• Informacje na temat:

  silikonowe piersi

Artykuły na temat: silikonowe piersi
 • Katie Price znów powiększyła piersi!

  ...cały silikon. Katie Price nie mogła się chyba doczekać, kiedy znów będzie mogła powiększyć piersi. Jak można wywnioskować z jej Instagrama, jest już po operacji! Celebrytka zdała małą relację z pobytu w klinice. Po przebytym zabiegu poinformowała, że zakończył się on sukcesem. Na zdjęciu, które zamieściła, widać wkładki silikonowe, które obecnie podtrzymują jej piersi. Co ciekawe, stare...

 • Uczestniczka "Warshaw Shore" powiększyła piersi

  Ania "Duża" z programu "Ekipa z Warszawy" właśnie spełniła swoje wielkie marzenie. Celebrytka powiększyła piersi.

 • Katie Price pluska się w morzu! Na widok jej monstrualnych piersi ludzie zamarli!

  ...40-letnia modelka Katie Price uwielbia wylegiwać się na plaży, gdzie w końcu może być sobą. Gwiazdka ochoczo zrzuca ciuszki, prezentując plażowiczom swoje silikonowe piersi. Ich rozmiar jest naprawdę imponujący, choć zobaczenie ich na żywo niejednego zapewne zmrozi. Przyzwyczajeni są za to paparazzi, których Katie zawsze informuje, gdzie akurat będzie się pluskać. Ostatnio znów poszła na całość...

 • Ofiara operacji plastycznych!

  Hunter Tylo była najpiękniejszą aktorką "Mody na sukces" do czasu, aż zaczęła szukać lekarstwa na zatrzymanie młodości. Dziś wydaje tysiące dolarów na zabiegi, które zrobiły z niej "silikonowe monstrum".

 • Modelka Allegra Cole (48 l.) zamarzyła, aby mieć ogromny biust. W tym celu pozwoliła napełnić go sobie czterema litrami silikonu! Efekty zabiegów można zobaczyć na jej profilu na Instagramie, gdzie co rusz chwali się filmami i zdjęciami z jej piersiami w roli głównej. Co o tym myślicie? Gruba przesada, a może wygląda całkiem nieźle?

 • Jack Osbourne: Kolekcjoner implantów

  Jack Osbourne, syn słynnego wokalisty rockowego Ozzy'ego, ma dość nietypowe hobby. Na ścianie powiesił sobie oprawione implanty, które służyły do powiększenia piersi córki Roda Stewarta, Kimberley.

 • Christina Roulund i historia z implantami piersi. Przestroga dla celebrytek i wszystkich kobiet?

  Christina Roulund (35 l.) przeżyła wielki dramat. Przez lata jej stan zdrowia pogarszał się, lecz lekarze nie potrafili zdiagnozować, co jej jest. Wreszcie okazało się, że wszystkiemu winne są... implanty piersi. Trenerka nagłaśnia swoją historię, by ostrzec inne kobiety.

 • R. Stewart: Zaręczyny córki

  W poniedziałek, 25 października, Cisco Adler, muzyk rockowej grupy Whitestarr, poprosił o rękę córkę Roda Stewarta, Kimberly. Oświadczyny zostały przyjęte.

 • Selena Gomez jednak nie powiększyła piersi!?

  Selena Gomez, która od zawsze była dosyć filigranowa, nie mogła się pochwalić zbyt dużym biustem. Zapewne z tego właśnie powodu najczęściej go zasłaniała. Jakiś czas temu ponoć wyznała swojej koleżance, że myśli o powiększeniu piersi. Przeszkadzało jej, że dziewczyny, z którymi Justin Bieber spotykał się po rozstaniu z nią, miały w tym względzie nad nią przewagę. Nie była jeszcze...

 • Operacja plastyczna? Nigdy!

  Kate Winslet zapowiedziała, że nigdy sobie nie zrobi operacji plastycznej. Aktorka jest dumna ze swych obfitych kształtów, którymi obdarzyła ją natura.

Wideo na temat: silikonowe piersi
 • Ania z "Warsaw Shore" powiększyła piersi!

  Ania "Duża" z programu "Ekipa z Warszawy" właśnie spełniła swoje wielkie marzenie. Celebrytka powiększyła piersi. Jak sama przyznała, choć zdarzało jej się krytykować takie operacje, postanowiła zdecydować się na zabieg. To nie pierwszy raz, kiedy Ania poprawiła naturę - gwiazda reality show ma już powiększone usta. Dziewczyna o wszczepieniu silikonowych wkładek poinformowała na swoim profilu na

 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.

 • Kammel: Nie będę już poniżał Agnieszki Szulim

  Tomek Kammel po aferze, o której pisały ostatnio kolorowe gazety, wydał oświadczenie. Przypomnijmy: prezenter stwierdził, że silikonowe wkładki nie ulegają kremacji; jakby tego było mało, zapytał swoją współprowadzącą, właścicielkę sztucznych piersi Agnieszkę Szulim, czy ona sobie to wyobraża. "Nie!" - odpowiedziała mu zdegustowana.

 • Godzilla

  Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli - postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.

Dyskusje na temat: silikonowe piersi