• Informacje na temat:

  siennę miller

Artykuły na temat: siennę miller
 • Sienna Miller: Reaktywacja

  Minęło już ładnych kilka lat od czasu, kiedy Siennę Miller okrzyknięto naczelną "dziewczyną, która ma w sobie to coś" w Hollywood. Młoda, obiecująca aktorka regularnie gościła wówczas na łamach tabloidów także z powodu swojego burzliwego związku z Jude'em Law.

 • Tabloid przeprasza Siennę Miller

  Wydawca brytyjskiego brukowca "News of the World" przeprosił brytyjską aktorkę Siennę Miller za nielegalne wykorzystanie jej telefonicznej korespondencji. Gwiazda otrzyma również 100 tysięcy funtów odszkodowania.

 • Steve Buscemi reżyseruje Siennę Miller

  Sienna Miller ("Casanova", "Alfie" ) wystąpi w filmie "Interview", który wyreżyseruje aktor Steve Buscemi ( "Duża ryba" , "Big Lebowski" ). Obraz ma być jednym z trzech przygotowywanych w Hollywood remake'ów filmów tragicznie zmarłego holenderskiego reżysera Theo van Gogha.

 • Sienna Miller: Nowojorski szyk i brytyjska nonszalancja

  Falbany, długie warstwowe sukienki i kapelusze, a do tego naturalny urok dziewczyny z sąsiedztwa. Sienna Miller to prawdziwa królowa stylu boho chic, która jak nikt potrafi łączyć bezpretensjonalny, hippisowski luz z gwiazdorskim glamourem i elegancją.

 • Sienna Miller: Samotna matka w apartamentowcu

  Sienna Miller, znana z takich produkcji jak "Dziewczyna Hitchcocka", "Ugotowany" czy "Snajper", tym razem wciela się w rolę seksownej i uwodzicielskiej sąsiadki Toma Hiddlestona w nowym filmie Bena Wheatleya "High-Rise".

 • Sienna Miller żoną poety

  Sienna Miller ( "Alfie" ) zastąpi Lindsay Lohan ( "Rozdział 27" ) w filmowej biografii poety Dylana Thomasa. Zdjęcia do obrazu "The Best Time Of Our Lives" rozpoczną się na początku maja.

 • Sienna Miller w "Casanovie"

  Sienna Miller - brytyjska piękność i dziewczyna Jude'a Law ( "Wzgórze nadziei" ) - ma wystąpić u boku Heatha Ledgera ( "Ned Kelly" ) w filmie "Casanova". Zdjęcia do obrazu mają rozpocząć się w Wenecji na początku przyszłego miesiąca. Sienna musi się więc liczyć z tym, że przez kilka miesięcy nie będzie w stanie widywać się ze swoim ukochanym tak często, jak by chciała.

 • Sienna Miller w miłosnym trójkącie

  Brytyjska aktorka, Sienna Miller zagra w sztuce "Flare Path" Terrenca Rattigana. Spektakl opowiada historię miłosną w trakcie nalotach strategicznych podczas II wojny światowej.

 • Sienna Miller odmawia udziału w Bondzie

  Amerykańska aktorka Sienna Miller ( "Alfie" ) jest kolejną gwiazdą, która odrzuciła propozycję występu w filmie "Casino Royale". Z roli dziewczyny Bonda zrezygnowały już takie sławy, jak: Angelina Jolie ( "Mr & Mrs Smith" ), Scarlett Johansson ( "Good Woman" ) i Charlize Theron ( "Monster" ).

 • Keira Knightley z Sienną Miller

  Premiera najnowszego filmu Keiry Knightley i Sienny Miller "The Edge of Love" otworzyła Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Edynburgu. Po raz pierwszy w swojej 62-letniej historii impreza odbyła się w czerwcu zamiast tradycyjnie w lipcu.

Zdjęcia na temat: siennę miller
Wideo na temat: siennę miller