• Informacje na temat:

  sierakowska

Artykuły na temat: sierakowska
 • Lesław Sierakowski znalazł szczęście w "Sanatorium miłości"

  Lesław Sierakowski (85 l.) dzięki poznanej w programie "Sanatorium miłości" Walentynie Kozioł zapanował nad swoimi lękami i uwierzył we własne możliwości.

 • Historyczny "Pojedynek"

  Już niedługo na antenie TVP Historia pojawi się nowy program. W "Pojedynku" do historycznej walki staną Sławomir Sierakowski i Rafał Ziemkiewicz.

 • "Sanatorium miłości": Ryszard i Lesław jednak się nie pogodzili? "Powiem prawdę..."

  W święta wielkanocne TVP wyemitowała specjalny odcinek "Sanatorium miłości". Uczestnicy raz jeszcze spotkali się ze sobą i mieli okazję zasiąść razem przy wspólnym stole. Podczas nagrań ręce podali sobie zwaśnieni panowie - Ryszard Lasota i Lesław Sierakowski. Wydawało się, że między nimi zapanowała zgoda, ale kamery chyba nie pokazały wszystkiego...

 • Wystawa rysunków Andrzeja Wajdy

  40 prac składa się na wystawę rysunków Andrzeja Wajdy, która została otwarta w poniedziałek wieczorem w Dworku Sierakowskich w Sopocie. Są to zarówno portrety rodziny i znajomych reżysera, jak i np. rysunki wykonywane przez niego w czasie pracy lub podróży.

 • "Sanatorium miłości": Walentyna i Lesław jednak razem? "Nie poznaję siebie"

  Walentyna Kozioł (66 l.) została okrzyknięta królową turnusu w "Sanatorium miłości". W nagrodę dostała wyjazd do Trójmiasta, dokąd wybrała się z Lesławem Sierakowskim (71 l.). Tych dwoje nie zostało jednak parą. A przynajmniej tak wydawało się po emisji wielkanocnego odcinka programu. Czyżby coś się zmieniło?

 • Help Maciek: Przyjaciele wciąż pomagają

  Ponad 50 tys. zł zebrano podczas akcji pomocy finansowej dla Macieja Miernika, muzyka i producenta znanego z m.in. grup 1984, Aurora, Noah Noah, Restrykcja, Reflection i Flashback. Miernik zmaga się z nowotworem układu krwiotwórczego.

 • Walentyna i Lesław z "Sanatorium miłości" nie zostali parą: Wala pokazała pazur

  Fani programu "Sanatorium miłości" z niecierpliwością czekają na nową odsłonę. Tymczasem u uczestników pierwszej edycji nie dzieje się najlepiej.

 • Borys Szyc trafił do szpitala

  Znany aktor Borys Szyc trafił do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło na warszawskiej Pradze Północ. W jego auto uderzył inny samochód, jadący prawdopodobnie na czerwonym świetle.

 • Walentyna z "Sanatorium miłości” zaskoczyła wyznaniem! To jednak prawda

  Walentyna Kozioł (67 l.) była uczestniczką, która przychodząc do programu "Sanatorium miłości", nie oczekiwała zbyt wiele. Kuracjuszka okazała się jednak jedną z barwniejszych postaci hitu TVP, która zyskała sympatię kilku seniorów. Teraz wydało się, kto ma szansę zdobyć jej serce.

 • Najbardziej wpływowi: Wojewódzki i politycy

  Tytułem najbardziej wpływowego Polaka tygodnik "Wprost" uhonorował Donalda Tuska. W gronie wyróżnionych znaleźli się również dziennikarze i właściciele mediów, m.in. Kuba Wojewódzki (zajął bardzo wysokie trzecie miejsce).