• Informacje na temat:

  siostra bohosiewicz

Artykuły na temat: siostra bohosiewicz
 • Maja Bohosiewicz: "Duża noga, duża dziura". Internauci oburzeni słowami

  Po "aferze metkowej" Jessiki Mercedes mamy kolejną! Maja Bohosiewicz (29 l.) w zaskakujący sposób skomentowała zarzuty swoich klientek skarżących się, że ubrania jej marki targają się po zaledwie dwóch godzinach noszenia. "Duża noga, duża dziura" - stwierdziła wraz z przyjaciółkami celebrytka.

 • Sonia Bohosiewicz: Kobiety rosną w siłę

  "To bardzo ciepła, mądra, inteligentna osoba z dużym poczuciem humoru" - tak Sonia Bohosiewicz komplementuje Jerzego Stuhra. Aktorka wystąpiła w jego najnowszym filmie "Obywatel". Przyznaje jednak, że w swoim życiu częściej spotyka inspirujące kobiety niż mężczyzn.

 • Ciężarna Bohosiewicz trafiła do szpitala!

  Siostra Sonii Bohosiewicz chyba nie tak wyobrażała sobie początek lata...

 • Dubbing jak z bajki! Takich krasnoludków jeszcze w kinie nie było!

  Mistrza olimpijskiego Tomasza Majewskiego, dziennikarza Wojciecha Mann, wokalistę Czesława Mozila. muzyków Afromental: Barona i Tomsona, aktorkę Sonię Bohosiewicz i Agatę Młynarską usłyszymy w polskim dubbingu animacji "Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę".

 • Kondrat, Wojewódzki, Bohosiewicz, Rozenek, Cichopek - co robią poza sceną i ekranem?

  ...pieniądze. Maja Bohosiewicz - Kwaśniewska Smykałką do prowadzenia biznesu wykazuje się także Maja Bohosiewicz. W 2015 roku aktorka otworzyła kwiaciarnię z flowerboksami, czyli bukietami(...) sprzedać kwiaciarnię. Na szczęście jej butik z kobiecymi ubraniami istnieje nadal. Kylie Jenner Trudno odmówić rodzinie Kardashianów nosa do interesów. Niedawno siostra Kim została najmłodszą...

 • Joanna Kulig i Maciej Stuhr: Boogie-woogie i jazz

  Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w filmie "Excentrycy" Janusza Majewskiego. Partnerować będą jej Sonia Bohosiewicz i Maciej Stuhr. Film będzie historią muzyka jazzowego z lat 50., który po powrocie z Anglii do Polski zakłada big-band. Obecnie Joanna Kulig kończy pracę na planie filmu "Niewinne" w reżyserii Anne Fontaine.

 • Maja Bohosiewicz ostrzega Polki. To zdjęcie obnaża prawdę

  Maja Bohosiewicz (28 l.) pokazała zdjęcie zrobione przez przyjaciółkę w samolocie i dała swoim fankom pewną radę...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Maja Bohosiewicz (26 l.) desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę?

 • Siostry Bohosiewicz w nowym serialu

  Telewizyjna Dwójka szykuje nowy serial. Właśnie zakończyły się zdjęcia do "Aidy", a tam w głównych rolach Sonia i Maja Bohosiewicz.

Zdjęcia na temat: siostra bohosiewicz
Dyskusje na temat: siostra bohosiewicz