• Informacje na temat:

  siostra aktorki

Artykuły na temat: siostra aktorki
 • Naya Rivera nie żyje. Znaleziono ciało aktorki

  Chris Dyer. Opublikowane zostało też nagranie, na którym widać jak na nadbrzeżu pojawia się samochód aktorki, która później idzie razem z synem, by wypożyczyć łódź pontonową. To najprawdopodobniej(...). W środku był syn aktorki, czteroletni Josey Hollis. Śpiący chłopiec nie miał żadnych obrażeń. Opowiedział policjantom przybyłym na miejsce, że jego mama wskoczyła do wody i nigdy z niej już nie wypłynęła...

 • Nie żyje aktorka Hanna Polk

  W wieku 56 lat zmarła aktorka Hanna Polk - poinformowała na Facebooku jej siostra. Była pierwszą żoną aktora Piotra Polka.

 • Lamparska i Krzywkowska: Jak siostry

  Tym zdjęciem Magdalena Lamparska wywołała niemałe poruszenie w sieci! Aktorka postanowiła odnieść się do wielu komentarzy dotyczących jej podobieństwa do innej polskiej aktorki i opublikowała ciekawe zestawienie dwóch fotografii.

 • Krystyna Feldman: Aktorka, której nie interesowało gwiazdorstwo

  Filmowej w roku 2005. W tym samym roku na festiwalach w Karlowych Warach i Valladolid otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki. Czytelnicy miesięcznika "Film" nagrodzili ją w tej samej kategorii Złotą Kaczką(...) wszyscy sobie wzajemnie pomagają. Teatru nie tylko głównych postaci, lecz wszystkich aktorów grających w spektaklu. Wyznawała takie wartości. Nie umiała być inna- wspomina wieloletni przyjaciel aktorki...

 • Aktorka Jessica Falkholt nie żyje

  ...samochodowemu. Autor, którym podróżowała z rodzicami i siostrą, zderzył się z innym samochodem. Rodzice aktorki zginęli na miejscu, 21-letnia siostra Annebelle zmarła trzy dni później. Falkholt, która doznała rozległych obrażeń mózgu, trafiła do szpitala. W związku z brakiem szans na poprawę stanu Falkholt, dalsza rodzina aktorki podjęła decyzję o odłączeniu ją od aparatury podtrzymującej życie...

 • Aktorka Alexis Arquette nie żyje

  Aktorka Alexis Arquette nie żyje. Siostra Davida, Patricii i Rosanny miała 47 lat.

 • Ewa Wiśniewska i Małgorzata Niemirska: Siostry i rywalki

  ..."Mamy podobny głos i... to chyba tyle” – przyznaje Ewa Wiśniewska, siostra Małgorzaty Niemirskiej. Obie aktorki przez wiele lat za sobą nie przepadały.

 • Nie żyje aktorka Galyn Görg

  Galyn Görg, którą telewizyjna widownia może kojarzyć z gościnnych z ról w serialach "Miasteczko Twin Peaks" i "Bajer z Bel-Air", zmarła w wieku 55 lat. Aktorka przegrała walkę z rakiem.

 • Cielecka i Ostaszewska: Aktorki, sąsiadki, przyjaciółki

  Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska poznały się jeszcze w szkole teatralnej. I tak aktorki - choć jak same przyznają, są różne - przyjaźnią się od 20 lat. Dziś nie tylko się wspierają czy inspirują, ale też mieszkają obok siebie i razem jeżdżą na wakacje.

 • Barbara Kurdej-Szatan z siostrą! Aktorstwo to rodzinny talent

  ...zobaczyć w roli prowadzącej programów, jak np. "Kocham cię, Polsko", "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids" czy "Dance, Dance, Dance". Niewiele osób jednak wie o tym, że jej starsza siostra jest(...) napięte - dbają o to, by regularnie się widywać i pielęgnować rodzinne relacje. Piękne aktorki na wspólnych zdjęciach promienieją! Widzicie siostrzane podobieństwo?

Zdjęcia na temat: siostra aktorki
Wideo na temat: siostra aktorki
 • Siostra Joanny Kulig gwiazdą nowego serialu

  Justyna Schneider to gwiazda serialu TVN "Zakochani po uszy". – Gram Patrycję, siostrę głównego bohatera Piotra, jestem samotną matką, wychowującą trzech synów. Dodatkowo przygarnęliśmy ze schroniska suczkę – mówi aktorka. Czy męczą ją porównania do znanej siostry Joanny Kulig? Posłuchajcie... (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Czwarta siostra Godlewska ma poważne problemy!

  Odkąd Małgorzata i Monika Esmeralda Godlewskie zaistniały wokalnie w internecie, robią furorę w niemal wszystkich mediach. W wywiadzie dla Wideoportalu szczerze przyznały, że ich rodzeństwo miewa z tego powodu kłopoty. Małgorzata zdradziła, że jedna z sióstr jest z ich powodu wyśmiewana w swojej pracy. Dodała jednak, że pomimo to chcą kontynuować karierę muzyczną, ponieważ uwielbiają śpiewać. Na dniach pojawi się teledysk, w którym, jak to określiła Esmeralda, pokażą odrobinę seksu, ale z...

 • Siostra Joanny Kulig zmieniła nazwisko! Wstydzi się jej?

  Młodsza siostra Joanny Kulig postanowiła pójść w jej ślady i również chce być aktorką. Dziewczyna postanowiła jednak nieco odciąć się od rodziny i zmieniła nazwisko. Od teraz nie nazywa się Kulig, a Schneider. "To nazwisko po prababci" - wyjaśnia. Myślicie, że to pomoże jej w zrobieniu kariery? (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: siostra aktorki