• Informacje na temat:

  sieci radio

Artykuły na temat: sieci radio
 • Jemioł zadzwonił do Radia Maryja! Był nieźle wkurzony! "Jak można prać mózgi biednym ludziom"

  Radio Maryja i ojciec Tadeusz Rydzyk budzą skrajne emocje wśród polskiego społeczeństwa. Kilka dni temu w rozgłośni odbyła się audycja na temat kondycji polskich teatrów. Tematyka jednak dość szybko(...) Łukasz miał autorom audycji do zarzucenia? W sieci można trafić na zapis programu z telefonem od "Łukasza z Poznania", bo tak przedstawił się Jemioł. "Słucham państwa audycji i jestem pełen obaw...

 • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

  Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?

 • Wojciech Mann zaliczył wulgarną wpadkę na antenie radia!

  ..." - stwierdził. Anna Gacek, z którą prowadzi audycję, wychwyciła przekleństwo i zapytała Manna o niecenzuralne słowo, mówiąc, iż jego wpadką zajmie się zapewne Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. "Słowo mi się ułożyło - nie że brzydkie, tylko że hula - 'hulaj' powiedziałem w skrócie" - dodał po chwili. Nagranie właśnie trafiło do sieci...

 • Pet Shop Boys: "Always On My Mind" najlepszym coverem

  Brytyjczycy swoją wersją przeboju Elvisa wyprzedzili m.in. Johnny'ego Casha ("Hurt") oraz The Stranglers ("Walk On By").

 • Villas na pielgrzymce Radia Maryja

  Jak pisze "Na żywo", piosenkarka nie szła, tylko jechała, ale dzięki temu umilkły plotki o jej złym stanie zdrowia. "Jak inni pielgrzymi dostała ofertę korzystania z telefonu komórkowego sieci wRodzinie i moherowy beret" - czytamy w magazynie. Przypomnijmy, że Villas kilka dni temu przemówiła na łamach jednego z tabloidów. Uspokoiła wszystkich i stwierdziła, że plotki o jej złym samopoczuciu...

 • Sprawa Kamila Durczoka: Niech zajmie się tym sąd

  Kamil Durczok nie jest już pracownikiem TVN. Komisja stacji badająca oskarżenia tygodnika "Wprost" orzekła, że doszło do niestosownych zachowań wobec trzech pracowników i w trybie natychmiastowym rozwiązała z dziennikarzem umowę.

 • Roman Czejarek miał wypadek! Przerażające zdjęcia z miejsca zdarzenia!

  Roman Czejarek (53 l.) zamieścił w sieci wstrząsające zdjęcia z miejsca wypadku, w którym uczestniczył...

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • Doda pokazała filmik z przygotowań do trasy koncertowej i występu na festiwalu w Opolu, na który powraca po długiej przerwie. "Teraz oglądacie na własną odpowiedzialność - na szczęście nikt nie mówił że jestem tancerką" - napisała w sieci.

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Perfect i Ania Frontczak razem

  W najbliższy piątek (10 października) po godz. 20.30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka słuchacze RMF FM usłyszą premierowo piosenkę nagraną przez zespół Perfect z drugą finalistką konkursu "Ja cię kręcę" - Anią Frontczak. Tuż potem nagrania będziecie mogli posłuchać w Interii w tym niusie!

Zdjęcia na temat: sieci radio
Wideo na temat: sieci radio
Dyskusje na temat: sieci radio