• Informacje na temat:

  sigourney weaver aktorka

Artykuły na temat: sigourney weaver aktorka
 • Sigourney Weaver nie wróci do serii "Obcy"?

  Rola porucznik Ellen Ripley w wyreżyserowanym przez Ridleya Scotta filmie "Obcy - 8. pasażer Nostromo" wywindowała Sigourney Weaver do miana supergwiazdy kina. Aktorka powracała do tej roli w trzech kolejnych filmach serii, jednak niewiele wskazuje na to, że Weaver zobaczymy, jako Ripley jeszcze raz. Aktorka przyznała, że zapoznała się ze szkicem scenariusza piątej części cyklu, ale nie była...

 • Sigourney Weaver: Królowa science fiction

  We wtorek, 8 października, "królowa science fiction" Sigourney Weaver obchodzi 70. urodziny. Na świat przyszła jako Susan Alexandra Weaver, przybrane imię pożyczyła jako 14-latka od jednej z postaci z "Wielkiego Gatsby'ego" F. Scotta Fitzgeralda.

 • ​Producenci zachęcają Sigourney Weaver, by znów zagrała Ripley

  Kultowa seria "Obcy" po raz kolejny wzbudziła ostatnio zainteresowanie fanów za sprawą Sigourney Weaver. Gwiazda czterech filmów serii w jednym z wywiadów wyznała, że otrzymała od producenta "Obcego - 8. pasażera Nostromo" Waltera Hilla 50-stronicowy zarys scenariusza piątej części filmu. Od razu dodała jednak, że nie jest zainteresowana powrotem do roli Ripley. Producenci mają jednak nadzieję...

 • Sigourney Weaver w "Pogromcach duchów 3"

  Trwają zdjęcia do trzeciej części cyklu "Pogromcy duchów". Swoje role powtarzają gwiazdy pierwszych dwóch części: Dan Aykroyd, Ernie Hudson i Bill Murray. Swój udział potwierdziła niedawno także Sigourney Weaver.

 • Sigourney Weaver: Obcy, duchy i nagość

  Sigourney Weaver, gwiazda serii "Obcy", a także filmów "Pogromcy duchów", "Goryle we mgle", "Pracująca dziewczyna" oraz "Avatar", określana mianem królowej science fiction, przeżywa właśnie drugą młodość.

 • Komediowa Sigourney Weaver

  Sigourney Weaver wystąpi w filmie "You Again", który zostanie zrealizowany przez studio Disneya. Aktorka kończy także rozmowy w sprawie udziału w komedii "Paul".

 • Sigourney Weaver i "Obcy": Będzie inaczej

  Sigourney Weaver ujawniła, iż kolejna część serii sci-fi "Obcy" zerwie ze swoimi poprzednikami i przedstawi inną wizję wydarzeń pokazanych w dwóch kontynuacjach: "Obcym 3" (1992) i "Obcym: Przebudzenie" z 1997 roku.

 • Oscarowa Sigourney Weaver

  Nominacje do 76. edycji nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej ogłoszą aktorka Sigourney Weaver ( "Obcy - ósmy pasażer Nostromo" , "Wielki podryw" ) i przewodniczący szacownego gremium, Frank Pierson. Ogłoszenie listy nominowanych do najważniejszych nagród światowego kina zaplanowane jest na wtorek, 27 stycznia.

 • Sigourney Weaver u Shyamalana

  M. Night Shyamalan ( "Szósty zmysł" , "Niezniszczalny" ) zbiera coraz mocniejszą ekipę aktorską do swego nowego filmu - "The Woods". Zaledwie kilka dni temu doniesiono o udziale w projekcie Willliama Hurta ( "Źródło młodości" ), zaś teraz poinformowano, że zagrać zamierza tam również sama Sigourney Weaver, pamiętna Ripley z cyklu zapoczątkowanego "Obcym - ósmym pasażerem Nostromo...

 • Sigourney Weaver chce Obcego

  Bohaterka serii o krwiożerczych monstrach, Ellen Ripley, w którą wcieliła się Sigourney Weaver, dała początek ekranowym heroinom. Czy jest szansa, że aktorka raz jeszcze zmierzy się z Obcymi(...). Sigourney Weaver nie zagrała w obrazie "Obcy kontra Predator" , który w tym roku trafił na ekrany światowych kin. Wszystko wskazuje jednak na to, że - mimo wcześniejszych zapowiedzi - aktorka nie zakończyła...

Zdjęcia na temat: sigourney weaver aktorka