• Informacje na temat:

  sikor natalia

Artykuły na temat: sikor natalia
 • Natalia Sikora zaczyna od końca: Nowa płyta "Ailatan"

  ...24 maja do sklepów trafi nowa płyta "Ailatan" Natalii Sikory, zwyciężczyni drugiej edycji programu "The Voice of Poland" (2013).

 • Natalia Sikora poszłaby za Mirą Kubasińską

  Ostatecznie 11 maja ukaże się zapowiadana już przez nas płyta "Tribute to Mira Kubasińska" Natalii Sikory, zwyciężczyni drugiej edycji programu "The Voice of Poland" (2013).

 • Festiwal w Opolu 2019: Natalia Sikora wycofana za złamanie regulaminu. Kolejni wykonawcy pod lupą

  W związku ze złamaniem regulaminu, Natalia Sikora została wycofana z konkursu Premiery tegorocznego 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

 • Natalia Sikora w hołdzie dla Miry Kubasińskiej ("Pożegnalny blues")

  ...12 października ukaże się płyta "Tribute to Mira" Natalii Sikory, zwyciężczyni drugiej edycji programu "The Voice of Poland" (2013).

 • "SuperDebiut" dla Natalii Sikory

  Od "The Voice Of Poland" do Opola... Natalia Sikora znów z nagrodą!

 • Natalia Sikora już wydaje płytę

  ...3 czerwca ukaże się płyta zwyciężczyni drugiej edycji "The Voice Of Poland" Natalii Sikory zatytułowana "Zanim".

 • Natalia Sikora "nową Katarzyną Nosowską"?

  Podczas ostatniego finału "The Voice Of Poland" debiutancki singel zaprezentowała Natalia Sikora. Piosenka zwyciężczyni drugiej edycji show nosi tytuł "Koniec" i została ciepło przyjęta przez fanów.

 • Recenzja Natalia Sikora "Tribute to Mira Kubasińska": Stępić pazur!

  ...niedawno serca słuchaczy absolutnie skradł Krzysztof Zalewski, który wziął na warsztat nieco mniej oczywiste utwory Czesława Niemena. Nie wiem czy Natalia Sikora - zwyciężczyni drugiej edycji "The(...) niskiego wokalu, potrafiła imponować skalą, lecz jednocześnie traktowała go dość oszczędnie, nawet zmysłowo. Sprawdź tekst piosenki "Pożegnalny blues" w serwisie Teksciory.pl! Natalia Sikora...

 • Natalia Sikora nie zamierza iść na kompromisy

  ..."BWB Experience" to tytuł solowej płyty Natalii Sikory, zwyciężczyni drugiej edycji programu "The Voice of Poland". Album został nagrany z Piotrem Proniukiem. Wokalistka przyznaje, że nigdy - ani w trakcie programu, ani po jego emisji - nie zamierzała iść na kompromisy, a udział w talent-show miał na celu wypromowanie jej dotychczasowej twórczości.

 • Kuba Wojewódzki komentuje porażkę Natalii Sikory

  Sikory z lat 2007-2012 wydane tylko po to, by skapitalizować sukces wokalistki w "The Voice Of Poland". Widzowie nie dali się jednak na to nabrać. W swoim cotygodniowym felietonie sprawę skomentował Kuba Wojewódzki. "Niestety słabo sobie radzi debiutancki album Natalii Sikory, laureatki drugiej edycji programu 'The Voice of Poland'. Płyta, która okazała się kompilacją dotychczasowych nagrań...

Zdjęcia na temat: sikor natalia
Wideo na temat: sikor natalia
 • Natalia Sikora - „Konie"

  Natalia Sikora z piosenką „Konie" wygrała nagrodę im. Anny Jantar podczas koncertu SingSing - SuperDebiuty z Marylą.

 • Natalia Sikora przygotowuje się do wydania książki

  Wokalistka Natalia Sikora z gronem najbliższych znajomych pracuje nad swoją debiutancką książką. Publikacja powstaje pod roboczym tytułem „SOSZ – Specjaliści Od Siania Zamętu” i będzie zawierać wspomnienia, anegdoty i zabawne historie z życia grupy przyjaciół. Jedne były spisywane na kartce papieru w podróży lub na serwetce w restauracji, inne – nagrywane na dyktafon. Finalistka „The Voice of