• Informacje na temat:

  siostra cudownej

Artykuły na temat: siostra cudownej
 • ​"Małe kobietki" : Cudowne lata

  ...irytująca młodsza siostra, jak i szukająca swojego miejsca w świecie młoda dama. Obie w pełni zasłużyły na swoje nominacje do Oscara (na których zapewne się skończy, niestety). Niektórzy mogą uznać...

 • "Cudowny chłopak" : Nie taki cudowny

  Na pierwszy rzut oka "Cudowny chłopak" ma wszystko, co potrzebne, by zasilić kolekcję "małych wielkich filmów" o dorastaniu: zmagającego się z gigantyczną przeszkodą 10-letniego bohatera, gamę porządnych aktorów zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych, bestsellerowy materiał u źródła oraz zdolnego reżysera u steru. Zamiast poruszającego komediodramatu o akceptacji inności, otrzymujemy jednak... bałagan - chaotyczną wycieczkę przez wszystkie style i gatunki Hollywood, w której konkretnego celu i...

 • Cudowne dzieci, czyli jak nie zrobić kariery w Hollywood

  Hollywood słynie z kreowania dziecięcych gwiazd. Są w końcu słodkie i urocze, niektóre mają nawet talent aktorski. Każde cudowne dziecko "Fabryki Snów" w pewnym momencie jednak dorasta, a większości nie jest dane cieszyć się dalej sławą i rozpoznawalnością.

 • "The Voice Senior": Siostry Szydłowskie wygrały pierwszą edycję. Jacek Kurski z niespodzianką

  Za nami finał pierwszej edycji "The Voice Senior" dla śpiewających uczestników po 60. roku życia. Program wygrały siostry Elżbieta, Jolanta i Krystyna Szydłowskie.

 • Siostra Cristina powraca. Śpiewająca zakonnica będzie teraz tańczyć z gwiazdami

  Śpiewająca zakonnica, siostra Cristina, triumfatorka telewizyjnego programu "The Voice of Italy" w 2014 roku, weźmie udział we włoskiej edycji "Tańca z gwiazdami". "Nie sądzę, bym umiała tańczyć z mężczyzną" - przyznała.

 • Siostra Mozarta nie istnieje

  ..."Siostra Mozarta" ("Nannerl, la soeur de Mozart"), reż. René Féret, Francja 2010, dystrybutor Vivarto, premiera kinowa 4 listopada 2011 roku.

 • Fred Savage, czyli Kevin z serialu "Cudowne lata", ma już 40 lat!

  Fred Savage to aktor, którego już zawsze będziemy pamiętać z roli Kevina Arnolda z kultowego w latach 80. XX wieku serialu "Cudowne lata". W sobotę, 9 lipca 2016 roku, nasz bohater obchodzi 40. urodziny.

 • Po 50. latach odnalazła siostrę

  ...o imieniu Patricia zakończyły się ich spotkaniem w dniu Święta Dziękczynienia w ubiegłym roku. Stwierdziła, że było to "cudowne odkrycie". W 1963 r., kiedy jej przyrodnia siostra przyszła na świat(...) siostra żyje. Kolejne ekspertyzy, w tym badania DNA, potwierdziły, że kobieta jest przyrodnią siostrą Oprah Winfrey. Ich pierwsze spotkanie wraz matką, Vernitą Lee, zarejestrowały kamery telewizyjne. Lee...

 • Toni Collette siostrą Cameron Diaz

  Toni Collette ( "Szósty zmysł" , "Był sobie chłopiec" ) zagra jedną z dwu głównych ról w romatycznej komedii "In Her Shoes". Obraz ten, będący adaptacją bestsellerowej powieści Jennifer Weiner, opowie o powikłanych relacjach dwóch sióstr. W drugą z centralnych postaci filmu wcieli się Cameron Diaz ( "Ostrożnie z dziewczynami" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ).

 • Gabriela Muskała i Agata Kulesza: Moja wredna, ukochana siostra

  ...opowieść o dwóch siostrach, które zmagają się ze śmiercią rodziców. To historia opowiedziana w sposób lekki, dowcipny, zaskakujący i wywołujący lawinę wzruszeń. Filmowa Marta (Kulesza) jest ironiczna...

Zdjęcia na temat: siostra cudownej