• Informacje na temat:

  siostra hanki z m jak miłość

Artykuły na temat: siostra hanki z m jak miłość
 • "M jak miłość": Mostowiak ma romans!

  Tamara Arciuch do obsady serialu "M jak miłość" dołączyła przed dwoma laty. Bohaterka, którą gra, to kobieta bardzo zagadkowa. Ciekawe, kiedy poznamy skrzętnie skrywane fakty z jej życia?

 • Wspomnienie o Hance Bielickiej

  ..., ale trema ta trwała tylko do momentu, kiedy aktorka stanęła przed kamerą. Później do głosu dochodził już jej nieprawdopodobny instynkt aktorski. W Ja wam pokażę! grała jak marzenie" - opowiada(...)" - powiedziała aktorka. Bielicką wspomniał także Prezes Związku Artystów Scen Polskich Ignacy Gogolewski . "Tak niedawno świętowaliśmy 90. urodziny Hanki Bielickiej! Pamiętam, że to była długa impreza...

 • Hanka Bielicka i Jerzy Duszyński: Dama i dżentelmen

  Zakochali się w sobie na studiach, a pobrali w okupacyjnym Wilnie. Niestety, ich miłość nie przetrwała.

 • "M jak miłość": Dziecięcy profesjonaliści

  Są wśród nich niemowlaki i dorastająca młodzież. Dzieci spokojne oraz takie, które przez pięć minut nie potrafią usiedzieć w miejscu. Łączy je jedno - grają w najpopularniejszym serialu w Polsce - "M jak miłość"

 • Kożuchowska: Kariera czy dzieci?

  Inteligentna i waleczna - taka jest Paulina w "Nowej". To inny typ niż Hanka z "M jak miłość". Niestety, rozstajemy się z oboma. Choć z tą drugą tylko na czas wakacji.

 • Idą za głosem serca

  Bohaterowie "M jak miłość" idą za głosem uczucia. Pieniądze i kariera schodzą na dalszy plan. Wracają do swoich partnerów, by ocalić związki, albo porzucają tych, którzy zawiedli.

 • Potrójny jubileusz Teresy Lipowskiej

  Teresa Lipowska, czyli seniorka rodu Mostowiaków w "M jak miłość", świętowała w sobotę, 8 września, potrójny jubileusz: 75. urodziny, 55 lat pracy zawodowej i 12 lat w serialu. Sprawdź, kto składał jej życzenia.

 • Mroczna Kożuchowska?

  Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek i mimo, iż reżyserzy uważają ją za wszechstronnie uzdolnioną, występuje przede wszystkim w rolach ciepłych, delikatnych i dobrych kobiet. Taką znamy ją zarówno z "M jak miłość", jak i z "Tylko miłość". Okazało się, że sprawdziła się też w innej roli.

 • Witold Pyrkosz, czyli wino, kobiety i śpiew!

  W Wigilię, 24 grudnia, Witold Pyrkosz kończy 85 lat. Niezapomniane kreacje stworzył w takich produkcjach, jak "Janosik", "Vabank", "Czterej pancerni i pies". Przypomnijmy najważniejsze role aktora oraz przyjrzyjmy się życiu seniora rodu Mostowiaków.

 • Przeżyjmy to jeszcze raz

  ..., to jest pokój Marka, to jest pana siostra, a to mama. Akcja!'. Musiałem 'z marszu' wcielić się w swojego bohatera i pokonać onieśmielenie, jakie ogarniało mnie wobec takich osobowości, jak Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz czy Dominika Ostałowska. No, to był skok na głęboką wodę... - wspomina. W serialu "M jak miłość" debiutowali także m.in. Rafał i Marcin Mroczkowie, Joanna Koroniewska...

Zdjęcia na temat: siostra hanki z m jak miłość
Dyskusje na temat: siostra hanki z m jak miłość
 • Re: "M jak miłość": Nadciąga siostra

  Czy byłaś nad grobem ś.p. Hanki Mostowiak?

