• Informacje na temat:

  singiel brit

Artykuły na temat: singiel brit
 • Adele

  Uczęszczała do BRIT School w Londynie. Debiutowała w kwietniu 2008 roku płytą "19", która zajęła pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów. Piosenka "Chasing Pavements" była nominowana do nagrody "Nagranie Roku" 51. edycji Nagród Grammy za rok 2008. Singiel Adele "Rolling In The Deep" osiągnął 1. miejsce w notowaniu "Billboard Hot 100" i przebywał na nim przez 7 tygodni. Artystka jest...

 • Kolejna gwiazda w Krakowie!

  Na Coke Live Music Festival w Krakowie (22-23 sierpnia) wystąpi szalenie popularny na Wyspach Brytyjskich zespół Kaiser Chiefs.

 • Pet Shop Boys mówią "tak"

  "To fantastyczna płyta popowa, wykraczająca poza ramy jednego gatunku" - tak album "Yes" reklamuje Neil Tennant z Pet Shop Boys. Płyta ukaże się 23 marca.

 • Rita Ora i Elle Eyre na Orange Warsaw Festival 2014

  Rita Ora i Elle Eyre dołączyły do grona artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznego Orange Warsaw Festival. Oba koncerty odbędą się 14 czerwca - drugiego dnia festiwalu - na Warsaw Stage.

Wideo na temat: singiel brit
 • Druga Ziemia

  Pewnej nocy we wszechświecie zostaje odkryta planeta, która przypomina Ziemię i na której być może istnieje życie. W tym samym czasie ambitny młody student i utalentowany kompozytor ulega tragicznemu wypadkowi.

 • Spring Breakers

  Faith, Candy, Brit i Cotty to cztery młode studentki, które chcą zdobyć pieniądze na wiosenne wakacje na Florydzie. Gdy w końcu dziewczynom udaje się dotrzeć do celu, zostają aresztowane za napad na restaurację. Jednak po krótkim czasie zostają zwolnione z więzienia, ponieważ zostaje uregulowana za nie kaucja. Okazuje się, że stoi za tym Alien, handlarz narkotyków i broni. Jednak mężczyzna nie zrobił tego za darmo, w ramach rewanżu prosi dziewczyny, by wykonały za niego pewną brudną robotę.