• Informacje na temat:

  siostra dody

Artykuły na temat: siostra dody
 • Doda w każdym odcinku serialu "Daleko od noszy"

  ...serialu oprócz Dody dołączyła również Katarzyna Glinka jako siostra Rita.

 • Doda: Życzenia spod palmy

  Przypomnijmy, że Doda tradycyjnie pod koniec roku wybrała się na egzotyczny urlop. Pod palmami towarzyszy jej ukochany, Nergal z grupy Behemoth. Na stronie Dody można zobaczyć zdjęcia całującej się(...), bo one są siostrami niepowodzenia" - napisała Doda do swoich fanów. Wokalistka podkreśla, że warto wierzyć w swoje marzenia. "Wszechświat sprzyja marzycielom! Szczególnie w święta Bożego Narodzenia...

 • "M jak miłość": Wyda siostrę?

  Widzowie "M jak miłość" od kilku odcinków śledzą historię jak z prawdziwego kryminału. Paweł siedzi w więzieniu za zbrodnię, której nie popełnił. Winowajczyni uciekła zaś przed wymiarem sprawiedliwości. W tym tygodniu zobaczymy, jak w ślad za nią rusza policja... i siostra!

 • Doda i Cichopek w nowym show!

  Irena Santor, Doda oraz Tomasz Karolak znaleźli się w jury nowego muzycznego show Polsatu "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us". Program, który zadebiutuje na antenie 13 marca, poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maryjusz Kałamaga z kabaretu Łowcy B.

 • Doda znów atakuje Steczkowską

  ...ocenia Justynę Steczkowską. "Jest mało błyskotliwą i nie mającą poczucia humoru osobą" - podsumowała wokalistka. Zobacz teledyski Dody i Justyny Steczkowskiej na stronach INTERIA.PL!

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w kwietniu 2020

  ...bliskich apelowała do swoich Dorota Rabczewska. W ostatnim czasie wokalistka drastycznie zmieniła jednak ton swoich wypowiedzi. Na Instagramie Dody pojawiły się wpisy oparte o teorie spiskowe podważające...

 • Kryzysowy sylwester: Gdzie się bawić?

  Pożegnanie tego roku podczas sylwestrowych zabaw w centrach miast nie zapowiada się tak hucznie, jak poprzednio. Stolica zaprasza na imprezę w rytm przebojów Michaela Jacksona, Kraków kusi klubową Agnieszką Chylińską, a Łódź zachęca duetem Dody i Maryli Rodowicz.

 • "Taniec z Gwiazdami": Rodziny gwiazd na parkiecie

  Półfinał "Tańca z Gwiazdami" zapowiada się emocjonująco. Nie dość, że w piątek w programie wystąpią kolejne gwiazdy disco polo i Doda, na widzów czekać będą też inne taneczne niespodzianki.

 • Marcelina Zawadzka w programie "Bake Off Junior"

  Najpierw Marcelina Zawadzka przez trzy edycje wspierała uczestników "Bake Off" - programu dla pasjonatów cukiernictwa. Teraz swoim uśmiechem doda otuchy bohaterom dziecięcej wersji tego show. Podejścia do dzieci nauczyła się m.in. dzięki swojej siostrzenicy, Antosi.

 • Anja Rubik: Lepiej błądzić, niż być nudną

  Anja Rubik ma nadzieję, że "Project Runway" zmieni Polaków - doda im odwagi i fantazji w kreowaniu własnego wizerunku.

Zdjęcia na temat: siostra dody
Wideo na temat: siostra dody
 • Sablewska skromnie o sobie: Każdy, kto mnie zna, wie, że mam dobre serce!

  Niania dzieci Kukulskiej i była menedżerka Dody i Górniak od kilku lat spełnia się w roli gospodyni programu, w którym radzi Polkom, jak mają się ubierać. Sama "stylistka" Majka twierdzi jednak, że(...) w jej towarzystwie, obawiają się ewentualnej krytyki. Sablewska pamięta zwłaszcza zdarzenie podczas jednego ze wspólnych wypadów do kina z koleżankami. "Moja koleżanka zabrała siostrę i ta siostra mówi

 • "Daleko od noszy. Reanimacja": Zwiastun serialu

  4 marca na antenę Polsatu powróci serial komediowy „Daleko od noszy”. Nowa odsłona sitcomu będzie nosić nazwę „Daleko od noszy. Reanimacja”. Serial będzie emitowany w soboty. W nowym sezonie, poza stałym składem aktorów (są to: Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Piotr Gąsowski, Rafał Rutkowski, Bogusław Kaczmarczyk, Hanna Śleszyńska, Agnieszka Suchora i Magdalena Mazur), do obsady dołączą Katarzyna Glinka oraz Dorota „Doda” Rabczewska. „Doda” zagra Anielkę. Kobieta...