• Informacje na temat:

  simon pegg reżyser

Artykuły na temat: simon pegg reżyser
 • Simon Pegg przyjedzie do Wrocławia

  Brytyjski aktor Simon Pegg, znany z roli hakera z serii "Mission:Impossible", będzie gościem 10. edycji American Film Festival, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 5-11 listopada.

 • Nie żyje aktor i reżyser Terry Jones

  W wieku 77 zmarł brytyjski aktor i reżyser Terry Jones, jeden z członków komediowej grupy Monty Python - poinformował agent artysty.

 • "Jak dogonić szczęście" : Simon Pegg szuka recepty na szczęście

  Simon Pegg już wielokrotnie przynosił widzom chwile radości, a przynajmniej dobrej filmowej zabawy. Tym razem chce przed nami odkryć tajemnicę szczęścia.

 • "Mission: Impossible": Dwa nowe filmy serii będą stanowić fabularną całość

  Gdy tylko uziemieni z powodu pandemii COVID-19 filmowcy będą mogli wrócić na plany zdjęciowe, z kopyta powinny ruszyć zdjęcia do siódmej odsłony popularnej serii „Mission: Impossible”. Wiadomo już, że w planach filmowców jest też jej ósma część, a oba te filmy mają stanowić fabularną całość. W trakcie podcastu „Light the Fuse”, reżyser Christopher McQuarrie oraz grający w filmie Simon Pegg...

 • Ostre psy u Spielberga

  Możliwe że Simon Pegg i Nick Frost - przebojowy duet komików z "Wysypu żywych trupów" i "Hot Fuzz - Ostre psy" pojawi się w nowym przeboju kinowym Stevena Spielberga "Tintin".

 • "Czego dusza zapragnie" : Nieudany powrót Montypythonowca

  Uważaj na marzenia, bo lubią się spełniać - przestrzega chińskie przysłowie. O jego prawdziwości przekonuje się fajtłapowaty belfer Neil (Simon Pegg), którego kosmici wybierają na królika doświadczalnego. Obdarzając go nadprzyrodzoną mocą spełniania życzeń, sprawdzają, czy ziemianie gotowi są na cywilizacyjny skok, czy przeciwnie - a wtedy nie zasługują na to, by nasza planeta dalej zasilała...

 • Peter Jackson nakręci kolejnego "Tintina"

  Steven Spieberg poinformował, że Peter Jackson wyreżyseruje kontynuację przeboju "Przygody Tintina". Nowozelandzki reżyser zabierze się do pracy zaraz po skończeniu zdjęć do "Hobbita".

 • "Star Trek" nie dla Matta Damona

  JJ Abrams, reżyser wchodzącego w maju na ekrany kin filmu "Star Trek 11" przyznał, że początkowo chciał, by kapitana Kirka zagrał w jego filmie Matt Damon. Gwiazdor odrzucił jednak propozycję.

 • Król skandali i żołnierze kosmosu

  Jeden z najwybitniejszych współczesnych reżyserów, skandalista, który sprzedawał seks pod każdą postacią, zbieg próbujący odzyskać miłość swojego życia oraz załoga statku kosmicznego Enterprise - oto bohaterowie czterech filmów, które w piątek, 31 maja, wchodzą na ekrany polskich kin.

 • Obsada nowego filmu Tarantino

  ...żydowskich żołnierzy w barwach USA. Na pokładzie "Inglorious Bastards" są też: znany z komediowego zacięcia Mike Myers i reżyser krwawych horrorów, prywatnie przyjaciel Tarantino, Eli Roth. Porucznika Archie'ego Hicoxa miał zagrać Simon Pegg ("Wysyp żywych trupów", "Hot Fuzz - Ostre psy"), jednak ze względu na inne zobowiązania musiał wycofać się z projektu. Podobno Tarantino zabiega jeszcze o udział...