• Informacje na temat:

  silvio berlusconi będzie ojcem

Artykuły na temat: silvio berlusconi będzie ojcem
 • Julianne Moore krytykuje Berlusconiego

  Julianne Moore stanęła w obronie prawa do opieki nad dziećmi dla par homoseksualnych. Jak tłumaczy gwiazda, do zajęcia tego stanowiska skłoniła ją rola w jej najnowszym filmie - "The Kids Are All Right". Skytykowała też włoskiego premiera Silvio Berlusconiego.

 • Benigni: Berlusconi to Święta Trójca

  Roberto Beningi, włoski aktor i reżyser, laureat Oscara za film "Życie jest piękne", skrytykował we wtorek, 24 grudnia, premiera Włoch, Silvio Berlusconiego i rządzącą prawicową koalicję. Benigni, który wziął udział w programie satyrycznym w jednym z kanałów telewizji publicznej, porównał Berlusconiego do Świętej Trójcy: jedna osoba jest jednocześnie premierem, prezesem klubu piłkarskiego AC...

 • Festiwal w Wenecji: Będzie przełom?

  ...18 filmów z całego świata walczyć będzie o nagrodę Złotego Lwa na rozpoczynającym się w środę 69. festiwalu filmowym w Wenecji. Galę inauguracji i zamknięcia imprezy poprowadzi mieszkająca we Włoszech aktorka Kasia Smutniak.

 • Jude Law zagra papieża?

  Jude Law ( "Sztuczna inteligencja" , "Droga do zatracenia" ) przymierza się podobno do roli młodego Karola Wojtyły, czyli późniejszego papieża Jana Pawła II. Gwiazdor miałby się wcielić w postać Ojca Świętego na planie włoskiego filmu telewizyjnego. Producentem obrazu będzie firma medialna MEDIASET, należąca do premiera Italii Silvio Berlusconiego.

 • Papież obejrzy film o sobie

  Silvio Berlusconiego.

 • Syn mafiosa w "Big Brotherze"

  ...premiera Silvio Berlusconiego. "Dziennikarze mogą pisać , co im się wydaje, ja się nie boję"- stwierdził Giordano, którego wypowiedź nagłośniła prasa.

 • Syn mafiosa w reality show!

  Jednym z uczestników 11. włoskiej edycji reality show "Big Brother" będzie syn mafiosa z neapolitańskiej kamorry, który nie przejął przestępczych cech ojca i prowadzi godne, niezależne życie - ujawnił dziennik "Il Mattino".

 • Nie żyje Franco Zeffirelli. Włoski reżyser miał 96 lat

  ...brytyjska królowa Elżbieta II przyznała Zeffirellemu honorowy tytuł szlachecki. Od 1994 do 2001 roku, przez dwie kadencje zasiadał w Senacie Włoch, wybrany z listy Forza Italia Silvio Berlusconiego...

 • Harvey Keitel zagra Sobieskiego?

  ..."11 września 1683" - taki będzie tytuł wielkiej włosko-polskiej produkcji o Odsieczy Wiedeńskiej, którą wyreżyseruje Renzo Martinelli. O filmie, w którym wystąpić ma Harvey Keitel, poinformował reżyser w środę w Trieście.

 • Roberts i Bardem w Rzymie

  Silvio Berlusconiego". Hiszpański aktor, mąż Penelope Cruz wyznał też, że jest bardzo szczęśliwy, że zostanie ojcem. "Nie dodam nic więcej" - przeciął dyskusję Bardem nie chcąc rozmawiać dalej o ciąży...