewizji P0lsat. Tylko jej główne dochody to sprzedaż internetu, plus co raz bardziej rozwijają sieć komórkową. TVNazi to inna bajka. Ją utzrmują żydzi ze Wsch. Wybrzeża w celach propagandowych. A my musimy dopłacać do dennych kanałów TVP, bo nasi rządziciele nie myślą przyszłościowo. I nie inwestują w telekomunikację i internet.

 • Re: Kultowe seriale: Anna Seniuk zdobyła popularność dzięki... piersiom!

  UWAGA. Ostrzegam przed salonem PLAY w Echo Pabianice. Pani tam pracująca dopisuje do umowy o internet (bez wiedzy podpisującego umowę), numer telefonu wymówiony Play. P4 (PLAY) odrzuca odwołanie i nakład kary. Sieć jest na granicy bankructwa i oszukuje klientów, szukając dochodu.

 • Re: "Klan": Dorota Naruszewicz z przytupem wraca do show-biznesu

  UWAGA. Ostrzegam przed salonem PLAY w Echo Pabianice. Pani tam pracująca dopisuje do umowy o internet (bez wiedzy podpisującego umowę), numer telefonu wymówiony Play. P4 (PLAY) odrzuca odwołanie i nakład kary. Sieć jest na granicy bankructwa i oszukuje klientów, szukając dochodu.