• Informacje na temat:

  simon burke

Artykuły na temat: simon burke
 • Kim jest Simon Cowell?

  ...50 - tyle lat skończy w tym roku Simon Cowell. 50 to również jego roczny zarobek. W milionach dolarów.

 • Simon Cowell wyrzuca kolejnego zwycięzcę "X Factor"

  Wytwórnia Syco należąca do Simona Cowella, twórcy show "X Factor", rozstała się z kolejnym laureatem tego popularnego programu.

 • 10-latka z kontraktem płytowym!

  ...10-letnia rewelacja z YouTube - Heather Russell - trafiła pod skrzydła Simona Cowella i jego wytwórni Syco.

 • Budgie: Święta lidera

  Po ponad dwudziestu latach przerwy, na początku marca 2004 roku zawita na koncerty do Polski popularna w latach 70. walijska grupa Budgie. Burke Shelley, od samego początku lider zespołu, w rozmowie z INTERIA.PL opowiedział, jak zamierza spędzić święta Bożego Narodzenia.

 • "The X Factor" w Polsce!

  Stworzony przez Simona Cowella (muzyczny biznesmen, juror i współtwórca "Mam talent" oraz "Idola") telewizyjny program "The X Factor" będzie miał polską edycję!

 • Nominacje do Rock and Rollowego Salonu Sławy

  Michael Jackson, Paul Simon, Patti Smith, AC/DC, New York Dolls, Lynyrd Skynyrd, Bob Seger, Black Sabbath i Queen - to zespoły i soliści, którzy znaleźli się na liście tegorocznych nominacji do(...) zarówno Jackson, jak i Simon należą już do Rock and Rollowego Salonu Sławy, ale jako członkowie grup Jackson 5 i Simon & Garfunkel. Tym razem mają szansę dostąpić tego zaszczytu jako artyści solowi.

 • Nowi w Rock And Rollowym Salonie Sławy

  Queen, Steely Dan, Aerosmith i Paul Simon - to tylko kilku artystów, którzy w najbliższy poniedziałek, 19 marca, zostaną uroczyście wprowadzeni do Rock And Rollowego Salonu Sławy. Doroczna, tym razem już 16. ceremonia, odbędzie się w hotelu Waldorf Astoria w Nowym Jorku.

 • Brytyjczycy oszaleli na punkcie...

  Trendy na brytyjskim rynku muzycznym wyznacza program stworzony przez Simona Cowella - "The X Factor". Bohaterowie tego muzycznego show regularnie trafiają na szczyty list przebojów i bestsellerów płytowych Wielkiej Brytanii.

 • Michael Jackson uratuje świat?

  .... "The Sun" napisał, że Geller próbował mieścić przekaz słowny na debiutanckim singlu Alexandry Burke, zwyciężczyni ostatniej edycji brytyjskiego telewizyjnego konkursu talentów "X Factor". Jednak szef programu, Simon Cowell, miał odrzucić propozycję.

 • Wlk. Brytania: na szczycie bez zmian

  JLS to skrót od pełnej nazwy zespołu czyli Jack the Lad Swing. Grupę tworzy czterech członków - Aston, JB, Marvin i Oritsé. Chłopcy dali się poznać w popularnym na Wyspach show "The X Factor". Zachwycali się tam nimi jurorzy (m.in. Simon Cowell i Cheryl Cole), a także widzowie, dzięki którym zajęli w programie 2. miejsce. Przegrali tylko z Alexandrą Burke. Zobacz klip do "Beat Again...