• Informacje na temat:

  siostra ashlee

Artykuły na temat: siostra ashlee
 • Ashlee Simpson urodziła!

  Ashlee Simpson (30 l.) i jej mąż powitali na świecie córeczkę!

 • Ashlee Simpson znów zakochana

  Wygląda na to, że Ashlee Simpson, 21-letnia amerykańska wokalistka i aktorka, ma więcej szczęścia w miłości niż jej starsza siostra Jessica, której właśnie rozpadło się małżeństwo. Ashlee nie musiała daleko szukać, bo jej wybrankiem jest Braxton Olita, gitarzysta jej zespołu.

 • Ashlee Simpson wzięła ślub!

  Piosenkarka Ashlee Simpson (29 l.) wyszła po raz drugi za mąż!

 • Ashlee Simpson w "Chicago"

  21-letnia wokalistka Ashlee Simpson weźmie udział w scenicznej wersji słynnego musicalu "Chicago". Siostra Jessiki Simpson zagra morderczynię Roxie Hart, którą w filmie Roba Marshalla z 2002 roku odtwarzała Renee Zellweger.

 • Ashlee Simpson jest w ciąży!

  Niedawno mąż Ashlee Simpson (30 l.), Evan Ross (26 l.) chwalił się, że intensywnie pracują nad powiększeniem rodziny. W przyszłym roku ich marzenie się spełni!

 • Ashlee Simpson znów zakochana?

  Amerykańska wokalistka Ashlee Simpson ponownie spotyka się ze swoim byłym chłopakiem, muzykiem i wokalistą Ryanem Cabrerą. Podobno planują wspólny romantyczny wypad na Sylwestra.

 • Ashlee Simpson nie zazdrości siostrze

  Ashley, której synek Bronx przyszedł na świat 10 miesięcy temu, zwierzyła się w październikowym wydaniu magazynu "Redbook", że niemająca szczęścia w miłości siostra bardzo pragnie macierzyństwa(...)" - przyznaje piosenkarka. Starsza siostra, Jessica nie ma niestety tyle szczęścia w miłości co Ashley. W lipcu tego roku zakończył się jej kolejny nieudany związek. Tym razem gwiazdka została porzucona przez...

 • Powrót Ashlee Simpson

  Dwa tygodnie od debiutu na pierwsze miejsce zestawienia "Billboardu" powróciła Ashlee Simpson. "Autobiography" telewizyjnej gwiazdki ( serial "Siódme niebo", reality show "The Ashlee Simpson Show") awansowała z drugiego dzięki sprzedaży 286 tysięcy egzemplarzy swej debiutanckiej płyty.

 • Kolejne rozstanie znanej pary

  W ślad za Scarlett Johansson i Ryanem Reynoldsem, czy Courteney Cox i Davidem Arquette kolejna słynna para postanowiła się rozstać. W środę piosenkarka Ashlee Simpson złożyła pozew rozwodowy kończący jej małżeństwo z muzykiem Petem Wentzem .

 • Ashlee Simpson w siódmym niebie

  20-letnia wokalistka pop Ashlee Simpson, młodsza siostra Jessiki, trafiła na szczyt listy "Billboardu" z debiutanckim albumem "Autobiography". Gwiazda telewizyjnego serial u "Siódme niebo", znana także z programu o sobie "The Ashlee Simpson Show", przebiła swoją starszą siostrę, która nie miała jeszcze numeru 1.

Wideo na temat: siostra ashlee
 • Siostra twojej siostry

  Emily Blunt w niezależnej komedii pełnej pomyłek i nieporozumień, skrywanych uczuć i niewypowiedzianych pragnień. Iris i Hanna to siostry. Jack jest najlepszym przyjacielem Iris. Ta trójka niespodziewanie spędzi razem kilka dni w domku na odludziu. Kto kogo kocha? Kto coś udaje? Kto kim manipuluje? I kto chce się z kim przespać? Doskonale przyjęta na festiwalach w Sundance i w Toronto komedia Lynn Shelton, w której współcześni trzydziestolatkowie muszą pod wpływem zbiegu okoliczności zrzucić...

 • Siostra Mozarta

  Za każdym wielkim mężczyzną stoi wielka kobieta. Tym razem nie chodzi o typowe relacje damsko-męskie a o rodzeństwo Mozartów. Siostra Wolfganga Amadeusza Mozarta posiada niebanalny talent muzyczny. Dla swojego ojca jest jednak tylko siostrą swojego dużo zdolniejszego brata. A na domiar złego - jest kobietą. XVIII wiek, w którym umiejscowiona jest akcja, nie sprzyja emancypacji. Nannerl, jak zwykło się do niej mówić, próbuje odnaleźć się w czasach, w których przyszło jej żyć, ale...

 • Siostry wampirki

  Pewnego pięknego letniego dnia do domu na spokojnych przedmieściach Bindburga wprowadzają się nowi sąsiedzi - państwo Tepes z 12-letnimi bliźniaczkami: Silvanią i Dakarią. Matka wygląda całkiem normalnie, ale pozostała trójka jest blada i dziwacznie ubrana. Tepesowie od razu wzbudzają podejrzenia mieszkającego obok Dirka von Kombasta. Nie bez powodu - wkrótce okazuje się, że ojciec i dziewczynki to wampiry - i tylko matka, Elvira, jest człowiekiem. Przez dwanaście lat cała rodzina mieszkała w...