 • Re: "M jak miłość": Nadciąga siostra

  I jak zwykle muszę odwołać się do waszych sumień. Dlaczego nie widzę żadnego z was na grobie ś.p. Hanki Mostowiak, dlaczego? Nikt z was nie przyjdzie, nie posprząta zwiędłych liści, nie położy bukietu kwiatów, nie zapali znicza, nie zaduma się przez chwilę.... I wy się mienicie fanami serialu?

 • Re: "M jak miłość": Huczny ślub

  w pierwszych sezonach M jak miłość byli bardzo zżytą rodziną. A tu jedna ciotka z mężem, siostra i babcia. Gdzie reszta? Na miłe popołudnie na wsi to owszem, warszafka się zleci, ale na ślub? Więcej sąsiadów niż rodziny... I co się stało z Anną, siostrą Hanki, która opiekowała się Ulą po śmierci Hanki i przekazała jej dom?

 • Re: „M jak miłość”: Była żona Rafała wyznaje prawdę o szaleńcu

  aktorka ta sama bo żona rafała jest bardzo podobna do anny dlatego on się w niej zabujał. w kulisach aktorka mówiła, że po wakacjach jej postać będzie borykać się z demonami przeszłości. coś mi się zdaje, że jedna anna z drugą anną będą miały coś wspólnego, zwłaszcza, że wyglądają jak by były siostrami. może anna siostra hanki o czymś jeszcze nie wie ze swojego życia albo to wymazała i nie chce

 • Re: "M jak miłość": Ala ucieknie od męża do Gdyni! Z powodu Madzi!

  Marek nie może znaleźć dwóch butelek wódki, które kiedyś schował pod podłogą. Przypomina sobie, że jedną z nich ostatnio pił na stypie Hanki. Ale nie ma drugiej, więc postanawia jechać na cmentarz(...) otwiera trumnę, okazuje się, że zamiast ciała są w niej kartony i butelka wódki. Uradowany Mostowiak zakopuje trumnę jak gdyby nigdy nic i wraca do domu. Tomek leży w stanie krytycznym w szpitalu. Okazuje

 • Re: Znamy powód śmierci Hanki

  bezsensu!! nic jej nie jest a za chwilę umiera jakaś bujda!!! już lepszy by był wypadek samochodowy w którym by Hanka zgineła. Siostra przeżyła i nie mogła się z tym pogodzić. wspierały by ją w tym dzieci Hanki dla których stała by się matką a po jakimś czasie zwiazała by się z nią Marek. W sumie to nie jest bujda, tylko życie. Nigdy nie znamy dnia, godziny itd. Szkoda, że Hani już nie

 • Re: Znamy powód śmierci Hanki

  przesycony akcjami nie z tej ziemi. Dla wzrostu oglądalności co odcinek jakieś nieszczęście: choroby, zdrady, narkotyki, samobójcze próby, ciąże, szantaże : debilizm na całego. Jeszcze brakowało,żeby ktoś odkrył,ze jest gejem ,a jego matka siostra jego ojca. Poza tym co odcinek to nowi aktorzy. Teraz jakbym miała oglądać M jak miłość to nawet nie wiedziałabym kto jest kim. to nie oglądaj nikt

 • Re: Znamy powód śmierci Hanki

  przesycony akcjami nie z tej ziemi. Dla wzrostu oglądalności co odcinek jakieś nieszczęście: choroby, zdrady, narkotyki, samobójcze próby, ciąże, szantaże : debilizm na całego. Jeszcze brakowało,żeby ktoś odkrył,ze jest gejem ,a jego matka siostra jego ojca. Poza tym co odcinek to nowi aktorzy. Teraz jakbym miała oglądać M jak miłość to nawet nie wiedziałabym kto jest kim.

 • Re: "M jak miłość", K jak konkurs! Wygraj wizytę na planie i pobyt w SPA

  Kasia i Marcin to mogłoby być coś gdyby nie Eryka i Janka, Pawełek i Madzia jak najbardziej , ale Marek i Anna nieee jakby nie patrzeć to była siostra Hanki z MJK zrobili by coś w rodzaju Moda na Sukcec.