• Informacje na temat:

  sienkiewicz w m jak m

Artykuły na temat: sienkiewicz w m jak m
 • Agnieszka Sienkiewicz: Jak poznała męża?

  Gościem kolejnego odcinka programu "Demakijaż" (niedziela, 30 września) Krzysztofa Ibisza będzie aktorka Agnieszka Sienkiewicz-Gauer. Jedna z "Przyjaciółek", laureatka Kryształowej Kuli w programie "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami", a prywatnie spełniona żona i mama 2,5-letniej Zosi.

 • Krystyna Sienkiewicz nie żyje

  Nie żyje Krystyna Sienkiewicz. Aktorka estradowa, teatralna, filmowa i telewizyjna, artystka kabaretowa, pisarka i plastyczka, wielka miłośniczka zwierząt. Zmarła w niedzielę, 12 lutego, w Warszawie, dwa dni przed swoimi 82. urodzinami.

 • Benefis Krystyny Sienkiewicz

  Krystyna Sienkiewicz mówi, że "estrada to jej zakład pracy". W piątkowy wieczór, otoczona gronem przyjaciół i wielbicieli jej talentu, pełniła honory gospodyni benefisu, który w Teatrze Komedia zgromadził tłumy gości z całej Polski.

 • Olga Lipińska: Byłyśmy z Krysią Sienkiewicz jak rodzina

  ..."Miałyśmy ten sam sposób opisywania rzeczywistości i patrzenia na świat, po prostu: wspólny kod; byłyśmy z Krysią jak rodzina, w długoletniej wspólnocie" - powiedziała PAP Olga Lipińska o aktorce Krystynie Sienkiewicz, która zmarła w niedzielę, 12 lutego, w Warszawie.

 • Agnieszka Sienkiewicz: Moje życie nabrało przyśpieszenia

  W programie "The Brain. Genialny Umysł" Agnieszka Sienkiewicz przedstawia zakulisowe życie bohaterów programu. Kto z nich zrobił na niej największe wrażenie i jak godzi pracę z życiem rodzinnym?

 • Recenzja Jacek Sienkiewicz "9702": Początek legendy

  Jacek Sienkiewicz rozpieszcza ostatnimi czasy fanów swojej twórczości. Chyba nikt jednak nie spodziewał się, że postanowi wydać krążek z materiałem, którego początki sięgają 20 lat wstecz. Ze względu na swój eksperymentalny charakter nie jest to pozycja dla każdego, ale warto dowiedzieć się, jak zaczynała legenda polskiego techno.

 • Krystyna Sienkiewicz spoczęła na Powązkach Wojskowych

  Krystyna Sienkiewicz aktorka estradowa, teatralna, filmowa i telewizyjna, artystka kabaretowa, spoczęła we wtorek na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w kolumbarium VII. Aktorka zmarła w nocy z 11 na 12 lutego - dwa dni przed swymi 82. urodzinami...

 • Bohdan Łazuka: Krystyna Sienkiewicz była wspaniała

  Bohdan Łazuka wspomina zmarłą z soboty na niedzielę aktorkę Krystynę Sienkiewicz jako wspaniałą partnerkę sceniczną oraz bardzo lojalną osobę. Było bardzo miło móc jej przez lata partnerować. W pracy była jednak bardzo wymagająca i precyzyjna - powiedział PAP aktor.

 • Agnieszka Sienkiewicz: Ekstremalna przyjaciółka

  Agnieszka Sienkiewicz, odtwórczyni roli Doroty z "Przyjaciółek", opowiada, czy jej bohaterka znów pokaże pazurki. Aktorka zdradza także, w czym podobna jest do Kasi z "M jak Miłość" i co pozwala jej zachować stabilizację w życiu.

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

Zdjęcia na temat: sienkiewicz w m jak m
 • Agnieszka Sienkiewicz, czyli Kasia Mularczyk z "M jak miłość"
Wideo na temat: sienkiewicz w m jak m
 • Agnieszka Sienkiewicz pomaga w ośrodku dla niechcianych dzieci

  Agnieszka Sienkiewicz uwielbia przebywać z dziećmi. Aktorka długo pracowała jako niania, a od kilku miesięcy jest wolontariuszką w ośrodku dla niechcianych dzieci. Gwiazda serialu „M jak miłość” przyznaje, że opieka nad odrzuconymi przez rodziców niemowlakami, spragnionymi czułości i bardzo ufnymi, to dla niej wyjątkowe przeżycie.

 • Barbara Sienkiewicz: Nie dostaję zasiłku macierzyńskiego

  O niej, jej dzieciach, późnym macierzyństwie i ciąży zrobiło się głośno w ostatnich dniach. A to dlatego, że aktorka Barbara Sienkiewicz zdecydowała się urodzić bliźnięta, mając 60 lat. Temat wywołał(...) zabawa, jest miłość - powiedziała Sienkiewicz. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Barbara Sienkiewicz o dzieciach: Jest lekkość w domu, jest radość!

  O niej, jej dzieciach, późnym macierzyństwie i ciąży zrobiło się głośno w ostatnich dniach. A to dlatego, że aktorka Barbara Sienkiewicz zdecydowała się urodzić bliźnięta, mając 60 lat. Temat wywołał(...) zabawa, jest miłość - powiedziała Sienkiewicz. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: sienkiewicz w m jak m