• Informacje na temat:

  sienkiewicz krystyna aktorka

Artykuły na temat: sienkiewicz krystyna aktorka
 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • Krystyna Sienkiewicz nie żyje

  Nie żyje Krystyna Sienkiewicz. Aktorka estradowa, teatralna, filmowa i telewizyjna, artystka kabaretowa, pisarka i plastyczka, wielka miłośniczka zwierząt. Zmarła w niedzielę, 12 lutego, w Warszawie, dwa dni przed swoimi 82. urodzinami.

 • Krystyna Sienkiewicz spoczęła na Powązkach Wojskowych

  Krystyna Sienkiewicz aktorka estradowa, teatralna, filmowa i telewizyjna, artystka kabaretowa, spoczęła we wtorek na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w kolumbarium VII. Aktorka zmarła w nocy z 11 na 12 lutego - dwa dni przed swymi 82. urodzinami...

 • Bohdan Łazuka: Krystyna Sienkiewicz była wspaniała

  Bohdan Łazuka wspomina zmarłą z soboty na niedzielę aktorkę Krystynę Sienkiewicz jako wspaniałą partnerkę sceniczną oraz bardzo lojalną osobę. Było bardzo miło móc jej przez lata partnerować. W pracy była jednak bardzo wymagająca i precyzyjna - powiedział PAP aktor.

 • Maciej Damięcki: Krystyna Sienkiewicz należała do każdego widza

  ...oraz wspaniałym rodzinnym domem, który prowadziła. Krystyna Sienkiewicz zmarła w wieku 81 lat, w nocy z soboty na niedzielę. Była aktorka estradową, teatralną, filmową i telewizyjną, artystką(...)"Krysia wyszła ze Studenckiego Teatru Satyryków (STS), ruchu amatorskiego, ale dla estrady polskiej stała się strasznie ważną osobą" - podkreślił aktor, który z Sienkiewicz zagrał w filmie...

 • Krystyna Sienkiewicz: Dzieci? Moje tabu!

  Przebywanie w jej towarzystwie to czysta przyjemność. Balsam dla duszy. Kochamy ją za poczucie humoru i dystans do siebie! Aktorka przyznaje jednak, że na jeden temat nie rozmawia. - Dzieci to moje tabu!

 • Krystyna Sienkiewicz: Pogram z rakiem i wygram

  ...powinna więcej odpoczywać, skupić się na sobie i swoim zdrowiu. Tego chcieliby i lekarze, i życzliwe jej osoby. Krystyna Sienkiewicz jednak ani myśli zwalniać. Nie jest tajemnicą, że dodatkowe(...) ocznej. Te ostatnie zaatakował u Krystyny Sienkiewicz (80 l.). - Ostatnio bardzo moje zdrowie marniutkie było. We wrześniu zaczęłam od udaru. Wtedy moja historia z lekarzami zaczęła się na nowo...

 • Benefis Krystyny Sienkiewicz

  Krystyna Sienkiewicz mówi, że "estrada to jej zakład pracy". W piątkowy wieczór, otoczona gronem przyjaciół i wielbicieli jej talentu, pełniła honory gospodyni benefisu, który w Teatrze Komedia zgromadził tłumy gości z całej Polski.

 • Olga Lipińska: Byłyśmy z Krysią Sienkiewicz jak rodzina

  ..."Miałyśmy ten sam sposób opisywania rzeczywistości i patrzenia na świat, po prostu: wspólny kod; byłyśmy z Krysią jak rodzina, w długoletniej wspólnocie" - powiedziała PAP Olga Lipińska o aktorce Krystynie Sienkiewicz, która zmarła w niedzielę, 12 lutego, w Warszawie.

 • Magdalena Zawadzka: Wciąż trwam jako aktorka

  Sienkiewicza. Wcieliła się w nich w postać Basi Wołodyjowskiej, przez Jana Zagłobę pieszczotliwie nazywanej Hajduczkiem. Mimo że od premiery filmu i serialu minęło ponad 45 lat, do dziś aktorka bywa(...) tego czasu zagrała ponad 150 ról, zarówno w teatrze, jak i w filmach i serialach telewizyjnych. Kilkakrotnie wystąpiła także jako aktorka dubbingowa. Gwiazda pozytywnie ocenia swoją karierę zawodową...

Zdjęcia na temat: sienkiewicz krystyna aktorka
Wideo na temat: sienkiewicz krystyna aktorka
 • Maria Czubaszek spoczęła na warszawskich Powązkach!

  , Krzysztof Materna, była minister kultury Małgorzata Omilanowska i dziennikarz Jerzy Iwaszkiewicz. "Tylko trzeba koło niej postawić kiosk z papierosami, żeby daleko nie musiała chodzić" - powiedziała aktorka Krystyna Sienkiewicz. "I słońce jest i maj. Będzie nam brakowało Marii, ale jeśli mamy się żegnać, to ładnie. I tak jest" - powiedział Grzegorz Miecugow. (TVN24/x-news)

Dyskusje na temat: sienkiewicz krystyna aktorka