• Informacje na temat:

  silvio

Artykuły na temat: silvio
 • ​Kasia Smutniak w filmie o życiu Silvio Berlusconiego

  Kasia Smutniak zagrała w najbardziej oczekiwanym w tym roku filmie we Włoszech, czyli opowieści o życiu Silvio Berlusconiego "Loro" (Oni) w reżyserii laureata Oscara Paolo Sorrentino. Film trafi na ekrany kin w dwóch częściach, 24 kwietnia i 10 maja.

 • Na ekrany kin wchodzi film o Silvio Berlusconim

  W dobie kryzysu politycznego we Włoszech i impasu wokół powołania rządu po wyborach, na ekrany kin wchodzi we wtorek, 24 kwietnia, pierwsza część filmu fabularnego o byłym trzykrotnym premierze Silvio Berlusconim. "Loro" (wł. "Oni") wyreżyserował Paolo Sorrentino.

 • Nie zagra Silvio Berlusconiego

  Wbrew medialnym pogłoskom gwiazdor francuskiego kina Alain Delon nie zagra Silvio Berlusconiego w filmie, jaki ma zostać nakręcony na podstawie książki kochanki szefa rządu Patrizii D'Addario pod tytułem "Bardzo proszę, premierze" - podała w piątek "La Repubblica".

 • Nie żyje twórca amerykańskiej wersji "Brzyduli". Popełnił samobójstwo

  We wtorek, 7 stycznia, w jednym z moteli w Miami znaleziono ciało Silvio Horty. 45-letni twórca serialu "Brzydula Betty", popełnił samobójstwo. Według informacji, do jakich dotarł portal "Variety", scenarzysta i producent odebrał sobie życie strzałem w głowę.

 • "Oni" i Berlusconi

  ...28 grudnia na polskie ekrany trafi film "Oni" - fabularyzowana opowieść o wieloletnim premierze Włoch - Silvio Berlusconim.

 • Jest zapowiedź filmu o Berlusconim

  We Włoszech ujawniono pierwsze fragmenty bardzo oczekiwanego filmu o byłym premierze Silvio Berlusconim, nakręconego przez laureata Oscara Paolo Sorrentino. Polityka i magnata medialnego gra znany aktor Toni Servillo.

 • Polański krytykuje Berlusconiego

  Roman Polański niezwykle krytycznie wypowiedział się na temat premiera Silvio Berlusconiego, wyrażając opinię, że Włosi wybrali "króla cwaniaków".

 • Berlusconi promuje "Katyń"

  Premier Włoch, Silvio Berlusconi, podarował wszystkim deputowanym swej partii Lud Wolności płytę DVD z filmem "Katyń" Andrzeja Wajdy.

 • "Oni" : Kto z kim przestaje, takim się staje

  Silvio Berlusconi jest wciąż interesujący jako zjawisko polityczne, ponieważ jako przywódca państwa zachowywał się po prostu bezwstydnie. Ten rodzaj wulgarnego zachowania odziedziczył po nim Paolo Sorrentino. Lista przewinień nie będzie wcale krótka.

 • Niezwykła rola Kasi Smutniak w filmie roku we Włoszech

  Kasia Smutniak gra jedną z kluczowych ról w filmie "Loro" (Oni) zdobywcy Oscara Paolo Sorrentino. To niezwykły portret byłego premiera Włoch Silvio Berlusconiego. Aktorka wciela się w postać fikcyjną, przypominającą jedną z bohaterek skandalu obyczajowego.

Zdjęcia na temat: silvio
Dyskusje na temat: silvio